אוזניות למוזיקה, תקציב של עד 600 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות למוזיקה, תקציב של עד 600 ש"ח

Little_AKA_Or

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בסדר, הוא ממילא נוטה להספים... :bash:

אחלה מחיר למגבר... :xyxthumbs:

שאלה איך הוא עושה ת'עבודה...

הV6 משמעותית יותר טוב מהV5?

ואני מניח שיש לך את הV5? איך החתימת סאונד שלו? לאיזה סוג הוא מתאים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ללכלך על רפי התותח יש לו גם r10 וגם l3000g :silly: והוא מניע אותם עם הגו ויבה,ברצינות הייתה מת לציוד שיש לרפי ,לפי דעתי הוא מניע את הטריפל פיי שלו איתם.

גו ויבה 5 נותן ערך מצוין לשקל (במיוחד עכשיו שירד המחיר),והוא מתאים יותר לאוזניות עם עכבה יותר נמוכה.

לגבי חתימת הצליל רפי יוכל להעיד יותר טוב ממני לגבי זה (לי היה אותם רק איזה שבוע ) הייתי אומר מגבר עם באס הדוק ופאנצי,עם צליל כייפי .

הv6 וה v5 אמורים להיות שונים מאוד ,משתמשים בארכיטכטורה שונה ובאופאמפים שונים,אני חושב שלגרסת 6 יש גם כמה גרסאות וחוצמזה הוא מגיע במארז מתכת לא פלסטיק.

לגבי ,סנהיזר 555 -מחזק -אוזניה טובה נוחה מאוד עם צליל חם וכייפי-טובה לסרטים ומשחקים-ועובדת מעולה ללא הגברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הv6 וה v5 אמורים להיות שונים מאוד ,משתמשים בארכיטכטורה שונה ובאופאמפים שונים,אני חושב שלגרסת 6 יש גם כמה גרסאות וחוצמזה הוא מגיע במארז מתכת לא פלסטיק.

אופאמפים? כמו op-amp? מה זה בדיוק, ראיתי את המושג גם באתר של המגבר ולא הבנתי בדיוק.

ורפי, ספר לנו איך הV5 שלך ועם איזה אתה מניע איתו... יותר טוב ממגבר של אנרג'ייזר אני מניח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה דבר ראשון האופאמפ זה למעשה המגבר עצמו (המעגל)

דבר שני לי יש את V5 ואני מניעה איתו את UE Triple.fi 10 לפני זה הוא הניע UE .fi 5 והוא מצליח בכבוד להניע גם את ה DT 880 שלי. המגבר מונע ע"י סוללת 9 וולט נטענת של GP זמן עבודה על סוללה משהו כמו 50 -60 שעות רצופות (שני הטענות של ה IAUDIO 6 שלי). לגבי הסאונד טיפה קשה לי להסביר אבל אני חושב שהמגבר עומד איפה שהוא באמצע למרות שלדעתי הוא טיפה נוטה לכיוון הבהיר(טרבל) מה שלדעתי מצויין אם של UE שלהן יש באס מפוצצ. לדעתי גם השילוב שלו אם AKG 81 הוא מצויין (השילוב שאני המלצתי לך). לגבי האוזניות אתה יכול לשאול את שי (a12beat) יש לו אותן למרות שהאוזניות שלו עברו מוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה 880 ? עם 250 אוהם או 32 ?

UE לצערי אני לא כל כך מכיר אותן ?(IN EAR נכון ? )

ואם אני לא טועה הן לא קשות לדחיפה

כמה עלה לך כולל כל המשלוחים וכו' ? המגבר

האוזניות של שי עולות בכיוון הפי 4 ועוד עם המוד תוסיף עוד קצת

אה ודרך אגב אתה מרוצה מה880 שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרפי המליץ על 81\518 dj בשילוב עם go vibe v5,לדעתי שילוב מוצלח ,מכיון ל81dj ללא מודים יש באס קצת מרוח שמשתלט על הצליל,

הgo vibe v5 ודאי ימתן את התופעה לדעתי.

