בעיית צריבה ב NERO - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית צריבה ב NERO

iyehuda

Recommended Posts

עד היום הייתי צורב עם EASY CD CREATOR מכמה דיסקים ע"י השארת הדיסק פתוח

ניסיתי עם ה NERO ולא הצלחתי ב AUDIO ביטלתי את ה "V" ב FINALIZE CD צרבתי שיר אחד

וכשבתי לצרוב שיר מדיסק אחר הוא לא נתן לי בטענה שהדיסק לא ריק כשבדקתי את הדיסק במערכת אכן שמעתי את השיר זה אומר שהוא עשה FINALIZE CD

מה יכולה להיות הסיבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא יאמן שעשית את מה שעשית עם הEZCD. עקרונית, הייתי מציע לך לחזור לEZ, אבל אם אתה מתעקש על הנרו או שיש סיבה כשלהי-

הבנתי שאתה מתכוון לצריבת אאודיו שאתה לוקח טראק מדיסק #1, טראק מדיסק #2 וכך הלאה, עד שלבסוף אתה צורב את כולם לדיסק אחד? אם כן, אז איך בדיוק? כי לא ידוע לי על דבר שכזה, חוץ מלקחת תוכנה מסוימת שתמיר את קובץ הcda לmp3/wma/wav (או כל פורמט אחר) ופשוט תצרוב אותם בצורה רגילה. רגע, יש דבר כזה בEZCA?

Unbelievable .. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר.. אני השתמשתי בתוכנה רק כשהייתי חדש בעסק ומיד כששמעתי שנרו יותר טובה, עברתי, הסכמתי ונהנתי. בכל אופן אולי ישנה אופציה כזו, אבל שאתה פשוט לא מסביר טוב, כי כשצורבים כמה session-ים, מערכת הסטריאו וכל נגן תקליטורים אחר יקרא את הsession הראשון והוא לא ינגן את כל השירים, מן הסתם. איך שלא יהיה, תחכה, אולי אחרים יגיבו. אין לי מושג על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בתוכנה music match box

היא עושה את מה שרצית (אני חושב )

אם התכוונת לקחת טרקים מכמה דיסקים ולצרוב אותם לדיסק אחד

אבל לא נראה לי שאתה יכול לצרוב עם הפסקות דיסק של audio למערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים אבל הסתדרתי

easy cd creator הרבה יותר קל וגם יותר טוב לצרוב גם מבחינת לסגור את ה session וגם מבחינת שאני רואה את כמות שנשאר על הדיסק

וב NERO אי אפשר לסגור את ה session מתי שרוצים ולכן אסור להוציא את הדיסק כל עוד לא הכנסת את כל הדיסקים שרצית לסגור

אני רציתי לצרוב עם הNERO רק בגלל שאני יכול לבצע OVERBURN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...