המסך קופץ יכול להיות שהוא הלך... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך קופץ יכול להיות שהוא הלך...

VL

Recommended Posts

שלום ,

יש לי מסך של Proview כבר 3 שנים (שחושבים על זה מחר יומולדת ככה שיוצא בול 3 שנים)

המסך נראה ככה:

http://fotopipe.ro/images/proview-crt-DX777.jpg

משהו כזה , כפתורים והכל בדיוק באותם המקומות.

המסך עבד עד לפני חודש כמו שצריך ובזמן האחרון פתאום בלי לגעת בכלום הוא עושה לי מסך שחור כזה עם קפיצות של שניה ובזמן הקפיצה הוא מראה לי רקע של המסך (נגיד אני באמצע שיחה באיסיקיו , אז הוא מראה לי כזה כמו בהבזקים כאלה חלקים מהשיחה באמצע הקפיצה)

יכול להיות שהמסך הלך ? משהו נדפק ?

בשביל להחזיר את המסך למצב רגיל אני מנסה להזיז קצת את המסך נותן לו מכות חלשות בצדדיו.

מצטער על החפירה.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל הרמקולים בצד השני של המסך לא מופנים אליו..

אין שום מכשיר חשמלי לידו

החשמל יכול להיות קשור לזה ? (סתם שאלה אולי באמת זה יכול לקשר איך שהוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פקודה גם בproview שנקראת "דיגאוזינג" לא יודע איך רושמים את זה באנגלית זה אחד מהאופציות שבמסך צבע בהירות וכאלה שם

הסמל שלו הוא כמו מן חצי קשת כזו עם קו שחותך אותה תלחץ על זה זה יסדר לך את הרשת שנמצאת בתוך המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שהולך ללכת לך הטרנזיסטור שמספק מתח למגברי ההטיה של הקרן.

תפתח את המסך(ממש בזהירות! כי יש מתח גם אחרי שמוציאים מהחשמל) יש בלוח המרכזי כל מיני ג'וקים. מכייוון שאתה לא מתמצא, אני ממליץ רק לנקות אבל עם לחץ אוויר או משאבה של אופניים או משהו כזה. לנקות ממש טוב את כל הג'וקים ויש לך מסך לעוד 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה רוצה להרוג אותו עזוב אותך משטויות לא רושמים את הפקודה "דיגאוזינג " יש את הכפתור במסך שאתה

משנה איתו את הבהירות חדות מותח את התמונה שם נמצא הסימן של הדיגאוזינג ופשוט תלחץ עליו המסך ירעד לכמה שניות ויפסיק זה

מה שמייצב את הרשת בפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...