כשרפי התייחס לאוזניות בבעלותי הוא התייחס ל81dj ,אלו עברו בלו טאק מוד וריכבל, ולא לה-akg k701 שברשותי ,שעלו 1300 ש"ח כולל משלוח ולא כמו שחשבתה.

לרפי יש את dt880 גרסת 2003 שמגיעה רק בעכבה של 250 אום,אבל לא צריך להסתכל על נתון ההתנגדות כאינדקטור להאם קשה או קל להניע ,לא תמיד הנתון משקף נכון.

הערה אחרונה ,עם כבר קונים את הgo vibe v5 הייתי קונה את גרסת ה-s רק 3 דולר יותר ומאפשר החלפת op-amps .

עם המטרה בקניית האוזניות היא לשימוש בחוץ אז זה באמת נראה שזה השילוב הכי טוב שאפשר לקנות ב-600 ש"ח,וזה כמובן בתנאי שלבנאדם לא אכפת להסחב עם מגבר ואוזניות לא קטנות.(לי לא אכפת ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1300 :]] משומש או חדש ? חו"ל ?

יש לך אולי במקרה אתר עם כל הפירושים למודים ? לאוזניות לפחות ...

אם מישהו מפה מתכנן על הGO VIBE אז שידבר איתי אני גם רוצה להזמין וזה יצא יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מה880 שלי כמו ששי אמר זו גרסה 2003 250 אוהם.

היא מאוד נוחה והצליל שלה לדעתי הוא מצויין (אני לא רוצה להגיד מושלם) אני אכן מודע לכל החיסרונות שלה.

לדעתי היא אוזנית אולאובר טובה מאוד לעומת הגראדו 225 שלי שפשוט פורחות במוסיקה אקוסטית ורוק אבל לא מצליחה לרגש אותי בדברים אחרים.

אההה ועוד משהוא בקשר ל UE אתה לא מאמין עד כמה מגבר פותח את האוזניה הכל נהיה הרבה יותר מדויק והבמה פשוט מתרחבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

woha שי, סחתיין על המחיר של הK701 באמת... מי נתן לך לתחמן אותו ככה? ;D

אני גם שמח לשמוע על השילוב של הV5 עם k81 כי אני כנראה הולך להתנייד איתן... אבל מכיוון שאני מוכן להשקיע לטווח הארוך יחסית אני רוצה לדעת אם מישהו יודע אם הV6 שווה את מחירו הכפול מאחיו הבכור? שי אמרת שהוא שונה, אבל האם לטובה? רכיבים יותר טובים אולי? (אין לי כוח לחפור בהד-פיי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי השאלה שלי לגבי מי מזמין משתנה

מי מזמין איתי ? :silly:

880 (2005 אם אני לא טועה בשנה ) הבנתי שהם מאד נוחות והכל טוב רק שיש קצת צמירה בגבוהים

בכלל כל הBEYER נוחים מאד

אני מתלבט בקשר ל990\880 בייר \ 225 גארדו \ AKG 601\501 \ULTRASOEN 2500 וכו'

אני אוהב שקטה אקוסטית בערך

אלקטרוני , רוק , ג'אז ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להתיחס לחלק השני של ההדעה של אז היתי הולך על 225 אבל בגלל האלקטרוני אני לא יכול.

מה שכן אני אהבתי יותר את 880 מ 990 (גירסאות ישנות) את 2500 לא שמעתי ולגבי הAKG לא ממש היתלהבתי.

מה שכן אני ממליץ לשמועה לפני שקונים. או שעושים כמוני וקונים 880 :silly: ואחרי זה 225 ומבינים עד כמה אתה אוהב את ה 880 שלך :silly: או להפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני מעדיף ללכת על אחד וזהו וכמובן שאני יודע שזה לא יקרה כי אני ימשיך ויקנה את כל מה שרשמתי פה לאט לאט

כדי ליבחור את ה"אחד אני ילך לאורי יפה

אגב אילן הכל תלוי בבן אדם מבחינת מפרט היא לא הכי טובה אבל הכי נוחה היא כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...