ot - האם שמיעת מוזיקה דרך אוזניות של נגן mp3 מסוכנת ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ot - האם שמיעת מוזיקה דרך אוזניות של נגן mp3 מסוכנת ?

Mad Season

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי ציפצופיםםם עכשיו אתם כבר סתם מלחיצים אותי..

בסך הכל שמעתי בנגן יומיים כל יום איזה 5 שעות - ולא היה יותר משעתיים רצוף..

אתם רוצים להגיד לי שעד כדי כך האוזן האנושית חלשה ?

זה לא הגיוני...

היתה לי רק הרגשה מוזרה כזאת של כמו שיש מים באוזניים מין אוויר כזה : וזה היה ב2 האוזניים , ובכלל שמעתי רק באוזן ימין.

יש מצב שקיבלתי איזה דלקת באוזן או משהו

אבל נראה עוד יום יומיים מקסימום אני אלך ל א.ק.ג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 שעות זה יכול להיות הרבה מאוד זמן, תלוי באיזה עוצמה, נגיד אם אתה הולך למופע רוק ואתה עומד ליד הרמקול 5 שעות אתה לא תשמע טוב כמה ימים בדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שהלכתי למופעי רוק

ועמדתי ליד המגבר כמה שעות , כבר כמה וכמה פעמים וזה לא הפריע לי אף פעם , ולא היו לי בעיות שמיעה אחרי זה.

ובנגן יש ווליום מ 1 עד 40. ושמעתי בין 10 - ל20 כל הזמן. בערך רבע - עד חצי מהווליום שהנגן מסוגל להגיע אילו.

לפי דעתי צריך לצרף סימני אזהרה לנגנים וכל האוזניות האלו - לפני שקניתי את הנגן בכלל לא ידעתי

שאוזניות יכולות לגרום לנזק בקלות כזאת . .האוזניות זאת אולי המצאה טובה - אבל הקטע הבטיחותי שלה הופך את ההמצאה הזו לדבר ממש טיפשי.. ( לי אישית בנתיים יש רק נסיון עם האוזניות כפתור המדוברות , אבל עדיין ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלל מהותיי בין הדברים שאתם מציינים ,

אני אומר לכם שאני שומע כל החיים שלי בפול ווליום ברמקולים , ממגברים.

ההבדל הוא - שבאוזניה עור התוף שלך נחשף לרעש - אבל הרעש לא יוצא החוצה - כי האוזן שלך סתומה.

ואין לרעש שאתה נחשף אליו איך לצאת - וזה כנראה הורס את עור התוף של האוזן.

שאתה שומע מוזיקה בווליום חזק מהרמקול זה משתחרר אחרי זה -

אבל באוזניה הסאונד לכוד באוזן שלך ובגלל זה זאת המצאה מטופשת לדעתי..או שיש מיוחדות שבהן יש פתח קטן לאוויר

או מקצועיות או לא יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווו עכשיו אנחנו מתקדמים..

אז בעצם כל הבעיות הן בגלל שיש לי אוזניה לא איכותית ??

אם תהיה לי אוזניה הכי איכותית שיש זה לא יקרה ?? הרי עור התוף שלי עדיין יחשף לרעש ,

ואני עדיין אצטרך לשמוע בווליום נמוך כדי לא להרוס את האוזן.

נראה לי שכל המסקנה מהדיון הזה הוא שאוזניות כפתור משצורפות לנגנים לא שוות כלום ואפילו מסוכנות , למרות שלפני שקניתי את הנגן

אמרו לי שהאוזניה שלו יחסית טובה - ובאמת שומעים בה באיכות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסוכנות? לא חושב. זה תלוי בווליום שתשמע בו.

מה שכן, רוב האוזניות שמגיעות עם הנגנים הן אכן ברמה נמוכה.

אם אתה רוצה אוזניה נחמדה קח את הEP630 של קרייטיב (אוזניית IEM) או אם אתה רוצה אוזנית קשת קטנה קח את הPX100 של סנהייזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או ג' באמצע פרסומת..

מאיפה הבאת את האופנוע עכשיו? :lol:

פעם ראיתי טבלה [במאמר על הנושא הנ"ל] של דציבלים וב120DB [מאוד גבוה] היו כמה דברים כמו קונצרט רוק כמו שאמרתי כבר ואופנוע, גם מטוס סילון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מסרב בכל תוקף להשתתף בדיון הזה ולתת לגיטימציה ועידוד לניתוח המעמיק שלך לכל התופעות השונות שקורות בגוף כשאתה שומע מוסיקה עם אוזניות . כאילו , אתה רציני ? תבין שלושה דברים מנקודת מבטי :

1. פה זה פורום מחשבים , לא פורום רפואה (או כל פורום מוסמך אחר המיועד לנושא הנ"ל) . אף אחד פה לא באמת מוסמך לתת ייעוץ בנושא בעיות שמיעה וכדומה .

2. אתה לוקח את העניין יותר מדי רחוק. אתה לא יכול לדאוג בגלל השטויות האלו כ"כ הרבה כי ככה אתה לא מתרכז במטרה האמיתית שלשמה קנית את האוזניות - שמיעת מוסיקה בנוחות ובהנאה אופטימלית . במקום שתשמע לך מוסיקה בסבבה , אתה כל הזמן מתעסק/חושב "וואי מה על האוזניים שלי / וואי כואב לי" - די . מאות מליוני אנשים שומעים מוסיקה באוזניות ג'נריות גועל נפש שבאות עם הנגן הג'נרי והמזופת שלהם ולא מתלוננים הרבה . ואם אתה באמת מרגיש שנגרם נזק / יכול להגרם נזק לך לרופא / איש מקצוע ותסגור את העניין . אין צורך לחפור כמו ארכיאולוג כי זה פשוט לא יגמר .

לגבי הבעייה שלי אישית עם אוזניות כפתור - ככה זה היה מההתחלה ואני לא דואג יותר מדי לגבי זה . הכאבים עוברים אחרי כמה דקות ואז אני שם את האוזניות שוב . בכל מקרה , אני מתכוון להפסיק להשתמש באוזניות כפתור אז זה לא משנה . דרך אגב , אתה לא יודע מה יקרה מחר או מחרתיים אז פשוט תשמע מוסיקה ותהנה .

3. mx500 זה דרעק . כן , זה דרעק יותר טוב מאוזניות סיניות/whatever שבאות עם נגנים אחרים ג'נריים או בכלל אבל אחרי חודש איתם פחות או יותר הבנתי שזה גם גועל נפש . שמעתי איתם רק בעבודה אבל גם את זה נפסיק כי הן כבר מתחילות להיות סיוט לאוזניים שלי .

מקווה שעזרתי לך ותפסיק לנתח שטויות ותהנה מהחיים : )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...