המהרה מ 256 ל- 650 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המהרה מ 256 ל- 650

RomaDev

Recommended Posts

הדאונסטרים (של 1.5 מגהביט) בהחלט מספיק ולצערי מרבית הספקיות לא מצליחות לאפשר אותו ברוב שעות היממה.

אם כבר ציפיתי שישפרו את האפסטרים המגוחך שניתן למשתמשי הפס-רחב בישראל, אבל לא מאפשרים אל מעבר ל 128Kbps בגלל אינטרסים כספיים. הם יודעים שברגע שהם יאפשרו זאת, הדבר יפגע קשות בפתרונות הפס-רחב האחרים (והיקרים) שהם מציעים לבתי עסק, כדוגמת Frame Relay.

הכבלים, במקום להיות חכמים ולהשקיע קצת יותר ב Upstream, נשארים מקובעים עם ה128, ולא ממש מנסים לשפר... גם לא מבחינת מחירים וגם לא מבחינת היענות לדרישות קהל הלקוחות.

בזק רואים שהמצב "דומה"ולא נרתעים... הכבלים כנ"ל.

אז איפה התחרות שכולם דיברו עליה?... ::)

למה כי בישראל מחפשים רק בצע כסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אם אני לא טועה בADSL ההגבלה היא ברמת הDSLAM ולא ברמת המודם (בכבלים ההגבלה מוגדרת אצל חברת הכבלים והמודם מוריד את הקובץ שאומר לו לכמה להגביל אותך, יש כאלו שפורצים את המודם ומשנים את הקובץ, וגורמים לו לא לעדכן אותו אצל הספקית)

100 % מדוייק.

אפשר לקבל הסבר מדויק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע זמן לעוד שביתה ? :AR15:

ניסינו שביתות זמן רב עוד לפני שבכלל התחברת לשירות... לא עבד.

עד שהכבלים לא יכניסו להילוך, המצב יישאר כפי שהוא.

וזה פשוט בלתי נסבל, מהיום בו שיווקו לראשונה את שירות WOW לציבור הרחב, נתבקשו להעניק רוחב פס עולה המתקבל על הדעת לאינטרנט מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, הכוונה לכך שב ADSL הגבלת מהירות הסנכרון של המודם מתבצעת במרכזיה עצמה באמצעות הוראה הנשלחת ממרכז השירות של WOW. בעוד אצל הכבלים, נשלח קובץ מהמרכזת למודם המורה לו על איזו מהירות להסתנכרן, ובמודמים מסויימים ניתן לגשת לקובץ הזה די בקלות ולערוך אותו למהירות סנכרון שונה, וכתוצאה מכך להיות "לא מוגבל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתכון "בטוח" - עם תמי סירקיס.

תתייחס לזה כאל קאררה 911 טורבו באמצע כביש מס' 5 (חוצה ישראל)... אם לא תעשה יותר מדי "שטויות", לא תיתפס. (לא תקף לגבי :P)

בתור מה אתה שואל אותי תגיד לי, אני בסה"כ מספר לך על מצב קיים... אתה לא מצפה שאתחיל לספר לך בדיוק בכמה לסנכרן ואיך לפרוץ את המודם, אני אדם מוסרי אחרי הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...