מחפש ספק תקציבי איכותי עד 250 ש"ח בערך... או מארז+ספק באזור ה600 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק תקציבי איכותי עד 250 ש"ח בערך... או מארז+ספק באזור ה600 ש"ח

gulmer

Recommended Posts

אני מתנצל מאוד אם הבנת מההודעה שלי שאיכשהו רמזתי שאתה מתקמצן...זאת לא הדעה שלי ולא היה הכיוון הכללי של ההודעה.....

בכל אופן אני מאוד מאוד מציע לא ללכת על ספקים של חברה ג'נרית מדי כי למרות כל ההצהרות של החברות הקטנות יחסית שהם מבטיחות לנו ספקים עם הספק של כ500W כמו שאומרים בפועל אתה לא מקבל אפילו חצי מכך וללא שום הגנות אקטיביות/פסיביות נגד הפרעות חשמל מכל סוג כמעט ....אבל אני מבין אתה הבעיה בלקנות מחשב חדש תמיד מישהו יציע לך משהו יותר טוב על חשבון משהו אחר....אבל אל תשכח שמערכת מחשב אמורה להיות מאוזנת לגמרי כלומר אתה לא תבנה מחשב ב10K עם מארז ג'נרי שבא עם ספק ב200 שקל בשביל רכיבים טובים יותר כי זה לא מאוזן... אבל בכל זאת אם התקציב לא מאפשר חריגה נוספת בשביל הספק הייתי הולך על הספק הטוב ביותר בתקציב שלי ואני מציע לך לבדוק את הספק הנל של HEC דגם 400TRT שאני בטוח שהרבה אנשים פה מכירים ויש להם רק מילים טובות להגיד עליו ביררתי לך והוא עולה בסביבות ה250 ובאמת ספק מעולה ביחס למחיר שלו ובטח שיותר טוב מה JSP שרצית...אז כמו שאומרים לשיקולך

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2096

אני מקווה שלא נשמע מההודעה שלי כאילו אני כועס או משהו. קראתי אותה עכשיו בעצמי ומאחר וטקסט לא מעביר טון דיבור אז זה יכול להישמע אחרת. פשוט אחרי כל ההערות כאן רציתי לפרוס את השיקולים המלאים שלי בבחירת ספק למחשב, ואת העובדה שהשאלה שלי על JSP היתה רק בגלל שלא מצאתי עליהם כלום אז רציתי התרשמות מאנשים. הדיון כבר עבר לכיוונים אחרים, אז אולי באמת הייתי צריך לשנות את הכותרת.

בכל מקרה, ביררתי קצת על המארזים של arctic cooling. הביקורות על הגירסה הקודמת שלהם היו מעולות, וממה שקראתי פה בפורומים, הספק מחזיק מצויין מערכת דומה לשלי. בתקציב של 600-700 ש"ח זה נראה לי כמו הדיל הכי טוב שאני יכול לקבל ועדיף על פני כל הקומבינציות האחרות של ספק+מארז, וגם יש לי מבחר של עיצובים שעולים אותו מחיר, ככה שאני יכול לבחור מה שאני רוצה. כנראה שאני פשוט אלך על הT2 Pro עם הספק המובנה שלו ב-600 ש"ח מנועה. הבונוס הוא שאני אוכל על הדרך להזמין את העכבר שדניס המליץ עליו, בלי להרגיש שאני משלם 30% ממחיר העכבר רק על המשלוח לבית...

[br]פורסם בתאריך: 26.04.2007 בשעה 13:54:31

אין לך צורך ממשי בכרטיס מסך עם 640M למסך הזה ואני גם מניח שניתן יהיה למצוא אותו במחיר זול יותר כשהוא ללא OC וכו'

פה זה לא פורום מפרטים,אבל אני מציע לך לבדוק טוב ואולי להתייעץ בשנית לגבי המפרט שלך.

השיקולך הסופי הוא שלך,אתה יכול לקחת את ה-FSP או שאתה יכול להוסיף כמאה ש"ח ולקחת ספק הרבה יותר חזק,שקט,יעיל ומודלרי שיספיק לך גם למערכות הבאות.

תודה XTRACT, אבל האם 320M מספיק בשביל 1600X1200 היא שאלת מליון הדולר וכבר פתחתי על זה דיון בפורום גרפיקה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=254202.10.

אתה אומר ש320 מספיק, אחרים אומרים שלא, אבל אף אחד לא בטוח ב100%. בתכלס זה תלוי גם באיזה משחק ספציפית משחקים וניחושים לגבי מה יהיה בעתיד.

לגבי הFSP והליברטי: ההפרש הוא יותר מ-200 ש"ח, אני לא בטוח לגבי כמה בדיוק הוא יותר שקט (ואני די בטוח ששניהם שקטים), אני לא בטוח כמה הוא יותר יעיל (שניהם מציגים יעילות גבוהה מאד) ומודולריות פחות מעניינת אותי, כי במערכת הבאה אני כבר אקנה ספק אחר. אני לא נוטה לשדרג מערכות קיימות. בכל מקרה זה כבר לא כל כך משנה, החלטתי ללכת על המארז של Cooling כנראה, ואני מאמין שהספק שלו הוא פיתרון טוב בשבילי (שוב, אם נתעלם מהמודולריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...