בעיה מוזרה: ההארד דיסק מראה שיש יותר מידי מקום תפוס - אבל אין: - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה: ההארד דיסק מראה שיש יותר מידי מקום תפוס - אבל אין:

MAOR

Recommended Posts

קניתי השבוע הארד דיסק W.D 80G 8 buffer.

חילקתי אותו ל:

10 ג'יגה - מחיצה של ווינודס, מסמכים וכו..

70ג'יגה - כל ההורדות וכו'..

אני אם ווינודס ומערכת קבצים Fat32.

וזאת הבעיה:

כאשר אני עושה CTRL + A בכונן C: (באותו זמן לצורך הבדיקה הצג קבצים מוסתרים היה פעיל) הוא מראה לי שתפוס 2 ג'יגה.

ושאני עושה קליק ימני על הכונן במחשב שלי הוא מראה שתפוס למעלה מ 4.7 ג'יגה.

עשיתי סריקת דיסק, איחוי סירקת ומה לא !

והבעיה לא נפתרה.

מה יכול להיות הגורם לבעיה ?

תודה לעוזרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה כבר דוברה בעבר.

בכל מקרה, יכולות להיות כמה סיבות:

א. אם יש לך נורטון אנטי-וירוס 2003, תרוקן את הסל מיחזור ואת הקבצים שהוא שומר שם.

ב. תבדוק את הזיכרון הוירטואלי שלך.

ג. תבדוק כמה מקום תופס ה-System Restore.

ד. אפילו שעשית שהווינדוס יציג את כל הקבצים, אני חושב שעדיין יש קבצים שהוא לא יראה לך, והוא שומר אותם מוסתרים.

סתם שאלה: יש לך 80GB, אז 2GB תפוסים כ"כ משנים לך?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אחי זה היה בגלל זה:

זה היה על מצב מקסימום:

עד 1.2 ג'יגה בכונן c

עד 7.7 ג'יגה בכונן d

השארתי את זה ככה - לפחות עכשיו אני יודע מה תופס את המקום

ממש תודה על העזרה אחי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי חלוקת המחיצות שלך לא טובה 10gb למערכת ההפעלה זה מעט היא תתמלא לך מהר משום ששם מותקנות כול התוכנות שלך בתיקיית program files לכן אני ממליץ לך לפחות לחלק את הדיסק לשתי מחיצות שוות בגודלן בעזרת pq magic על מנת לא לאבד את המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי חלוקת המחיצות שלך לא טובה 10gb למערכת ההפעלה זה מעט היא תתמלא לך מהר משום ששם מותקנות כול התוכנות שלך בתיקיית program files לכן אני ממליץ לך לפחות לחלק את הדיסק לשתי מחיצות שוות בגודלן בעזרת pq magic על מנת לא לאבד את המידע.

דיי להמליץ על התוכנה המפגרת הזאת ! בחיים שלכם על תשתמשו בה היא סתם הורסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) השימוש בדוס ישירות באמת יותר טוב, אתם בעצם מבקשים מתוכנה ב32bit לחסל את עצמה.. כלומר, אוף לא חשוב.. פשוט צריך להיזהר איתה, לא הרבה פקודות בהפעלה מחדש בודדת ולא להתעסק עם כל מיני דברים שלא יודעים, אם לא יודעים, שואלים פה בפורום ואנשים כמוני יבואו לקראתכם.

2) מה זה הקשקוש הזה שהוא יחלק את ההארדיסק לשניים בדיוק? מספיק לו 10ג'יגה, תאמין לי. גם אם הוא עובד עם תוכנות ממש גדולות בנוסף לWinXp, זה יפסיק לו. מאקסימום 20ג'יגה, אבל 40? wtf?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה התיקיה program files לא חייבת להיות בכונן הקטן אפשר למקם אותה בחלק הגדול ולהתקין לשם את התוכנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להמליץ על התוכנה המפגרת הזאת ! בחיים שלכם על תשתמשו בה היא סתם הורסת.

אני לא חושב שזו תוכנה נמכרת ומצליחה מאוד סתם... השתמשתי בה עשרות, אם לא מאות פעמים ולא נתקלתי באף בעיה מעולם. היא תמיד עשתה את העבודה כמו שצריך, ויש בה המון פונקציות שלא נתמכות בתוכנות אחרות (כמו המרה מ-NTFS ל-FAT!). שמעתי על מקרים שהיא עשתה בעיות, אבל יש לי נסיון מאוד ארוך ועשיר איתה ולא היתה לי אף פעם בעיה.

חוץ מזה התיקיה program files לא חייבת להיות בכונן הקטן אפשר למקם אותה בחלק הגדול ולהתקין לשם את התוכנות

אפשרי אבל לא רצוי. יש דברים שבכל מקרה יותקנו ב-program files של C, ויש תוכנות מיקרוסופטיות שלא יעבדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני בקושי עוסק אם תוכנות ולא מתקין דברים על כונן C (רק מה שחייב)

אני רק אם מוזיקה.

בכונן C מותקן לי רק דרייברים למינהם, זהו!

כל שאר התוכנות שאיתן אני עורך והמוזיקה עצמה נמצאים בכונן D

לכן 10 ג'יגה זה מספיק ואפילו יש הרבה עודף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט !

לי יש הארדיסק של 60GB שמחולק ל5 בC ו55 בD. בC אני מתקין רק את הווינדואז ואת הפורגרם פיילס ויש לי ג'יגה וחצי פנוי. וזה מספיק ויותר לכל מה שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט !

לי יש הארדיסק של 60GB שמחולק ל5 בC ו55 בD. בC אני מתקין רק את הווינדואז ואת הפורגרם פיילס ויש לי ג'יגה וחצי פנוי. וזה מספיק ויותר לכל מה שצריך

אל תקטול כ"כ מהר... ואל תמהר להכריז "בולשיט" על דברים של בנאדם אחר. זה לא מנומס ומזלזל, ובסה"כ הוא בא לעזור פה עם נסיון העבר שלו. לי יש נסיון רע עם 5 ג'יגה למחיצה של מערכת ההפעלה. אתה אולי לא מתקין הרבה תוכנות ועובד עם הרבה דברים, אבל קח בחשבון ש- לבד זה 1.5 ג'יגה בערך, תוסיף לזה את קבצי ה-PST\DBX שלי, DB של ICQ וכל מיני דברים אחרים ויש לך פה עוד ג'יגה. 750 מגה בערך הולכים לי על paging file, ונשארתי עם 1700 מגה לתוכנות (מתוכם כמה מאות רק לאופיס), וכמובן שאני לא רוצה למלא את מחיצת C שלי עד האפס... בשלב מסויים הייתי צריך להעביר 3 ג'יגה מכונן D ל- C, וגם את זה מילאתי די מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על דרך הביטוי.

אני אוהב בד"כ שC יהיה מין כונן כזה שלא צריך לגעת בו, מערכת הפעלה, , ווינאמפים וכדומים. דברים רציניים כבר אני מעדיף שיהיו על ההארדיסק הגדול שבו אני נוגע יותר ושומר דברים. את הDB של הICQ אני שם לפעמים בזיפים וצורב, מסמכים גם בD כי כל פרמוט שוכחים לפנות מC או מהMY DOCUMENTS. כל אחד בנוחיותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...