מה ההבדל בין פנטיום D למעבדים כפולי ליבה? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין פנטיום D למעבדים כפולי ליבה?

nizzan7

Recommended Posts

מה ההבדל בין D למעבדים כפולי ליבה?

למה למרות שהD820 שלי 2.8 פעמיים כלומר 5.6 אז למה הוא יותר חלש מהמעבדים החלשים שהם לא יותר מ2.0 פעמיים כלומר פחות מ4.

אז למה זה יותר חזק?

ואם אפשר הסבר על ההבדלים עם ובלי OC

תודה,

ניצן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שאני לא יודע לחפש אפשר אבל בבקשה תסבירו לי כי באמת לא מצאתי!

בקשר לזה

ההנחה שלך שכפול אומר שפעמיים 2.8 = 5.6 לא נכונה. וקצב עבודה זה לא המדד היחידי בחיים.

אז איך כן מודדים? או מחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הנכונה למדוד, היא פשוט להריץ בדיקות של מגוון ולראות את המהירות עבודה שלהם על המעבדים השונים. כל אתר מחשבים שמכבד את עצמו, עושה בדיקות השוואה כאלו בין החומרה השונה ומפרסם את התוצאות כדי שאנשים ידעו מה יותר מתאים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא מדויק Conroe זה שם הליבה לא הארכיטקטורה, הארכיטקטורה היא של -M שבעצמו מבוסס על 3.

מה שאתם אומר פה בעצם שאחד המעבדים הכי חדשיםשקיימים הוא על פלטפורמת 3?!?!?!?!

ואז כמה בערך שווה D820 ובמעבד כאילו אמרתם שלא 5.6 אז כמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר כמה זה שווה, זה מעבד כפול ליבה במהירות 2.8 גיגההרץ בארכיטקטורת Netburst מה שזה אומר זה שיחסית למגההרץ הוא מאוד איטי.

נ.ב. אם אתה רוצה אפילו לדייק יותר אז הפנטיום 3 הוא פנטיום 2 רק עם בקר מטמון משופר ותמיכה ב SSE והפנטיום 2 עצמו הוא גרסה יותר זולה לייצור של הפנטיום פרו כשההבדל ביחיד המשמעותי הוא טיפול יותר יעיל בישומי 16 ביט (הפנטיום פרו תוכנן בשביל להריץ כמעט אך ורק יישומי 32 ביט ולכן היה איטי מאוד ביישומי 16 ביט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...