החלפתי את הדלת של המארז שלי לתקופת הקיץ בדלת מפוליגל. שמתי בה מאוורר 120ממ. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפתי את הדלת של המארז שלי לתקופת הקיץ בדלת מפוליגל. שמתי בה מאוורר 120ממ.

chenrp

Recommended Posts

יצא יופי. הטמפ ירדו בכ 3 עד 4 מעלות וזה לקח לי 10 דקות להכין. ראו תמונה.

לקחתי פוליגל וחתחתי לפי הגודל המתאים ועשיתי עוד אחד וצרפתי אותם כדי שיהיה חזק. וזה יצא חזק מאוד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שהוא חיבור שני שכבות ביחד וזה יצא מאוד חזק אז אם זה יצא מספיק חזק אז לא מחייב שזה לא יחזיק...ולדעתי זה יכול להחזיק...כי אם כבר אתה מחליף את הדלת בשביל הקירור והטמפ' אז כבר תעשה שיהיה מועיל...מאוורר אחד לא ייתן שיפור משמעותי במיוחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר אחד דווקא נתן שיפור משמעותי. אני יכול לשים עוד אחד ואפילו יש לי עוד אחד אבל חסר לי גריל. ואני לא יודע במה יעזור עוד אחד. זה שישנו מכוון לאיזור המעבד, כרטיס מס, CHIPSET וזיכרונות. אני יכול לשים עוד אחד למטה מוד ההארדיסק אבל כבר יש לי אחד כזה. חוץ מזה, נראה לי שזה יוסיף סתם רעש.

ואין לי גריל, כבר ציינתי את זה?..

עריכה: שכחתי לציין כי אפשר ממש לשים משקל רב. זה ממש חזק(להפתעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח עכשיו תוריד את המאוורר מהפוליגל תהפוך את כיוונו וככה הוא באמת יהיה מכוון לכרטיס מסך ומעבד :lol:

כרגע הוא מוציא אויר

לכל הספקנים 2 מאוררים זה לא כבד

ופוליגל זה לא נייר או משו הוא מסוגל להחזיק דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עשיתי עכשיו אחד מדיקט

שמתי 2 מאווררים 80 אחד מתחת לשני,אבל אני לא יודע איך לסדר אותם

עשיתי בינתיים ששניהם יכניסו אבל זה לא כ"כ מועיל

יותר מאוחר אני אנסה לסדר תמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח עכשיו תוריד את המאוורר מהפוליגל תהפוך את כיוונו וככה הוא באמת יהיה מכוון לכרטיס מסך ומעבד :lol:

כרגע הוא מוציא אויר

לכל הספקנים 2 מאוררים זה לא כבד

ופוליגל זה לא נייר או משו הוא מסוגל להחזיק דברים

חחח... סמתי לב לזה אחרי שצילמתי את התמונה. הפכתי את זה לפני ההרכבה אבל לא היה לי כח לצלם שוב. אמרתי שזה הועיל לטמפ אז אל תדאג.

כמה עולה גריל 120ממ? האם כדאי? הרבה CFM מול רעש?

מה שמוזר הוא שהטמפ של הלוח ושל ה CHIPSET ושל ה CPU ירדו בכ3 או 4 מעלות אבל טמפ הכרטיס מסך עלתה במעלה או 2 וההארדיסק גם... :nixweiss:

עריכה: גם אחרי שכיביתי את המחשב ל20 דקות והדלקתי הטמפ נשארו אותו דבר.... :nixweiss: כנראה מאוד חם אצלי בחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות

משום מה אני פשוט לא מצליח לתפוס את הגוון האמיתי שצבעתי

כתום ממש ממש יפה,בהיר יותר ממה שזה תפס

שאני אהפוך את הכיוון של אחד המאווררים אולי אני גם אשייף עוד,פשוט כבר לא היה לי כוח וסבלנות,למרות שזה די קל (הרעש..)

dsc00395no6.jpg

dsc00396fn6.jpg

dsc00399hu7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...