בעיית סרואנד ב x-530 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית סרואנד ב x-530

shlomibandit

Recommended Posts

יש לי את הרמקולים הנ"ל .. אני שומע מכולם .. אבל אין סרואנד .. הכנסתי סרטי די וי די שבדוק שהם עובדים ב5.1 . ולא היה לי סרואנד ככה זה בכל הקבצים אני פשוט שומע מכל הרמקולים ביחד את אותו הסואנד .. יש לי לוח (nforce 4 ultra - (abit kn8 ultra עם כרטיס מובנה 7.1 . התקנתי מהאתר של רילטק את הדרייבר הכי עדכני וזה פשוט לא עוזר . הגדרתי גם בווין 5.1 . משהו יודע איך לסדר את זה? אולי איזה משהו להתקין או מה<? שמעתי שיש אנשים שיש להם את הרמקולים עם הכרטיס מובנה ויש להם סרונאד? תודה רבה לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הרמקולים הנ"ל ואני שומע איתם סראונד.

חיברת את מהכרטיס קול עם שלושת הכבלים?

מהגדרות של הסאונד כמו שאמרו לפני תבדוק שזה מוגדר 5.1

אולי מה ששמעת היה סראונד אבל הקול לא יצא מהסנטר וזה נשמע לך כמו סטריאו תנסה פורמט ac3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את שלושת הכבלים למן מתאם כזה שהביאו עם הרמקולים .. שאתה מחבר את שלושתם אליו והוא מתפצל לך לשניים לבן ואדום .. ואז הם מתפצלים לאחד שהוא שחור שאני מחבר אותו לאיפה שהסואנד של המחשב.. זה מה שצריך לעשות? או לחבר את השלוש כבלים ישר למחשב? בלי המתאם?

במחשב בלוח הבקרה כמובן שהגדרתי את זה 5.1 .. וניסיתי גם ac3 גם די וי די מקורי שמאחורה בקופסא כתוב שזה תומך ב5.1 .. וזהו פשוט אני שומע מכל הרמקולים את אותו הסואנד .. זה בטוח לא סרואנד אני יודע .. אין הבדל בין הסנטר לאחורי לקידמי בכולם שומעים אותו הדבר. עזרה בבקשה משהו שיודע איך לפטור את הבעיה או מה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם פתרתי את הבעיה.. הבעיה היית שלא הייתי בכלל צריך להשתמש במתאם. חיברתי את החיבורים בלי המתאם וזה עובד עם סרואנד..

עוד שאלה זה בסדר להשים את הסאב קרוב לאחד הרמקולים או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, מן הסתם לא צריך מתאם אם החיבור מתאים.

את הסאב מומלץ לשים מתחת לשולחן בצד ימין, בסידור כזה [תתעלם מהזוויות ומהעובדה שזו ולא מחשב]:

129024.jpg

למה דווקא מימין?

ואם הוא נמצא אצלי בערך באמצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המיקום של הרמקולים האחוריים אני לא בטוח שזה נכון לעשות ככה, מישהו בפורום [לא זוכר מי, סורי :x] אמר שאם שמים אותם בפינה של קיר זה מחזיר את הסאונד וזה הורס תאיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...