המארז Lian-Li PC-65 שווה את הכסף שמשלמים עליו? [930ש"ח ללא ספק}. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז Lian-Li PC-65 שווה את הכסף שמשלמים עליו? [930ש"ח ללא ספק}.

dino

Recommended Posts

וזה אחד לגבי ה LIAN-LI 8)

http://www.pctip.co.il/reviews/lian_li_pc65.php

ואחרי זה תגיד אם אפשר להשוות את הגימור של ה LIAN-LI לגימור של הצ'פטק. לדעתי 0.6 ועוד אלומיניום זה ממש כלום ! הוא בטח מרעיש מוות(הצ'פטק) . :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי שתקחו כל כך ללב את העובי של המתכת במארז..אם זה באמת כל כך מעניין אותכם אני יבדוק עוד הפעם לראות שלא עשיתי טעיות (או שאולי צ'יפטק עשו פאשלה?)

עריכה - באמת עשיתי טעות ועובי האלומיניום הוא 1.0 מ"מ (תוקן גם במאמר) דרך אגב - העובי במארזי Lian-li הוא 1.5 מ"מ

כמה שאני יודע זהו הסטנדרט במארזי אלומיניום - וזהה לכל שאר המארזים בשוק, פשוט בביקורת על ה Lian-Li לא כתוב כלום בעניין הזה אז אין למה להשוואת.

הגימור הוא באמת שונה, ובצ'יפטק הצבע הוא פשוטו צבע כסף ולא אלומיניום מוברש...אבל כמו שאמרתי בביקורת הכל עניין של טעם.

ודרך אגב...המארז ממש לא מרעיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז לא ממש יפה :P והאיכות : :bash:

ה-LianLi לא איכותי? חחחחחח................... בדיחה טובה.

מארזי Lian-Li לא איכותיים הם סופר איכותיים, ולדעתי אלו המארזים הטובים ביותר שקיימים היום בשוק,

בגלל שהחברה המתחרה הרצינית שלהם CoolerMaster מייצרת את רוב המארזים שלה שלא הכל עשוי אלומיניום ולא באים

עם פיצ'רים בכלל, ולא חשבו שם על הכל, והמחירים שלהם מוגזמים והפנים של המארזים שלהם הוא בדיוק כמו של ה-Enermax.

ולאומת זאת Lian-Li זה אלומיניום מלא בעובי 1.5MM, אלומיניום מוברש, 4 מאוררי Lian-Li שקטים + מסנני אבק + גרילים,

חלון בצד בדגם שאני רוצה, חשיבה על הדברים הכי קטנים כמו מחזיק לחוטים של הספק כוח {כן,כן, הם מצרפים מחזיק שנדבק למארז

בשביל הכבלים}, ויש להם גם מגני פלסטיק שאפשר לתפוס בכל מקום במארז כדי שלא יהיה סיכוי להחתך, באיזה עוד ראיתכ

כאלו דברים?

אני מוכן להשקיע מתוך 8,000ש"ח למחשב 1000ש"ח רק בשביל המארז בלי הספק בגלל שהוא משהו מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל העניין, שזה לא ממש מיוחד, בתחלס, הLIAN LI הוא מארז ריבועי וסטנדרטי, עם פיצ'רים יפים ובנייה מצויינת, לא שלCOOLERMASTER יש יותר מה להציע, אבל אני מזכיר שוב את הXASAR...

אם כבר להוציא המון כסף על מארז, שלפחות יתמנו לך איזה 8 מאוורים, בקר טמפ' ודלת יפה בנוסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...