מתחיל מודינג, המלצות למאוורים + חוות דעת..(עדכון- תמונות ראשונות!!) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחיל מודינג, המלצות למאוורים + חוות דעת..(עדכון- תמונות ראשונות!!)

subarel

Recommended Posts

תודה רבה!! =)

subarel - אתה חייב לעשות 2 דברים:

1) כמו שכבר אמרתי, סליבינג!

2) לסדר את הקתודות!! זה ממש לא יפה ככה, שים אותן בצורה שלא יראו אותן, אבל הן עדיין יתנו אפקט UV.

אצלי סידרתי אותן ככה שאחת שוכבת ואחת עומדת בצד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב, קבל את זה כביקורת בונה.

סתם דחפת דברים שקנית במארז, גם בלי לעשות בו סדר. סתם ערמה עם מלא אורות בצבעים לא קשורים וחסרי סדר. כאוס מוחלט, במובן הרע שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב, קבל את זה כביקורת בונה.

סתם דחפת דברים שקנית במארז, גם בלי לעשות בו סדר. סתם ערמה עם מלא אורות בצבעים לא קשורים וחסרי סדר. כאוס מוחלט, במובן הרע שלו.

היי ! תודה אתה חבר אמיתי... במקום לתת ביקורת בונה והצעות לשיפור אתה יורה עלבנות לאוויר...

איזה כיף.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Aviko , קטודה אחת הסתרתי , אבל כשהסתרתי את השניה האפקט UV נחלש ככה שלא רואים כמעט את המאוורר על הזכרונות זוהר...

אני אצטרך למצוא את "עמק השווה" כדי שכמה שיותר הקטודות יעלמו בתוך המארז ועדין יתנו אפקט....

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה שמת את הקתודה שניסית להסתיר? ואיפה השנייה נמצאת עכשיו?

תעלה , הכי טוב ;)

כמו שהצעת לי - אחת מצד של המארז מוסתרת ע"י הכפל של המרז (זה שאליו נכנס הפאנל צד).. והשניה על ריצפת המארז -גם כן מוסתרת ע"י הכפל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תשים מאחורי אזור הCDרומים,ואז זה יאיר על הכבלים ויזהר

זה בדיוק מה שעיתי בדיוק עכשיו.! איזה קטע..

אני לא מוצא את המתאם כרטיסים שלי - אני יעלה עוד רגע...[br]פורסם בתאריך: 25.04.2007 בשעה 15:48:16

שולח עוד תגובה כדי שתראו את זה ב"הראה תגובות חדשות להודעות שלי"... לא הקפצה..

זה עם הקטודות מוסתרות בדפנות.. אחת בצד והשניה ברצפת המארז...(דיי יפה שזה יצר מקטעים כאלה...)

77733065.1WnKB1gu.007.jpg

זה עם הקטודה כמו שיוני אומר - בין הלוח לסידי... (שמתי גרב על המולקס כי זה "סינוור" את המצלה העלובה של הפלאפון..)

77733070.lZNrRqsp.008.jpg

אם התמונות לא עולות - מקש ימני "הצג תמונות"

אם לא אז קישור לPbase כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה אולי לשים את הקטודה הזאת שמאחורי הסידירומים למעלה במארז, תדביק לגג. תראה איך יוצא.

ואת השניה אתה יכול לנסות לשים למטה. אני חושב שאמור לצאת לא רע. תנסה. זה לא עולה כסף :xyxthumbs:

ולמה יש גרב בתמונה? (זאת גרב, נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה יש גרב בתמונה? (זאת גרב, נכון?)

(שמתי גרב על המולקס כי זה "סינוור" את המצלה העלובה של הפלאפון..)

תודה על התגובה ! הרעיון לשים אחת למעלה ואחת למטה יכול להיות קצת בעיה כי החוטים של הקטודות קצת קצרים, טוב נו נחתוך ונאריך אותם..

עריכה:

בכל מקרה עכשיו שמתי לב שאין לי מקום למעלה.. המארז הזה דיי לוץ במקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...