הלך לי המעבד... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך לי המעבד...

Oranili

Recommended Posts

תקשיבו עשיתי עכשיו כזאת טעות ...

הוצאתי תמאורר של המעבד ראיתי שהוא דבוק למעלה למאורר חיכיתי דקה אז שיחררתי אותו מהמאורר הוא היה דבוק כל כך אז הוא התהפך על היד שלי .. החזרתי אותו ל SOCKET עם המשחה טרמית מרוחה שמתי את המאורר עליו חיזקתי עם הקליפסים חיברתי לכבל ... אבל מה? המחשב לא נדלק... כלום לא מגיב אפילו ריסט לא והסידרומים לא פועלים כלום כלום .. הוצאתי תמאורר והמעבד כי ידעתי זה משהו שם ... ראיתי מאחורי המעבד 2 פינים עקומים .. הייתי לחוץ כל כך ליישר אותם שברתי פין אחד ... עכשיו מה אני עושה? הלוח לא הגיב בגלל שלא היה מעבד? ..

ויש אחריות על שבירת פין אחד?...

קניתי את המעבד ב IVORY

הוא

939 64 ..

תודה חברה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע אני קראתי את התגובה שלך אני יכול להגיד לך שהעם באמת שברת רגלית של המעבד לא ניראה לי שיש אחריות על זה הלך המעבד שלך ,sorry

בפינים של המעבד הם מאוד רגישים לא נוגעים בהם מחשש של חשמל סטטי עם מעקמים פין אז עם סרגל מעבירים ביניהם בעדינות מי בלי לשבור ולא מהר באיטיות רבה וזהירות רבה .

נראה לי שאתה צריך מעבד חדש לקנות ,אל תשחק עם הדברים האלו עם אתה לא מבין בזה תן לאיש מקצוע לגעת .

:xyxthumbs:אבל מי טעויות לומדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ברור שהוא לא יגיב

בקיצור מה שאני בא להגיד ש"עזוב הכל" אל תיגע פן תהרוס עוד משהו ובטח שלא להדליק את המחשב כשאין מעבד!

איזה לוח יש לך מה הדגם שלו? וככה נוכל ליעץ לך איזה מעבד לקחת

ותעשה טובה תיקח את המחשב למעבדה אל תיקנה ותתקין לבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים... לא צריך לרוץ ולקנות חדש!

אתה יכול לקחת חוט נחושת קצר, לתקוע אותו על הלוח במקום של הפין השבור ולקוות לטוב.

אבל שים לב שהחוט לא יהיה ארוך מידי, אחרת הוא יקצר בין הפינ השבור לפין אחר, ואז אתה יכול גם לשרוף את הלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עם הבחור לא יודע איך לשים חוט נחושת שם כמו שצריך אז ישרוף את כל הלוח

ועם זה לא יצליח אז מה במקום עלות של המעבד אז הוא יצטרך לקנות עוד חלקים ועוד הוצאות .

או שיקח את המעבד למעבדה וישימו לו שם חוט נחושת מתאים אבל אין אחריות על זה בכלל

שבר של פין זה רשלנות המשתמש בכלל ולא כלול באחריות בכלל

יכול להיות שיש אפשרות לתקן אבל זה לקחת סיכון ענק!!!!!!

:xyxthumbs:מקווה שיצליח לתקן !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שהלוח לא ידלק כשאין מעבד או כשיש מעבד עם פינים שבורים, אבל פותח הת'רד גם כתב שהסידירומים לא עובדים, דבר שיכול לרמוז על בעיה של (חוסר) מתח.

ועל בנאדם שלא יודע איך להתקין מעבד בלי להשבית אותו, לא הייתי סומך עם חוטי נחושת בתוך הסוקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי זה לא חנות איכותית בכלל

שילך לפנדה מחשבים

www.pandas.co.il

יש לו ביקורות טובות מאוד

http://www.zap.co.il/ratestore.asp?siteid=1546

קח פה תגובות על אייבורי

http://www.zap.co.il/ratestore.asp?siteid=552

תראה את התגובות על פנדה

כל החלקים שלי מי פנדה אחלה חנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי איזה חנות שאלתי איזה מעבד אחי.. תודה על ההצעה.. אני פוחד שגם הלוח הלך .. כי הדלקתי אותו בלי שהמעבד היה בפנים

וגם מקודם הוא לא פעל .. שהמעבד היה בפנים עם הפינים עקומים .. אבל הוא נכננס לתוך ה SOCKET וסגרתי עליו והוא ישב טוב... אבל הלוח לא הגיב הוא לא עשה ריסטים כלום ..[br]פורסם בתאריך: 20.04.2007 בשעה 19:29:05

מה אתה אומר על זה ? \

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=ADA4200BVBOX-Tray&cart=11771224562768381〈=heb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...