צריך עזרה דחוף בבעיית רשת ביתית!!!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה דחוף בבעיית רשת ביתית!!!!

E-tay

Recommended Posts

טוב אז ככה....אני משתגע!!!!!!!!!!!!!

יש לי חבילה של 750k (כבלים) ועשיתי היום כדי ששני המחשבים בבית יהיו מחוברים....

ועכשיו השרת מוריד לי ב-20 kbps והמחשב השני ב 80 kbps .....

לי חשוב שהשרת יהיה הכי מהיר והמחשב השני שיוריד אפילו ב- 5kb

תעזרו לי בבקשה או שתגידו לי מה לעשות כמה שיותר מהר....

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך נתב ולא נעליים.

אם יש לך שני מחשבים, מספיק שיהיו לך שלושה כרטיסי רשת. שניים בשרת (1 הולך למודם והשני לחיבור בין שני המחשבים) ובמחשב השני כרטיס רשת ) . בין שני המחשבים יש לחבר כבל מוצלב. יש להגדי ICS (שיתוף בין מחשבים) וזהו.

עוד פרטים על המחשבים יעזרו - אילו מערכות הפעלה, ואילו כרטיסי , ואילו כבלים. כמו כן יעזור לדעת מה כרגע המצב - איך השיתוף מתבצע, ואיך המחשבים מוגדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר....נרגעתי

פשוט זה היה מעצבן שקודם הורדתי מקאזזה ב-2kb

כמה בערך אמור לעלות נורמלי שיעשה את העבודה טוב? :hi:

חבל שתתעצבן. לחץ דם גבוה הוא הרוצח השקט - הגורם מספר 1 לתמותה בבני אדם. לא חבל למות בגלל 2K בקאזה ? :)

בכל מקרה, אין באמת מה להתעצבן. KAZAA , כמו שאר תכנות השיתוף תלויה במספר המשתמשים מהם אתה מוריד את הקובץ , ומחבילות התקשורת והקצב המקסימלי של אותם אנשים. אם אתה מוריד ממישהו אחד בלבד, שמחובר לחבילת החצי מגה (בה מוגדר למשל קצב העלאה של 64K שהוא בעצם עד 7 קילו בתים לשניה) , והוא גם מוריד דברים אחרים תוך כדי, ובנוסף אליך יש עוד שניים שמורידים ממנו, אתה באמת נשאר רק עם 2K. תזכור תמיד, שקצב החיבור המקסימלי בין שני מחשבים הוא תמיד הקצב של המחש האיטי יותר. אין מה לעשות. אתה יכול להיות עם חבילה של 50 מגה, אבל אתה תוריד ב 2K אם אתה מוריד ממישהו עם חבילה קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרת:

מעבד: 4 1800

זיכרון: 256mb

r-disk: 60gb

(דרך אגב עוד שבועיים יהיה לי ראדון 9700) geforce3 ti 200 128mb

מערכת הפעלה: xp

המחשב השני:

מעבד: עלוב ::) ::) pentium2 233mhz

זיכרון: 128mb

r-disk: 20gb

geforce2 mx200 64mb

מערכת הפעלה: xp

כרטיסי רשת: Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC

כבלים: אני לא מבין כ"כ בזה....אם זה עוזר אז רשום עליו 51018/339870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך נתב ולא נעליים.

אם יש לך שני מחשבים, מספיק שיהיו לך שלושה כרטיסי רשת. שניים בשרת (1 הולך למודם והשני לחיבור בין שני המחשבים) ובמחשב השני כרטיס רשת ) . בין שני המחשבים יש לחבר כבל מוצלב. יש להגדי ICS (שיתוף בין מחשבים) וזהו.

זה הדרך הכי אפקטיבית והכי זולה לפתור את הבעייה?

כמה צריך לעלות כל הסיפור הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך נתב ולא נעליים.

זה הדרך הכי אפקטיבית והכי זולה לפתור את הבעייה?

כמה צריך לעלות כל הסיפור הזה?

איזו עלות ?

כרטיס אפשר להשיג בכ70 שקל, וכבל עולה כ3.5 שקל למטר. עכשיו תעשה את החישוב לבד. ICS לא עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...