חליפות ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חליפות ?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

פולו בכללי זה לא משהו, פאקינג 400 שח על טי שירט עם לוגו שנראה כמו כתם דיו.

ואל תזיינו את השכל על זיופים, בלי קשר למחיר הייתי מתפדח להשתמש בה כפיג'מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פולו נראה הרבה יותר טוב מטי-שירט לדעתי... ו-400 ש"ח זה רק אם אתה קונה ראלף לורן או טומי הילפיגר. ברוב מותגי הקניונים המחירים לא מגיעים ל-200 ש"ח לחולצה ובד"כ אפילו חצי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראסמי מסכים, מה שיש אצלי בבית ספר זה בדיחה, אנשים שמים את החולצה הקצרה, על הבגדים שלהם, ובראסמי זה רק חולצה אחידה, באים אם איזה מכנסים,חגורות,סווצרים,מעילים מה שבא להם.

זה סתם פלאנגות מה שיש פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נסכים, שכמו שלא לכולם יש כסף לקנות LEVIS לא לכולם יש כסף לקנות תלבושת אחידה לבי"ס שהיא גם חליפה. ברוסיה וביפן כולם אולי יכולים להרשות או שזה כלול בהוצאות של הבי"ס, אבל כאן בארץ זה בחיים לא יקרה. אז יופי שחליפה זה יותר מכובד. גם אותי היה מפתיע שאנשים שעובדים בבורסה באים לפגוש יפנים מחוייטים כאשר הם עצמם לבושים בג'ינס וסנדלים. אבל תעשו לי טובה, שקודם הילדים המפגרים בבתי הספר ילמדו לתת כבוד סתם, אחרי זה שגם יתלבשו כמו ג'נטלמנים. תשים קוף בטוקסידו הוא לא יהפוך פתאום לג'יימס בונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נסכים, שכמו שלא לכולם יש כסף לקנות LEVIS לא לכולם יש כסף לקנות תלבושת אחידה לבי"ס שהיא גם חליפה. ברוסיה וביפן כולם אולי יכולים להרשות או שזה כלול בהוצאות של הבי"ס, אבל כאן בארץ זה בחיים לא יקרה. אז יופי שחליפה זה יותר מכובד. גם אותי היה מפתיע שאנשים שעובדים בבורסה באים לפגוש יפנים מחוייטים כאשר הם עצמם לבושים בג'ינס וסנדלים. אבל תעשו לי טובה, שקודם הילדים המפגרים בבתי הספר ילמדו לתת כבוד סתם, אחרי זה שגם יתלבשו כמו ג'נטלמנים. תשים קוף בטוקסידו הוא לא יהפוך פתאום לג'יימס בונד.

לכן אמרתי, עדיף גם בלי מדי בי"ס בכלל מאשר מה שנהוג בארץ שזה פשוט חרפה וגועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משרד החינוך שלנו לא מסוגל לספק לחמניה ושוקו לתלמידים, בניגוד לשאר בתי הספר בעולם בהם ישנן קפיטריות וארוחות מסובסדות, אז חליפות כן? הצחקתם אותי. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונא את התילבושת האחידה קניתי בכיתה ז' 6 חולצות 3 שחורות 2 כחולות ואחת לבנה היה חובה

עכשיו אני בי"א הכל קטן עלייו כמו לא יודע מה ועדיין לא קניתי חדש :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החולצות בצפר האלה הם חתיכת דבר מטורף שלא נקרע לי בחיים,

עבדתי איתם בשתיפת כלים 12 שעות ביום, עם טוריות עם פטישים, הייתי כל יום רץ עם חולצת בצפר 10 ק"מ או אופניים 20ק"מ הם לא נקרעות בחיים!

אני שם כסף שכל חולצת מותג הייתה הופכת לאבק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...