ot - האם שמיעת מוזיקה דרך אוזניות של נגן mp3 מסוכנת ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ot - האם שמיעת מוזיקה דרך אוזניות של נגן mp3 מסוכנת ?

Mad Season

Recommended Posts

נניח ואני שומע כל יום 6 שעות רצוף מוזיקה מהנגן אמ פי 3 דרך האוזניות ( הנגן שלי הוא mpio fy 700 ) ואני שומע דרך האוזניות שקיבלתי איתו.

זה יכול לגרום נזק לשמיעה שלי ?

יש לי תנגן רק כמה ימים..ואני שומע כל יום בעבודה איזה 6 שעות ככה

יש לציין שאני תמיד שומע רק עם אוזניה אחת..ומעדיף שהאוזן השניה תהיה "מאווררת".

ואני שומע בדרך כלל על חצי מהווליום שהנגן מגיע אילו , אפילו פחות.

האם זה לא מסוכן שהאוזנייה צמודה לעור התוף שלי 6 שעות רצוף ?

פשוט התחלתי להרגיש כל הזמן באוזן אחרי שאני מוריד את האוזנייה מין הרגשה כזו שיש אחרי מקלחת..שתקועים באוזן מים..

בכל דבר יש קאץ' ..ונראה לי שהקאץ באייפודים נגנים וכל זה..היא פגיעה בבריאות של האוזן ?? :-X

אני שואל את השאלה בפורום הזה - כי אני מניח שיש פה אנשים שהתעסקו הרבה עם בחיים שלהם ,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

earphones damage hearing ..

בעיה - אם האוזן זה דבר כל כל עדין...מה כל העולם רץ וקונה את כל הנגנים האלה ?

מה אני יעשה אם זה..יניח את זה בצד ופעם בשבוע שאני יוצא לריצה או משהו אני אשמע בזה ?

tasrf , יצא לך לשמוע הרבה שעות רצוף באוזניות בלי שום פגיעה בשמיעה שהרגשת ?

אני חושב שאתה טועה

גם אם תקח סתם פקק ותשים על האוזן כמה שעות רצוף זה יפגע לך שם בסחוס של האוזן. ויכול לגרום לך לכאבים או ציפצופים.

אני עכשיו מרגיש רק כזה כמו אוויר כזה באוזן שיש אחרי מקלחת , משהו מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גבר =]

ממש לא

אני שומע באוזניות HD201 על וואליום 20 במגבר עצבני וזה מספיק להרוס את השמיעה שלי

וזה מגבר של 220W

עצה

ברגע שכואב לך באוזן

השמיעה שלך נהרסת.

אולי חלס עם התגובות המפגרות שלך אה? מה נהיית רופא? השמיעה שלו יכולה להיפגע הרבה לפני שהוא מרגיש כאבים...ע"ע Noise pollution.

סוגי האוזניות שלך ושלו אפילו לא אותו דבר (וזה משנה הרבה).

פותח הת'ראד, אני לא חושב שרמת הווליום שאתה שומע בה מספיקה כדי לגרום נזק, בשימוש סביר... לא יודע איך אתה מסוגל להיות עם כפתור 6 שעות רצוף (יש גם את נושא הצטברות חיידקים וג'יפה בכלליות :P) אבל מומלץ לאורר את האוזניים לכמה דקות אחרי כל שעתיים ככה. וכשאתה מתחיל לשמוע, תשים על ווליום שלא מפריע לך... לא כזה שאתה יכול "לסבול". כמובן זה גם תלוי בסוג המוזיקה שאתה שומע.

אם הבעייה ממשיכה תלך לרופא א.א.ג כמובן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" פותח הת'ראד, אני לא חושב שרמת הווליום שאתה שומע בה מספיקה כדי לגרום נזק, בשימוש סביר.. "

מה אתה מגדיר שימוש סביר ?

מה זה Noise pollution ?

" סוגי האוזניות שלך ושלו אפילו לא אותו דבר (וזה משנה הרבה) "

שלי זה אוזניות לנגן - אני לא אחבר גדולות של סטודיו לנגן..

יש כביכול "בריאות" יותר לנגנים ?

" לא יודע איך אתה מסוגל להיות עם כפתור 6 שעות רצוף (יש גם את נושא הצטברות חיידקים וג'יפה בכלליות "

אני לא 6 שעות רצוף..אבל בעקרון אני עובד 8 שעות ואני יכול כל ה8 שעות להיות עם הנגן.

אני עושה הפסקות של כמה דקות כל איזה שעה - שעתיים.

מה זה הצטברות חיידקים וג'יפה ? מה הכוונה צריך לנקות תאוזנייה כל כמה זמן ?

" וכשאתה מתחיל לשמוע, תשים על ווליום שלא מפריע לך... לא כזה שאתה יכול "לסבול". כמובן זה גם תלוי בסוג המוזיקה שאתה שומע."

אני שם על ווליום של רבע ממה שהנגן מסוגל לתת - ואני שומע רק באוזנייה אחת..ואני משאיר אותה רפויה כזה , כי אני שומע די כבדה

וזה ווליום שמספיק.

ולא יודע בקשר לרופא אף אוזן גרון ..אני בסך הכל שומע ככה מתחילת השבוע - ורק עכשיו פתאום יש את התחושה הזו של כמו מים באוזניים..

נראה מה יהיה כשאני אקום בבוקר עם התחושה הזו :-\

אז בעקרון אתם אומרים...שזה או שמכשיר אמ פי 3 ידפוק לי את האוזן בשיטיות ..או שאני אצטרך לסבול רדיו כל היום הא ?

תודה על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעייתי כל הסיפור,בגדול ככל שהוולים גבוה יותר ככה אתה יכול לשמוע רצוף פחות ללא גרימת נזק.

