חוויה מכוערת שעברתי ב KSP ת"א - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויה מכוערת שעברתי ב KSP ת"א

iyehuda

Recommended Posts

היה פה אחד שדיבר על KSP ראשון.

שמע,אני קניתי שם הרבה,יש שם רק מוכרת אחת נורמלית,כל השאר שם הם פשוט אנשים לא מקצועיים,מזלזלים בלקוח כאילו הוא חייב להם משהו.

אם יש לכם חנויות טובות יותר לרכוש מהן,אל תתקרבו לKSP.

האחריות שלהם זוועתית,אבל כנראה שכל הדברים הרעים שאומרים עליהם לא ממש מזיזים להם.

כן זה אני שדברתי..והמוכרת בסניף ראשון לציון מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגידו מה עם איזור תא ?

אני יודע על זיגזג ו IQPC אבל אין חנות מומלצת בתא?

מה עם logicpc? למישהו יש נסיון לא טוב איתם?

או מישהו מכיר חנות מומלצת במרכז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פעם KSP היו זולים

אני זוכר שהם היו מוכרים את הדיסקים הכי זולים הם היו מדגם FORTIS

מתוך עשר אולי 2 היו עובדים

היום הם גם לא זולים !!!!

אישתי קנתה לי משופרסל 50 דיסקים סילבר ליין ב 74 ש"ח

מאז אני קונה דיסקים רק בשופרסל

וגם המוצר שאתה חושב שהוא זול וקיים במלאי - הוא לא קיים במלאי , במקומו יש מוצר זהה רק עם שם אחר והרבה יותר יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברעננה זה גם מעפאן, רק הבחור הדתי שעובד שם למטה בתמיכה הוא סבבה.

אישתי קנתה לי משופרסל 50 דיסקים סילבר ליין ב 74 ש"ח

מאז אני קונה דיסקים רק בשופרסל

וגם המוצר שאתה חושב שהוא זול וקיים במלאי - הוא לא קיים במלאי , במקומו יש מוצר זהה רק עם שם אחר והרבה יותר יקר

אמממ... דיוידי?

אם לא אז אתה ממש פרייאר :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי שני מחשבים ב KSP ראשון (בתקופות שונות) והמוכרת בראשון לציון באמת מקצועית ונחמדה (עדיין לא היינו זקוקים לשרות אז ככה שאני לא יודע איך הם ברגע האמת). קניתי גם מוצרים בודדים בנועה ופנדס מהאתר והיה בסדר.

אבל כשאני זקוק למערכת מחשב שלמה בשבילי, אני רוכש רק בזיגזאג 2000 כי הם מעולם לא אכזבו אותי.

פעם קרס לי ההארד דיסק והם שלחו מישהו עם אחד חדש באותו יום...מקווה שהם ימשיכו ככה אכן חנות נדירה בנוף המחשבים הישראלי המכוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים שם גם לא כל כך מציאה ובתור אחד שהלך והרכיב שם מפרט אני יכול להגיד שב IQPC יצא לי מחיר זול יותר ועם חלקים טובים יותר

הבעיה היא שאני מהצפון ואני לא אחד שמזמין מחשבים בלי לראות את המוכרים ואת החנות

מישהו יודע איך השירות של PANDAS? או TMS? ויש כל מני חנויות קטנות כאלה בקריות

כדאי ללכת לבדוק שם?

מצטרך לשאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להאמין..שלחתי לIQPC אימייל עם שאלה על כמה מוצרים והאם המוצרים נימצאים במלאי...אחרי חצי שעה!! קיבלתי תשובה למייל!! שירות תותח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מחשב בKSP לפני חצי שנה והשירות לא היה אדיב אלא מקצועי.

המוכר הזה זריר כמובן ומקצועי ולקח לו דקה לסדר את ההזמנה, המחסנאי הביא מהר את המחשב והמסך(והיו הרבה אנשים בחנות), חוץ מזה החליפו לי זיכרון לא מה שהזמנתי אבל שניהם ג'נרים וגם החליפו צורב לקצת יותר מתקדם ממה שהזמנתי או שלא היה במלאי או כפיצוי שלא יקבלו תביעה.

היה מקרה שבאתי פעם לקנות וכבלים היה בדיוק את המשחק של הפועל באופ"א המחסני צעק משהו כזה: אנשים באים באמצע משחק לא איכפת להם

והיה מילה בוטה שצונזרה כאן...

חוץ מזה שירות מיקצועי מינימום ואנשים כנראה באים בשביל המחיר כי מה לעשות לא כולנו גדלנו עם עץ שגודל עליו כסף והרוב מבוססים.

