איך ה-"סירה" של אבא שלי? {הייתי על המפלצת הזאת} - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה-"סירה" של אבא שלי? {הייתי על המפלצת הזאת}

dino

Recommended Posts

Fucking rofl

האיתי גם ב"סירה" הזאת כשהיא היתה עוד חדשה בשנה שעברה בסוכות

אכן "סירה" מאוד יפה והחלק הכי טוב היה שכמעט והכל היה בחינם כל המשקאות כולל קוקה-קולה אוכל חופשי סביב השעון אפילו

מסעדות גורמה היו בחינם משחקי (מכונות) וכל לילה היה המועדון היה פתוח אפילו מיני גולף היה שם !!!

תגיד גם אצלך זה היה בחינם ? כי אצלי זה היה דרך העבודה של אבא שלי והעבודה שלו טחונים מיים ממש ממש

אם הסורק שלי לא היה נדפק האיתי מראה לך עוד תמונות

* הידעתם שה"סירה" הזאת היא מקום שלישי בגודלה בעולם !

והחלק הכי מצחיק ב"סירה" הזאת הוא שהאסלות עושות רעשים של השאיבה וזה נשמע בערך כמו פלוץ גדול , אחותי הקטנה מזה קפצה בפעם הראשונה שהיא הורידה את המיים

וכשאתה הולך במסדרון (ועוד איזה מסדרון ע-נ-ק) אתה שומע כל רגע את ה"פלוצים" האלו

נ.ב כמה זמן לקח לך להסתדר בספינה ביומים הראשונים הסתובבתי מלא זמן עד שמצאתי שרותים (השלפוחית שלי התפו33ה מהלחץ במיוחד

מהקולה ששתיתי לרוב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם, סתם מפלצת....

בין כיתה י"א לי"ב כל השכבה שלי בצופי-ים (24 איש) טסה ליוון, שכרנו שם 3 יאכטות 40 פיט כ"א והסתובבנו שבוע בין האיים.

כל בוקר היינו יוצאים מהמעגן, עוצרים באיזה מפרצון מדהים, עושים שחיית בוקר בזמן שהסקיפרים היו מכינים לנו ארוחת בוקר... נגררנו על חבל מאחורי הסירה, פעם אחת העלו אותי לראש תורן (מקל של 20 מטר) תוך כדי הפלגה... זה היה השבוע הכי טוב בחיים שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם, סתם מפלצת....

מישהו מקנא?

ממש לא :)

פשוט התרגלתי לסירות יותר קטנות, להיות בסירה כזאת לעומת הפלגה ברוח של 35 קשר על יאכטה זה כמו לשבת בנגרר של סמי טריילר לעומת לנהוג בלמבורגיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מלון אחד צף. כיף בדיוק כמו חופשה במלון 'יציב'. זה דבר איטי, כבד, וממש מאבד את העקרון של אניה. אני דווקא קיאקיסט, ונהניתי הרבה יותר על הקיאק מאשר על זה (פעם, אבל ממש פעם, לפני 5 שנים שכרנו אני ו4 חברי טרי-מראן, לשבוע, וזה היה מאוד מאוד כיף, משהו כמו 45 קשר של רוחות היו (היתה לנו סערה קלה) וזה היה מאוד חביב, אבל זה לא לטיפוסים של של קרוזרס כאלו. או לכל מי שמביא לסירה. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...