לאיזה מבין מעבדי אינטל משתווה AMD4800X2? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מבין מעבדי אינטל משתווה AMD4800X2?

Recommended Posts

אתה מדבר שטויות אתה יודע?! כי ההבדל בין ה6300 ל6320 זה בידיוק 3 אחוז ביצועים שמיתקבלים ע"י תוספת של 2 מגה קאש או יותר נכון אי ניטרול שני מגה בתהליך הייצור....אז הוא מישתווה לE6320 אבל את הE6300 הוא עובר "בלי בעיה"?! :screwy: אולי תבדוק אתה לפני שאתה מדבר..הוא אוליי עובד טיפה בסטוק...עם OC קטנטן ואתה יכול לנפנף לו מהחלון האחורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לא דיברתי על זה....אני מיתכוון שאתה רושם שהוא עוקף את ה6300 אבל מישתווה ל6320...איך בדיוק?! אין הרי שום הבדל תדר בינהם חוץ מתוספת של שני מגה קאש...

אז לפני שאתה אומר לאנשים שהם מדברים שטויות אוליי במאת תבדוק אתה עצמך...כי דניס יכול ללמד אותך דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לא דיברתי על זה....אני מיתכוון שאתה רושם שהוא עוקף את ה6300 אבל מישתווה ל6320...איך בדיוק?! אין הרי שום הבדל תדר בינהם חוץ מתוספת של שני מגה קאש...

אז לפני שאתה אומר לאנשים שהם מדברים שטויות אוליי במאת תבדוק אתה עצמך...כי דניס יכול ללמד אותך דברים

תגיד לי אתה רוצה שאני יעשה לך בדיקת עיינים או מה?! נראה לי שאותך צריכים ללמד כמה דברים חכמולוג- תגיד לי בדיוק איפה כתבתי שהוא משתווה ל6320 אה?! למה אתה סתם כותב שטויות תגיד לי.. רואים שאתה סתם מנסה לריב פה כדי לנסות לצאת חכם אבל בעצם אתה רק מראה שאתה לא מבין בגרוש , מה שאני כתבת זה שהוא בין ה6320 - ל6420 ביניהם! זה אומר לך מקביל?! כי אם כן יש לך בעיה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ברמה של E4300 +5% OC...

והE4300 זול ממנו.

הסיבה היחידה שהייתי מסתכל על במחירים של היום היא רק במקרה שאתה לא עושה OC ואתה ממש ממש תפרן (3600X2 זול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מבולבל:

התייעתי בפורום מפרטים לגבי מחשב עם מעבד E6320

ואמרו לי שם שכדאי לי לקחת מעבד AMD4800*2

שאלתי האם המעבד הזה לא יותר חלש\מתקדם מהמעבד של אינטל ונענתי שלא

אך במאמר באתר נכתב:

למתחרה, נכון להיום, אין כל מענה למוצרי אינטל המציגים עליונות טכנולוגית ברורה, ולכן היא בוחרת ללחוץ בנקודה רגישה כל כך בקרב לקוחות רבים המחיר. מחירי מעבדי ה- Athlon 64 X2 ירדו לשפל חדש, שהיכה בתדהמה את מומחי וחובבי המיחשוב, שאומנם צפו מהלך שכזה, אך בוודאי לא בקיצוניות שבה הוא התבטא. יש במהלך זה כדי להחזיר ל- מעט מכבודה האבוד, אך עדיין כדאי לזכור שמדובר בארכיטקטורה מיושנת למדי, שמיצתה את עצמה כמעט לגמרי. מביני דבר, ובפרט אלו אשר הולכים בדרך האוברקלוק, יבחרו בוודאי ללכת בתלם ולהתקדם עם התעשייה קדימה. מעבדי ה- מבחינתם הוא הכיוון המתאים
אני לא מעוניין באוברקלוקינג וכאלו אני משתמש במחשב לעיבוד תמונה , ושרטוט וחשוב לי מחשב מהיר ויציב לשנים רבות[4,5]

על מה ללכת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...