מתלבט בין כמה סוגים של רמקולים 5.1 במחיר עד 700 (!). (תגובה מס' 20) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין כמה סוגים של רמקולים 5.1 במחיר עד 700 (!). (תגובה מס' 20)

vincecarter

Recommended Posts

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=ru&u=http://www.ixbt.com/&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dixbt%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-GB:official%26hs%3DGcK%26sa%3DG

http://www.microlab.cn/product/speakers/FINECone/728.htm

מבחינת אני מניח שהם פחות או יותר ברמה של ה 5200 וה- 530.

על ה x-540 יש ביקורות טובות בסך הכל. אולי כדאי ללכת על בטוח (למרות שלא נראה לי שבאמת יהיה הבדל ממשי).

אם אתה מעדיף לשלם יותר כסף בשביל פיצ'רים (שלט+יותר כניסות סאונד), סבבה.

האם באמת תהנה מהם יותר? לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנלוגי.....

אוקיי תודה[br]פורסם בתאריך: 15.05.2007 בשעה 22:06:33

אוקיי דיברתי עם חבר והוא אמר לי שהכניסה האנאלוגית זה לא משו

ולכן בגלל שעדיין לא ממש שילמתי על הרמקולים של מיקרו לאב אני שוב מתלבט :\

האם לקחת אותם או את הרמקולים האלה של קרייטיב

Creative Inspire P5800 5.1

http://zap.co.il/model.asp?model_id=417118

הם עולים אותו הדבר אבל קרייטיב חברה יותר מוכרת פה בארץ...

אז הייתי מעוניין לדעת איזה מבין הרמקולים טובים יותר והאם לקרייטיב יש כניסה דיגיטלית?[br]פורסם בתאריך: 15.05.2007 בשעה 22:34:08

ביטלו לי את ההזמנה של ה מיקרולאב... מכיוןן שהיבואן לא מצליח למצוא כאלה רמקולים או משו כזה ...

בכל מקרה השאלה של הרמקולים לא נפתרה.... ולכן אני עדגיין מחפש רמקולים 5.1 עד 700 (!)

חשבתי או על אלה Logitech X-540 5.1 אבל מכיוון שראיתי שיש פםה אנשים שמתלוננים על הדגם הישן יותצר 530X אני לא כלכך מתלהב מהם

ולכן אני יותר בכיוון של אלה Inspire P5800 5.1 שעולים 670....

ויש גם את אלה

Creative INSPIRE 5200 5.1

שאני לא יודע מה ההבדל בניהם לבין ה5800 חוץ מהמחיר כמובן...

הקטע שאני לא שמעתי חוות דעת על 2 המערכות ולכן אני שואל אולי מישו פה יש לו ניסיון איתם או אולי עם דגם אחר שאותו סכום בערך?

תודה רבה מראש ואני מקווה שמישו יעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vincecarter, אתה יודע, אתה ממש חצוף.

הזהרתי אותך כבר פעמיים בימים האחרונים לגבי הדאבלים וההקפצות, אח"כ חטפת אזהרה ואתה פשוט ממשיך בשלך.

כפתור "עריכת הודעה" קיים בשביל שתוסיף מידע שאתה מעוניין להוסיף להודעה האחרונה שלך בת'ראדים.

יש לך אזהרה שניה מתוך שלוש על טריפל-פוסטינג, בשלישית תושתק/ תורחק מן הפורום.

אני ממליץ שתקרא את חוקי הפורום טוב-טוב לפני שאתה מגיב פה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vincecarter, אתה יודע, אתה ממש חצוף.

הזהרתי אותך כבר פעמיים בימים האחרונים לגבי הדאבלים וההקפצות, אח"כ חטפת אזהרה ואתה פשוט ממשיך בשלך.

כפתור "עריכת הודעה" קיים בשביל שתוסיף מידע שאתה מעוניין להוסיף להודעה האחרונה שלך בת'ראדים.

יש לך אזהרה שניה מתוך שלוש על טריפל-פוסטינג, בשלישית תושתק/ תורחק מן הפורום.

אני ממליץ שתקרא את חוקי הפורום טוב-טוב לפני שאתה מגיב פה שוב.