ודבר אחרון כל מי שרוצה יכול לספר חוויות קניה כאן ואם הוא לא יהיה בוטה וקשה מידי לא יתבעו אותו על הוצאת דיבה מה גם שיש חוק חופש הביטוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי אצלם לפני 5 שנים.

המחשב עדיין עובד ונושם (פרט לספק שהלך לפני כמה ימים)

אני זוכר בברור מהקנייה שהיה שם רושם של "שוק".

אני לא אשכח את מה שאחד המוכרים (אחד מ 6 או 5) צעק שם: "ההארדיסק האחרון של ווסרטן דיגיטל 20GB שלי"

או כשמשהו סיים אצלו את הקנייה הוא צעק: "NEXT". (ממש הצחיק אותי בזמנו)

מנגד, באותה תקופה היו מחירים טובים וזולים ואני מרוצה מהמחשב שקיבלתי.

לאחר כמה שנים (לא זוכר בדיוק) אח שלי קנה שם CD-ים לצריבה, אבל חצי מהם היו מקולקלים או עם צרובים (גם פורנו היה שם)

אחרי צעקות, הסכימו לתת CD-ים חדשים.

מאז, ומאז ששמעתי ביקורות לא טובות עליהם, לא קניתי שם יותר.

הבעייה האמיתית היא למצוא חנות זולה ואמינה בצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לקוח קבוע של נועה, אחרי שפאנדאס עשו לי קטע מסריח ביותר עם מסך, לא מתקרב לשם יותר.

עד היום היה לי רק סיפור אחד עם נועה, עם כרטיס מסך דפוק, שבסוף יצא שפיצו אותי (נתנו לי X800GTO במקום GT בתוספת של 50 שקל במקום 200, וסיילנסר חינם על כל העסק)

יש להם אחלה שירות, למרות ששמעתי על מקרים פה ושם.

בכל מקרה, מבין החנוית באיזור הצפון, זו המועדפת עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בצפון ואת כל ההזמנות סחורה שלי אני או מ IQPC או מזיגזג או מדעת מחשבים בירושלים ככה שבכולם אני משלם משלוח וזה עדיין משתלם לי בטירוף...

כשאני הזמנה ב IQPC אני מקבל אותה לרוב כבר ביום למחרת או יומיים אח"כ הבחור שם פשוט מהיר בטירוף! והוא מחייב אותי רק לאחר שהמוצרים מגיעים אלי תקינים וסגורים כמו שיצאו מהמפעל וככה גם בזיגזג הם הביאו לי את הציוד שאני מזמין מקסימום אחרי שלושה ימים אם יש עיכובים...

גם אם אתם גרים בצפון זה משתלם אלא אם כן קיבלתם חומרה תקולה אבל זה מצב קלוש מתוך הזמנות של עשרות אלפי שקלים באומדן זהיר לא יצא לי לראות כמעט סחורה תקולה במשך השנה האחרונה... ואני בנאדם ששונא סחורה תקולה כי זה מעכב גם אותי וגם את הלקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בצפון ואת כל ההזמנות סחורה שלי אני או מ IQPC או מזיגזג או מדעת מחשבים בירושלים ככה שבכולם אני משלם משלוח וזה עדיין משתלם לי בטירוף...

כשאני הזמנה ב IQPC אני מקבל אותה לרוב כבר ביום למחרת או יומיים אח"כ הבחור שם פשוט מהיר בטירוף! והוא מחייב אותי רק לאחר שהמוצרים מגיעים אלי תקינים וסגורים כמו שיצאו מהמפעל וככה גם בזיגזג הם הביאו לי את הציוד שאני מזמין מקסימום אחרי שלושה ימים אם יש עיכובים...

גם אם אתם גרים בצפון זה משתלם אלא אם כן קיבלתם חומרה תקולה אבל זה מצב קלוש מתוך הזמנות של עשרות אלפי שקלים באומדן זהיר לא יצא לי לראות כמעט סחורה תקולה במשך השנה האחרונה... ואני בנאדם ששונא סחורה תקולה כי זה מעכב גם אותי וגם את הלקוח.

כמה עולה משלוח? (הם שולחים גם מחשבים שלמים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר כמה שנים (לא זוכר בדיוק) אח שלי קנה שם CD-ים לצריבה, אבל חצי מהם היו מקולקלים או עם צרובים (גם פורנו היה שם)

אחרי צעקות, הסכימו לתת CD-ים חדשים.

:lol: :lol: :lol::screwy: :screwy: :screwy::kopfpatsch::kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...