זה לא משנה אם אתה שומע באוזניה ,רמקולים,או סתם רעש רקע(משאיות, וכיו) אם אתה נחשף לdb גבוהים לאורך זמן אתה פוגם בשמיעה שלך.

הבעיה זה לדעת מזה ווליום גבוה ,להגיד רבע מהמקסימום לא אומר הרבה(למרות שזה נשמע בסדר בגדול) כי זה תלוי בעוצמה של הנגן ,בהתנגדות של האוזניות ,והוליום של ההקלטה.

בגדול הייתי אומר תנסה לשמוע כמה שיותר נמוך,תעשה הפסקות ,ותחליף בן האוזנים שלך (ימין לשמאל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו...

לא ידעתי שהאוזן היא דבר כזה רגיש...אני שומע כבדה ( רוק כבד וכאלה )

דרך הרמקולים של המחשב והמערכת בפול ווליום כבר שנים.

שאני הולך להופעות של רוק כבד ומטאל - אני עומד ליד המגבר בלי אטמים ובלי כלום כבר שנים.

אבל עכשיו..בסך הכל שמעתי 3 ימים איזה 6-7 שעות כל יום עם האוזנית כפתור הקטנה הזו..

ואני מרגיש כזאת תחושה מוזרה באוזן שאף פעם לא הרגשתי..נראה לי שאני באמת אלך לא.ק.ג

יש אפשרות , שה 3 ימים האלו שבהם האזנתי לנגן - גרמו לי נזק ? או זיהום או משהו ?

ומוזר שיש לי לחץ כזה גם באוזן שמאל - שבה בכלל לא שמתי תאוזנייה בכלל.

טוב אני אלך לרופא זה לא לפורום חח

תודה על התגובות..

ואם כל הקטע עם הנגנים הוא כזה זהיר - וכזה גורם לנזק

אני לא מבין מה כל העולם מתנפל על הנגנים האלו , זה סתם מלכודת.

וזה בטח הורס יותר ממה שמספרים לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוגרי עכשיו , אתה דואג יותר מדי .

אני אישית אחרי חצי שעה עם כפתור (לא משנה אילו ולא משנה באיזה ווליום אני שומע ואפילו אם האוזניות סתם באוזניים בלי לשמוע שום מוסיקה) מקבל כאבי אוזניים מוזרים כאלה ואז אני חייב לאוורר את האוזניים שלי לכמה דקות . והאמת ? לא מתרגש מזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוגרי עכשיו , אתה דואג יותר מדי .

אני אישית אחרי חצי שעה עם כפתור (לא משנה אילו ולא משנה באיזה ווליום אני שומע ואפילו אם האוזניות סתם באוזניים בלי לשמוע שום מוסיקה) מקבל כאבי אוזניים מוזרים כאלה ואז אני חייב לאוורר את האוזניים שלי לכמה דקות . והאמת ? לא מתרגש מזה .

אז בת'כלס של הדוגרי של העיקר אתה אומר "אני אשחק אותה ראש קטן ואקווה לטוב"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האוזניות האלו , אני מצרף תמונה.

יכול להיות שנייט_קיפר צודק , כי אם אפילו אם אני אתקע סתם פקק באוזן לכמה שעות ואוציא. אז אני ארגיש כאבים או משהו כזה.

יכול להיות שאני מתרגש יותר מידי כי אף פעם לא שמעתי מוזיקה עם ,

אז עור התוף שלי קיבל הלם או משהו..כי אף פעם לא הרגשתי כאלו דברים מוזרים באוזן.

ושמע , הכאבי אוזניים האלה שאתה מקבל זה דבר מוזר - זה לא כמו חוש אחר שנפגע לך לאט לאט כמו ראייה או לא יודע מה.

אחרי שאתה מאוורר את האוזניים שלך לכמה דקות הכאבים נעלמים ??

ומה הכאבים האלו שמסמנים פגיעה באוזן שלך , לא משפיעים עליך ?? זה כמו שתקבל כאבי גב ופריצת דיסק בגלל שאתה כל היום מרים טלווזיות ..ואז תאמר שאתה עושה הפסקה שיש כאבים ואז אחרי כמה דקות ממשיך שוב... :-\

האמת 24 שעות אחרי - והאוזניים שלי חזרו לעצמם אני חושב.

נראה לי שלגוף יש מנגנון הגנה טבעי - ושעור התוף נחשף לרעש מאוזנייה שסותמת אותו ואין לזה איך לצאת - אז נראה לי

שכל הכאבים המוזרים זה בגלל שהגוף מנסה להתנגד..

זה הגיוני ? ופשוט עור התוף צריך להתרגל לאוזניות ? אבל נראה לי שאז הוא גם יתרגל לפגיעה בשמיעה - וטוב ששמתי לב מההתחלה.

נראה לי שאני אשמע עם הנגן רק דרך רמקולים - יש דבר כזה רמקולים קטנים שאני מחבר לנגן ויכול לשמוע איתם ??

כי שאני מחבר את הנגן למחשב - או לרמקולים של טייפ אני שומע איתו באיכות ממש טובה.[br]פורסם בתאריך: 1.05.2007 בשעה 17:24:22

התמונה של האוזניות והנגן שלי ,

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת אם השמיעה שלך נפגעה תלך למקום ממש ממש שקט [אפשר גם בבית באיזה 2 בלילה אם כולם ישנים אצלך בשעה הזאת] ותנסה להקשיב אם יש לך צלצולים כאלה באוזניים.. אם יש לך אז כן, השמיעה שלך נפגעה... אין מה לעשות כ"כ חוץ מלהפסיק לשמוע בווליום גבוה כדי לא להחמיר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...