Aqua Head+DT990 - הסיפור, כולל תמונות 15/5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Aqua Head+DT990 - הסיפור, כולל תמונות 15/5

yossi126

Recommended Posts

אז ככה נתחיל

קיבל אותי תומר, בחור נחמד שאחראי על האוזניות בבית משפחת יפה. המקום ביתי וחם והיחס נהדר

ללא עיכובים מיותרים התחלתי עם בחינת האוזניות

אך למרבה הפתעתי גיליתי ששכחתי את Vicious Delicious בבית, ונשארתי רק עם ג'ונו ריאקטור צרוב. כך שהמקור היה CDP של פיוניר ומגבר headbox project mk ii שהפתיע אותי לגמרי לטובה, אפילו ששמעתי לפני כן את המגבר של Naim.

DT990

תומר המליץ עליהן כראשונות, והוא ידע על מה הוא מדבר. מהשניה הראשונה הבחנתי בבמה העצומה שיש לאוזניה הזו, כאילו צבא של 3000 איש היה נכנס לך לתוך הסימפוניה והיית שומע כל אחד ואחד מהם.

עם זאת האוזנייה לא רחוקה מהאוזנייים, הסאונד שלה ישיר, הבאס בועט, והיא לעולם אינה בהירה מדי. All-arounder שכזו.

Ultrasone Proline 2500

אוקיי אלה שבאמת הייתי סקרן לגביהן בעובדה שב head-fi יש הייפ ענקי סביבן אז חשתי מהר לבדוק אותן עם conquistador של ג'ונו (שאגב השיר הזה היווה את המבחן היחיד והאולטימטיבי לכל האוזניות, על שלל מגוון סגנונות המוזיקה שיש בשיר הזה)

ל-פ-נ-י-ם! אין לי מילה אחרת לתאר את חתימת הצליל של אלה. "ביצים גדולות" יש להן, יותר מדי. מהנות מאוד, השאירו אותי אפילו פעור פה, אבל (!) הבמה לא רחבה כמו ב990

והטרבל צורם בצלילים הגבוהים מאוד מה שגרם להחרשת האוזניים שלי (ווליום מעל הממוצע). בנוסף הבאס טיפה מנופח אך מעניין וכיפי כמו בבייר.

AKG K701

מאוזנות ומפורטות עד כדי בכי. אם לא הייתי שומע טראנס לא הייתי מהסס

אך מכיוון שהבאס כל כך נייטרלי והעובדה שלאוזניה אין "ביצים" הייתה לא לטעמי.

אך אין ספק אוזניה מצויינת לכל דבר.

Sennheiser HD650

בדיוק 10 שניות היו לי על האוזניים.. תשערו כבר מה אני חושב עליהן

Grado SR325i

לא בהירות כמו שאר סדרת הפרסטיג', אבל יותר מאוזנות.

הבמה מאוד דחוסה והצלילים הבינוניים עמומים לעומת כל השאר הנ"ל.

כנ"ל 10 שניות על הראש.

והבחירה - DT990 האוזנייה האולטימטיבית לכל שתרצו! הן עושות הכל ובאופן מושלם!

תומר ידע מההתחלה מה אני אבחר והוא לא טעה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לומר כן, התחדשתי

שכחתי לציין שההתנגדות שלהן 32 Ohm ואין הבדל בין 250 ל32 (ערכתי השוואה גם).

תומר הסביר שהתנגדות גבוהה יותר מותאמת לאולפנים ולמגברים בעלי נצילות גבוהה

וההבדל היחיד הוא שה32 מותאמת גם למחשב ולאייפוד אך מגבר איכותי ישווה בין הגרסאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהשירות שם מצוין, המחירים בארץ הם פשוט שערוריה. רק גראדו ואולטראסון משתלם לקנות בארץ. כל השאר, ממש ממש לא.

תתחדש על האוזניות, עכשיו יהיה לך מה להביא למפגש הבא (אם וכאשר יהיה כזה :)).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שהייתי אצל אורי יפה הכי התרשמתי מה990 ,אוזניה כייפית לפנים -כמו 880 על סטרואידים :xyxthumbs:

Grado SR325i לא בהיר ??? ,האוזניה הכי בהירה ששמעתי אי פעם ,עד כאב אוזניים :kopfpatsch: טוב זה כמובן תלוי במקור ובהגברה .

בתור בעלים של 701 מסכים עם כל מילה שאמרת ,אני עכשיו מקוה שהמגבר החדש שבדרך יכניס קצת אנרגיה ל701 .

אז מה ,מה הכיוון לגבי מגבר יש מחשבות לגבי משהו ספציפי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שהייתי אצל אורי יפה הכי התרשמתי מה990 ,אוזניה כייפית לפנים -כמו 880 על סטרואידים :xyxthumbs:

Grado SR325i לא בהיר ??? ,האוזניה הכי בהירה ששמעתי אי פעם ,עד כאב אוזניים :kopfpatsch: טוב זה כמובן תלוי במקור ובהגברה .

בתור בעלים של 701 מסכים עם כל מילה שאמרת ,אני עכשיו מקוה שהמגבר החדש שבדרך יכניס קצת אנרגיה ל701 .

אז מה ,מה הכיוון לגבי מגבר יש מחשבות לגבי משהו ספציפי ?

הגרדו לא היו בהירות, האולטרסון לעומתם היו הרבה יותר - אולי זה בגלל ה headbox, אבל לא שמעתי הבדלים משמעותיים בין ההד-בוקס לגרייס 902 עם הבייר.

הכיוון למגבר הוא לצערי רק מהארץ כמו האוזניות אז מהמבחר הקטן אשמח אם תמליץ לי על מגבר טוב ב1500+-. גם משומש זו אפשרות.

חשבתי על ה Aqua של אסף מה אתה אומר עליו?

ול RoteMan

שמעתי את ה990 עם אייפוד נאנו אצל חבר - ממש לא אותו דבר! אין במה בכלל אין פירוט וכל החבילה הכוללת מזכירה אוזניה ג'נרית לחלוטין

אך ורק מגבר למרות הנצילות הנמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לתראד הגדול על ה-990 בהייד פיי ותראה איזה מגברים אנשים משדכים לאוזניה ,סה"כ ב-1500 שקל יש לך מלא אפשריות.(אהה רק מהארץ ,אתה בבעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ול RoteMan

שמעתי את ה990 עם אייפוד נאנו אצל חבר - ממש לא אותו דבר! אין במה בכלל אין פירוט וכל החבילה הכוללת מזכירה אוזניה ג'נרית לחלוטין

אך ורק מגבר למרות הנצילות הנמוכה

עם הנצילות נמוכה אפשר גם להסתפק בכרטיס קול טוב ולא חייבים רק מגבר לפי הבנתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה הבנת

אין כמו לשמוע כדי להיווכח

וזה גם תלוי באוזניות

עריכה:

רק רציתי להוסיף שעם ה 990 ההסתפקות בכרטיס קול היא מבחינת דחיפת הווליום בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נצילות נמוכה אומר שצריך מגבר. אתם מתבלבלים בין נצילות ועכבה. בתאכלס בכל מצב צריך מגבר בשביל לנצל לגמרי. עם זאת, עכבה גבוהה דורשת מגבר הרבה יותר, הנצילות ברוב המוחלט של המיקרים היא לא בעיה. אולי רק במיקרים של ה-K340 וה-K1000.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...