מישהו מכיר Peter Answers version 3.0 ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר Peter Answers version 3.0 ?

114508534

Recommended Posts

אנשים בזערת הPETER הדבילי הזה עשיתי את מתיחה ברמות מטורפות!

עשו את הPETER לאחותי בבצפר את בבית היא עשתה את זה גם לי, אחרי 10 דקות גיליתי( :cool2:), אחרי זה אני ואחותי עשינו אתזה לאחי הקטן הוא האמין ישר, אחרי זה לאמא שלי ואחרי זה לאבא שלי במשך שעתים! עבדנו הלאם הם פשוט נדהמים ברמות!! אבא שלי התקשר לחברים הכי טובים שלו, אני התקשרתי אלהם גם ואמרתי להם שאני ואחותי עובדים עליו אז כל החברים שלו גפ עזרו לנו, הוא קיבל הודעות :"אתה לא מאמין זה עובד! הPETER הזה יודע הכל!..." הבעיה הייתה שאני ואחותי לא ידענו הרבה דברים שרק ההורים שלי ידעו, אז החלטנו לספר לאמא שלי, בקיצור מאז אבא שלי ואחי פשוט בכוכב אחר, אבא שלי חשב שהוא בחלום!

כל דבר, כל דבר שהוא שאל הייתה לPETER תשובה!, אחי הקטן התחיל לשאול 7K הודעות על חברה שלא ומי אוהבת אותו....(אחי חיי בטלנובלה). בקיצור ב11 בלילה אני אחותי ואמא שלי סיפרנו לו, אבא שלי היה קפוא! הוא 10 שקות לא דביר היה עם עניים כמו שימי טבורי. ובשך שעתים הוא המשיך כל הזמן לדבר על זה!

קיצור אתר חזק!! ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים בזערת הPETER הדבילי הזה עשיתי את מתיחה ברמות מטורפות!

עשו את הPETER לאחותי בבצפר את בבית היא עשתה את זה גם לי, אחרי 10 דקות גיליתי( :cool2:), אחרי זה אני ואחותי עשינו אתזה לאחי הקטן הוא האמין ישר, אחרי זה לאמא שלי ואחרי זה לאבא שלי במשך שעתים! עבדנו הלאם הם פשוט נדהמים ברמות!! אבא שלי התקשר לחברים הכי טובים שלו, אני התקשרתי אלהם גם ואמרתי להם שאני ואחותי עובדים עליו אז כל החברים שלו גפ עזרו לנו, הוא קיבל הודעות :"אתה לא מאמין זה עובד! הPETER הזה יודע הכל!..." הבעיה הייתה שאני ואחותי לא ידענו הרבה דברים שרק ההורים שלי ידעו, אז החלטנו לספר לאמא שלי, בקיצור מאז אבא שלי ואחי פשוט בכוכב אחר, אבא שלי חשב שהוא בחלום!

כל דבר, כל דבר שהוא שאל הייתה לPETER תשובה!, אחי הקטן התחיל לשאול 7K הודעות על חברה שלא ומי אוהבת אותו....(אחי חיי בטלנובלה). בקיצור ב11 בלילה אני אחותי ואמא שלי סיפרנו לו, אבא שלי היה קפוא! הוא 10 שקות לא דביר היה עם עניים כמו שימי טבורי. ובשך שעתים הוא המשיך כל הזמן לדבר על זה!

קיצור אתר חזק!! ביותר!

גם עליי עבדו עם זה.. לפני כמה שנים שהייתי בכיתה י' וזה היה איזה חודשיים ככה.. הייתי קצת בשוק אחרי זה אבל התגברתי ועכשיו אני מבין את הגאונות של אלה שעשו לי את זה ואת התחכום שהם השתמשו בו(שניהם היו פרסים והם דיברו ביניהם)

ביחד איתי נמתחו עוד איזה 15 ילדים וזה היה אחד הקטעים המצחיקים

אחד החברים ממש נכנס לזה "פתאום אני הולך ברחוב וכל המנורות נכבו!" "פדרו מדבר איתי דרך הסוליטייר" :lol: :lol:

עשה את השנה בחיי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://peteranswers.com/

קודם כל זה האתר, עכשיו יש שני שורות שאפשר לכתוב בהם בשאלה הראשונה את מבקש מPETER לענות לך, אתה רושם משהו כמו

Peter, please answer the following question

או

Peter, please answer:

*אתה מסים ב":"*

בשורה למטה אתה רושם את השאלה שלך:

"מה שם אמי?"

"איפה אני גר"

כמה אנשים יש בחדר ?

וכו'

*חשוב לסים ב"?" ולא ללחוץ אנטר

עכשיו איפה התריק, במקום לרשום "Peter, please answer the following question" אתה לוחץ על "." או בעיברית "ץ"(חשוב להיות במצב אנגלית),

אתה תראה במקום נקודה יהיה רשום P מעכשיו כל מה שתרשם בעברית/ אנגלית/ רוסית/ פורטוגזית .... המחשב יקליד לבד את המשפט :Peter, please answer the following question", כמובן שמה שאתה רושם צריך להיות התשובה. לכן חשוב לשאול את איזה שאלה החבר שלך רוצה לשאול כבר בשלב הזה. *חשוב אחרי שלוחצים נקודה, לעבור לעיברית אחרת התשובה תיהיה חירבוש (נגיד רשמת אבא אז יהיה רשום tct)

הבנתם?

טיפ: לפני שבכלל הכל כשאתם עוד מספרים לחברים על האתר, תגידו אתזה בהתלהבות כאילו זה אמיתי, וכדאי מאוד לספר כל מיני סיפור כמו:

"עשו לנו אתזה בבצפר והPETER ידע כמה אנשים יש בחדר! את לא מאמינה......."

וגם סיפורים שמוגזמים מומלצים פה:

"עשו אתזה לאחד שהוא לא ידע איך קוראים לסבתא שלו כי היא מתה לפני שהוא נולד...וPETER ידע את השם שלה! (כשהו חזר הביתה ההורים אמרו לו את השם"

"אחד שאל כמה דיסקים יש לו בבית,PETER רשם לו 15 הוא בעצמו לא ידע, שהוא חזר הביתה הוא ראה שזה 15"

סתם המצאתי עכשיו תגידו כל הזמן סיפור אפילו שהם שטוטים.

יש סיפור שחבר שלי אמר להורים שלו שהוא עבד עליהם,אני לא ניסתי : הוא אמר שהוא ראה את הPETER הזה בטלויזיה ויש לו כוחות.....

תקלידו מהר, ודאגו שלא יראו שאתם מעבירים מעברית לאנגלית אחרי שאתם לוחצים "."

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פדרו הרבה הרבה יותר טוב ואמין.

אותו רעיון בדיוק, רק יותר "מסתורי" ופחות "מתקדם"

לנו אמרו שזה איזה מלאך ספרדי או משהו... ושצריך לעשות משימות כדי שהוא יענה על שאלות(כגון לעשות שכיבות שמיכה, ללכת לקנות משהו, לבקש סליחה מחבר, ללכת לנשק איזה ילד מכוערת וכו') וככה אם יש איזה שאלה שאתם לא יודעים תתשובה אליה אתם אומרים שהבנאדם צריך לעשות משימה לפני שפדרו עונה על שאלות. וגם עוד יתרון שלא צריך להעביר לעברית מה שמונע סיבוכים.

אם תרצו אני אוכל להעלות את התוכנה לאתר וכולכם תוכלו לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...