פשוט זה דחוף לי... ואף אחד במלא לא עוזר לי פה

האנשים בפורום הLCD והגרפיקה תותחים

אבל פה באאודיו אין מי שיעזור בכלל... וסתם חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים בפורום לא עובדים אצלך ומי שרוצה עונה. זה שלא עונים לא נותן לך זכות לעבור על חוקי הפורום.

אם אתה מעוניין להמשיך את הויכוח הזה, בה"פ. הפורום הוא לא המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vincecarter, כמו שGD כתב לך, אף אחד לא חייב לך שום דבר... אם לא עונים יש וחיפוש בפורום- ב-99% מהמקרים אפשר למצוא תשובה אם מתאמצים רק קצת.

לנושא: במערכות (וציוד אודיו) במחירים האלה יהייה הבדל קטן בין חיבור אנלוגי לדיגיטאלי, אז צא מזה...

גם הבדל גדול בין המערכות עצמן לא יהייה, אבל המוניטין של הלוג'יטק טוב יותר מהמיקרו לאב. מצד שני, יש הרבה נשים שאוהבים יותר את הצליל (הנקי יותר) של הקריאייטיב- לכן אף אחד לא יכול להמליץ לך מערכת אחת שאותה הכי כדאי לקנות... יש כמה מערכות שדאי לשמוע, ורק אתה יכול להחליט מה מתאים לך.

הוספתי עכשו גם קישור למלא ביקורות בת'ראד של הFAQ (בהודעה הראשונה...) אתה מוזמן לקרוא את הביקורות על המערכות שאתה מתלבט בינייהן (אם יש אותן בקישור...) ולהחליט מה אתה רוצה לעשות הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vincecarter, כמו שGD כתב לך, אף אחד לא חייב לך שום דבר... אם לא עונים יש וחיפוש בפורום- ב-99% מהמקרים אפשר למצוא תשובה אם מתאמצים רק קצת.

לנושא: במערכות (וציוד אודיו) במחירים האלה יהייה הבדל קטן בין חיבור אנלוגי לדיגיטאלי, אז צא מזה...

גם הבדל גדול בין המערכות עצמן לא יהייה, אבל המוניטין של הלוג'יטק טוב יותר מהמיקרו לאב. מצד שני, יש הרבה נשים שאוהבים יותר את הצליל (הנקי יותר) של הקריאייטיב- לכן אף אחד לא יכול להמליץ לך מערכת אחת שאותה הכי כדאי לקנות... יש כמה מערכות שדאי לשמוע, ורק אתה יכול להחליט מה מתאים לך.

הוספתי עכשו גם קישור למלא ביקורות בת'ראד של הFAQ (בהודעה הראשונה...) אתה מוזמן לקרוא את הביקורות על המערכות שאתה מתלבט בינייהן (אם יש אותן בקישור...) ולהחליט מה אתה רוצה לעשות הלאה.

אהל מה שיש ב FAQ זה לא מה שאני שואל בכלל

אני שואל מה יותר טוב

ךוג'יטק 540X

קרייטיב אינספייר5200

קרייטיב ינספייר 5800

זה הכל... שאלה דיי פשוטה למי שמבין

ומישו אולי יודע מה זה האפשרות של ה METRIX במערכת של לוג'יטאק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשה לך להבין?

תקרא לאט:

אין דבר כזה יותר טוב באותה רמת מחירים! (בין החברות המובילות...)

בFAQ יש המלצות למערכות שכדאי לשמוע... כאלה שמתבלטות מעל למערכות אחרות בכול הקף המאפיינים של הסאונד.

רוצה קביעה חד משמיעת?

קח את הקריאייטיב 5800, אבל אל תתלונן אחר כך אם תשמע את הX540 ותאוהב אותם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשה לך להבין?

תקרא לאט:

אין דבר כזה יותר טוב באותה רמת מחירים! (בין החברות המובילות...)

בFAQ יש המלצות למערכות שכדאי לשמוע... כאלה שמתבלטות מעל למערכות אחרות בכול הקף המאפיינים של הסאונד.

רוצה קביעה חד משמיעת?

קח את הקריאייטיב 5800, אבל אל תתלונן אחר כך אם תשמע את הX540 ותאוהב אותם יותר.

תודה על ההמלצה ולא צריך להתעצבן :):nono::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...