WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?)

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא דבר חדש וכן זה עומד להגיע לארץ

אני לא יודע איפה אתם גרים אבל אני גר בראשון לציון ויש פה רוסים שהם פשוט דפוקים בראש

יום אחד בא אלי חבר עם חברים שלו שהם רוסים והחברים האלה מתחילים לספר איך הם היו הולכים מכות עם ילדים בני 13 והם עוד בני 18 והם גאים בזה

אמרתי לחבר שלי "עם כאלה אנשים אתה מסתובב " אז הוא אומר לי "כן זה כיף" אמרתי לו עזוב אל תדבר איתי אם אתה מסתובב איתם

וזה עוד כלוםםםם

בשעות 12 - 4 יש כנופיות של רוסים בתוך הקניון שכל מה שהיא רוצה זה לבקש כסף מאחרים וללכת מכות

אני אומר לכם יש המון אנשים מהשכבה שלי שהיו מסתובבים שם והם היו חותפים מכות רצח

אני לא יודע למה הם עושים את זה אבל אני יודע מאיפה הם הביאו את זה וזה מהארץ המחורבנת שלהם

ולכן אני משתמש לרוב במילה תחזרו לרוסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה אתם גרים אבל אני גר בראשון לציון ויש פה רוסים שהם פשוט דפוקים בראש

יום אחד בא אלי חבר עם חברים שלו שהם רוסים והחברים האלה מתחילים לספר איך הם היו הולכים מכות עם ילדים בני 13 והם עוד בני 18 והם גאים בזה

אמרתי לחבר שלי "עם כאלה אנשים אתה מסתובב " אז הוא אומר לי "כן זה כיף" אמרתי לו עזוב אל תדבר איתי אם אתה מסתובב איתם

וזה עוד כלוםםםם

בשעות 12 - 4 יש כנופיות של רוסים בתוך הקניון שכל מה שהיא רוצה זה לבקש כסף מאחרים וללכת מכות

אני לא יודע למה הם עושים את זה אבל אני יודע מאיפה הם הביאו את זה וזה מהארץ המחורבנת שלהם

א. משפט - "תחזרו לרוסיה" הינו משפט, הוא כולל נושא ונשוא ולכן הינו משפט, ולא מילה.

ב. יש להם - "לרוסים שבאו מהארץ המחורבנת שלהם" את אותה זכות להיות כאן כמו שיש לך, אז בלום פיך.

"רוסים מסריחים" בנו את הארץ הזו... הידעת שטרומפלדור היה פולני-רוסי(אך החשיב עצמו רוסי?) ועוד המוני אנשים שבזכותם קיימת המדינה, אז בלום פיך.

ובבקשה, לא להיכנס כאן לויכוח ש"רוסים חכמים יותר מכל ה*הכנס את עדתו של zordddddd כאן* והם כולם דוקטורים ובלה בלה בלה", כי זה לא נכון וזה פשוט להילחם בגזענות בעזרת עוד גזענות וזה לא מוביל לשום מקום.

Fight fire with fire - You're only engulfing the flame.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון

זה כן משפט תלוי באיזה מובן

דבר שני

הרוסים לא בנו את הארץ הזאת אלה היו אשכנזים אבל לא ממוצא רוסי ( חוץ מטרומפלדור שזה מקרה מיוחד )

דבר שלישי

אני רוצה להבין אתה מצדיק את הטיפשים האלה ?

כי אם כן אז אתה פשוט אידיוט שחיי חיים ורודים ולא יוצא מהבית הקטן והמסריח שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הא? אני התכוונתי לכך שכתבת ש"אני אומר את המילה "תחזרו לרוסיה" שהיא אינה מילה כלל וכלל, אלא משפט(בלי להזכיר את העובדה שהמשפט אינו תיקני והוא צריך להיות "חיזרו לרוסיה".

ב. איך אני אוהב אנשים שמתווכחים עם העובדות:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%91%D7%91%D7%99_%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%9F

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%96%27%D7%91%D7%95%D7%98%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%A7%D7%99

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

*ז'בוטינסקי אומנם נולד באוקראינה אך אוקראינה היוותה חלק אינטגרלי מרוסיה הצארית של התקופה

ג. כן ברור, אני חושב שללכת להרביץ לאנשים ולגנוב להם כסף זו דרך חיים לגיטימית... נו באמת... אני מגנה מכל וכל את דרך החיים הנלוזה הזו אבל לומר ש"זה רוסים עושים" זו פשוט בורות... מה? אין מספיק פולנים אשכנזים "טובים" שהם גנבים, רוצחים ומרביצים? אין מספיק מזרחים שעושים את זה? כע ברור, זה ממש חלק מובהק מהתרבות הרוסית פשוט ללכת מכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. בקושי עבר עמוד והדיון הזה כבר הידרדר למצב דורש נעילה.

zorddddddd- אתה לא יודע להבדיל בין ימין לשמאל כנראה, כי לא מדובר פה על כנופיות שמרביצות לאנשים רנדומליים או נטפלות למישהו (כמו שיש אצלכם בראשל"צ)

מדובר על קבוצות מאורגנות של חוליגנים, שקובעות "בואו נריב מכות במקום XXX, תביאו XXX אנשים ואנחנו נביא XXX אנשים"

את זה עדיין אין בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה עוד כלוםםםם

בלי הכללות בבקשה , אני מכיר הרבה רוסים מאוד נחמדים ובעלי יחסי אנוש יוצאים מגדר הרגיל

ואנשים ברברים יש גם מעדות אחרות

עריכה:

וכל אלה שרגילים ללכלך על עדות המזרח , תראו ותביטו שגם מהעדה שלכם יש אנשים תת רמה וברברים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על קבוצות מאורגנות של חוליגנים, שקובעות "בואו נריב מכות במקום XXX, תביאו XXX אנשים ואנחנו נביא XXX אנשים"

את זה עדיין אין בארץ.

בסרטונים השני והשלישי רואים את השמות של הכנופיות..

והם אשכרה כותבים TEAM XX WINS

הם חושבים שהחיים זה מורטל קומבאט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...