אוזניות למוזיקה, תקציב של עד 600 ש"ח - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות למוזיקה, תקציב של עד 600 ש"ח

Little_AKA_Or

Recommended Posts

אני מסכים שלבייר האוזניות הכי נוחות ,האוזנים שלי רגישות לגבוהים ולכן אני לא אוהב גראדו ובייר :silly: ,אבל מבן הבייר הכי הרשימה אותי ה990

ממש אוזניה פצצה.

לגבי המחיר של ה701 זה לא כזה מחיר פצצה ,יש חנות באמריקה שמוכרת אותה ב-244 דולר,אני קניתי מאיבי ועלה לי 300 דולר כולל משלוח לארץ ,תמיד כדאי להסתכל על המחירים בחו"ל לפני שפשוט קונים.

לגבי ההבדלים בין הv5 ל- v6 לא ממש קראתי השוואה בנהם אבל אני אוהב את ad8620 op-amp אז הייתי קונה את הv6 למרות שאמור להיות לו פחות זמן בגלל השינוי בשבב.

מה שכן לפני שאתה קונה תבדוק יש תחרות עצבנית בשוק המגברים הניידים יש מבחר ענק ,לדוגמא ה-ibasso t1 שנראה פצצה ,וטוענים גם שנשמע מעולה.

קח גם בחשבון שהמחיר של ה-v5 לא כולל כלום ,לא נטענת ,לא אינטרקונט,לא יחידה לחיבור לחשמל,ומגבר עצמו נראה די פשוט ומפלסטיק.

אהה וה880 וה 595 לא דומות בכלל חחח ,וakg 501 יצאו מיצור ,וטוענים שאין להם באסס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שכן לפני שאתה קונה תבדוק יש תחרות עצבנית בשוק המגברים הניידים יש מבחר ענק ,לדוגמא ה-ibasso t1 שנראה פצצה ,וטוענים גם שנשמע מעולה.

הסתכלתי קצת וזה עושה לי כאב ראש כי: א. באמת יש הרבה ו-ב. יש הרבה דעות שונות לגבי אותו המגבר (מן הסתם).

אתה מניע את הK81 שלך עם מגבר, אם כן איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...