מערכת קירור (לא מים) למעבד AMD.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור (לא מים) למעבד AMD..

1_Nike_1

Recommended Posts

תכננתי לקחת את הVolcano9 וכשהתחדשו תאי המידע המח שלי לגבי הV11, החלטתי שלא להאיץ את המערכת ולחכות לו. אבל.. אני רוצה להאיץ קצת הרבה את המערכת ואני צריך טוב (AthlonXP). איני מעוניין במערכת מים כלשהי, והתקציב מוגבל ב300-400שקלים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תכננתי לקחת את הVolcano9 וכשהתחדשו תאי המידע המח שלי לגבי הV11, החלטתי שלא להאיץ את המערכת ולחכות לו. אבל.. אני רוצה להאיץ קצת הרבה את המערכת ואני צריך קירור טוב (AthlonXP). איני מעוניין במערכת מים כלשהי, והתקציב מוגבל ב300-400שקלים חדשים.

אני מניח שהמחשב במפרט הוא לא המחשב שיש לך עכשיו?

אז צריך כמובן פרטים, לוח אם, מעבד, ראם, קירור במארז, סוג מארז, ספק וכו...

ככה אני לא ממש יכול לעזור לך.

בעיקרון התקציב שלך גבוהה מאוד, אתה יכול לקנות SK-7 עם קירור נחמד עליו ועוד איזה שני מאווררים למארז ב300-400 שקל. שזה יתן לך פיתרון מצויין, כמובן שממש ממש לא ריאלי אם יש לך לוח של .

הVULCANO הם פיתרון זול ואמין, אבל לא בשביל OC רצחני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU: XP 1700 +Fan (404nis)

MotherBoard: Epox EP-8RDA+ nVidia nForce2 (747nis)

Video Card: Gigabyte Radeon 9700 Pro 128MB (1987nis)

Memory: Winbond 256MB PC3200 DDR400Mhz (552nis)

DVD/CD-ROM Drive: BenQ DVP-1648A 16x48 (281nis)

Case: Chieftec Dragon DX-01BD Tower (458nis)

Power Supplier: Enermax EG365P-VE 350Watt (387nis)

אל תייחסו שום דבר למחירים, כי אני עוד לא קניתי את המחשב.

בכל אופן לקחתי את הSK7 כאופציה, אך הבנתי שהוא עוד לא הגיע לארץ, למרות שהוא הולך להיות ההיטסינק הטוב ביותר (או שלא?)- הקירור הפאסיבי הטוב ביותר. בכל אופן, אני חושב לקחת אותו.. אם כן, איזה מאוורר לשים עליו? (אם בכלל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי לקחת את הVolcano9 וכשהתחדשו תאי המידע המח שלי לגבי הV11, החלטתי שלא להאיץ את המערכת ולחכות לו. אבל.. אני רוצה להאיץ קצת הרבה את המערכת ואני צריך קירור טוב (AthlonXP). איני מעוניין במערכת מים כלשהי, והתקציב מוגבל ב300-400שקלים חדשים.

בעיקרון התקציב שלך גבוהה מאוד, אתה יכול לקנות SK-7 עם קירור נחמד עליו ועוד איזה שני מאווררים למארז ב300-400 שקל. שזה יתן לך פיתרון מצויין, כמובן שממש ממש לא ריאלי אם יש לך לוח של .

מדוע ה SK7 לא ריאלי עבור הלוחות של גיגהבייט? הוא לא נכנס או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון התקציב שלך גבוהה מאוד, אתה יכול לקנות SK-7 עם קירור נחמד עליו ועוד איזה שני מאווררים למארז ב300-400 שקל. שזה יתן לך פיתרון מצויין, כמובן שממש ממש לא ריאלי אם יש לך לוח של GIGABYTE.

מדוע ה SK7 לא ריאלי עבור הלוחות של גיגהבייט? הוא לא נכנס או משהו כזה?

הוא נכנס. אבל יואב תומך בגישה שגיגה ביט הוא לוח שלא מאפשר OC שמתאים לSK-7.

ואנשים, למה עשיתי את זה?? http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=22231

בדיוק בשביל השאלות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...