PCPLUS בשיתוף HWZONE - מפרטי מחשב+ מודים למארזים ! כ-ב-ו-ד !! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PCPLUS בשיתוף HWZONE - מפרטי מחשב+ מודים למארזים ! כ-ב-ו-ד !!

e.t

Recommended Posts

בחודש שעבר החלטתי לנצל את ה"כוכבים של ישראכארט", בעלות של כמה עשרות כוכבים (שבחיים לא חשבתי שאני אנצל אותם) "קניתי" מנוי ל-2 גליונות של המגזין הישראלי (ירחון) PCPLUS .

היום קיבלתי את המגזין השני (גליון 18), מדפדף אני בהנאה (אחלה מגזין... ;D), מגיע לקראת סופו, ופתאום... נאורו עיניי !

לוגו האתר מתנוסס בראווה בצידו העליון של העמ' (אם כי לא הלוגו הזה שאתם רואים כרגע באתר, אלא הלוגו השני, שמופיע מדי פעם בחדשות האתר).

אני משפשף את עיניי כלא מאמין !! :o:o

עמ' 95: זהו מדור חדש (לא היה בגליון שעבר) בשם "עושים שוק", בו מוצגים 6 מפרטים לגיימרים מתוך המפרטים המומלצים !!!

לכל מפרט הקדמה (אם כי מעט שונה מאשר ההקדמה שכתובה באתר) ופירוט מלא של הרכיבים כולל המחיר המדוייק מתוך מפרטי האתר.

עמ' 96: המשך המפרטים , הפעם 4 מפרטים למשרד. כנ"ל.

עמ' 97: מדור חדש גם כן, "אתגר הבנייה". מודים למארזים. כל חודש ייבחר מארז החודש והוא ייזכה בפרס (לא כתוב איזה) !

מופיע שם מארז מזוודה כסוף של שי בנין ופבל זלדין (מישהו מאתר? אני בכל אופן לא מכיר...)

אין מילים. כל הכבוד על שיתוף הפעולה. (e-pitam?)

זו חשיפה אדירה. :biggthumpup:

שני הצדדים יוצאים מורווחים באופן כללי. וזה יפה.

תגובותכם בבקשה...

נ.ב. עצבני :

אין לי סורק (שבק חיים. אם למישהו יש את הגליון + יכולת סריקה - נא לעלות למען כולם)

(התלבטתי אם לפרסם את זה כאן או ב-"על האתר והפורום". פשוט כאן החשיפה יותר גדולה, וזה גם נושא כללי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אמממ...לצערי גם אם תסרקו את העמודים, לא תוכלו לפרסם אותם כאן.

???

לא הבנתי.

למה?

עניין של זכויות יוצרים של המאגזין.

(אפילו שתכלס החומר שכתוב בעמודים האלה נכתב על ידינו.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכך אנו עדים להתמסחרותו של אתר

אתה לא באמת מצפה שאנחנו נשאר כל החיים ללא פירסום באמצעים שונים? נכון?

אם כן, אתה מוזמן לשלם את כל הוצאות האתר ואנחנו מבטיחים לך שלא תראה פה יותר פרסומות או פירסום של האתר במקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחשב מדור או או חלק פרסומי ? (הם משלמים לאתר ?) ::)

זה ממש לא מדור פרסומי (אם כי הוא עושה עבודה נפלאה עבור האתר...), זה מדור בפני עצמו (כמו שהדגשתי למעלה).

עד הגליון שעבר היו באזור סוף הגליון 3 עמ' של "מחירון חומרה", וזה עבר הסבה למה שזה עכשיו (מפרטים מומלצים). ;)

ובכלל, בחלק של המודינג (גם זה כאמור בשיתוף האתר), זו תחרות שהעיתון עצמו מקיים כולל הקצאת פרס למודר שיפורסם כל חודש.

ובאשר אלייך Culandur - מה אתה לעזאזל רוצה!?

מה הקשר להתמסחרות ? זה שיתוף פעולה גריידא.

איפה בדיוק זה יוצר זווית שלילית/פוגע במשתמשים/דבר כלשהו שלילי, עדיין לא הבנתי.

ואכן, כמו שגם אומר מישה, אם יש לך עודף כסף אתה מוזמן לתרום אותו לתחזוקת האתר ולענייניו השוטפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...