מיני פרוייקט - חריטת High Couple על פרספקס - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיני פרוייקט - חריטת High Couple על פרספקס

mironbre

Recommended Posts

טוב,העמקתי את החריטה,ותיקנתי את כל הפאקים (תודה לדימה על ההערה)... עבודה ארוכה,אבל בסופו של דבר הקו ישר,פחות או יותר.

החלטתי שמשטח העבודה יהיה הפוך... כלומר שהבחורה והנמר יסתכלו לצד שמאל ולא לצד ימין.

החלטתי לשייף את כל המשטח,ונחוש בדעתי,נסעתי לאייס/הום סנטר.

מה רבה הייתה הפתעתי,כאשר לא מצאתי בשום מקום את הנייר שהייתי צריך.

נאלצתי לקנות נייר 150 DRIP ונייר מס' 2 , שאיתם אני מתכנן לשייף את המשטח... מה אתם אומרים?

בנוסף,כאשר העכבר האופטי שלי עובר מעל החריטה,הוא מאיר אותה ואת כל המשטח,גם בלי השיוף.השיוף לא יפגע במעבר האור דרך החריטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,לאחר הרבה מחשבה,החלטתי להמשיך את העבודה ולסיימה...

כמו שרשמתי,החריטה הועמקה במ"מ בערך פנימה,והוחלט להפוך את המשטח,כך שהבחורה והנמר מסתכלים כעת לצד שמאל.

14uy6.th.jpg

היו לי חתיכות של פרספקס שנשארו,והחלטתי לעשות רגליות למשטח.

13uc7.th.jpg

וכך הודבקו הרגליות עם דבק אפוקסי -

15zp0.th.jpg

16ne9.th.jpg

17br5.th.jpg

18ca0.th.jpg

אחרי כן,בוצע שיוף עדין נוסף עם נייר 150 למשטח העבודה,בשביל שהעכבר יוכל לעבוד כמו שצריך!

וזהו זה - המשטח גמור!

19ll7.th.jpg

הבעלים המיועד של המשטח לא רצה שהמשטח יואר בלדים בתוכו, מה גם שהמשטח והחריטה מוארים ע"י העכבר החייתי שלו - g5 laser .

אבל חכו לפרוייקט חדש עם תאורה!

תרשמו אם אהבתם! אם כן - אני אמשיך לעשות עוד עבודות לא פשוטות כאלו... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונות נראה שהפרספקס שברשומת הוא מהסוג הפחות טוב לעבודות כאלו.

שאתה חורט אתה מקבל מלא שבבים שחלקם נשארים לך על הפרספקס ואתה צריך להוריד אותם מהחריצים על גרוד קל.

כמו כן רואים בתמונות (אולי זה בגלל איכות התמונה) שהפרספקס לא צלול ושקוף כמו שהוא צריך להיות.

ייתכן מאוד שכאשר אתה תאיר את החריטה שלך אתה תראה את אלומות האור שמגיעות מהלד בתוך הפרספקס במקום לראות רק את החריטה עצמה.

פרספקס איכותי לעיבוד שבבי וחריטות הוא מסוג Polycast, בדרך כלל הוא מגיע עם נייר חום צמוד עליו.

שאתה חורט עליו החריטה שלך יוצאת נקיה ובקום שבבי פלסטיק אתה מקבל אבקה שניתן להסיר אותה בקלות.

כדי לבדוק את הולכת האור של הפרספקס תמיד כדאי להצטייד בפנס לד קטן ולהאיר את אחת הצלעות, אתה אמור לראות רק את צלעות של המשטח

זוהרות ותוכן המשטח צריך להיות שקוף לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יוצר בעיה.

אני בעבר הכנתי משטח לעכבר מפרספקס שהמשטח שלו משוייף.

לאחר זמן מה בעקבות השימוש השטח המחוספס הופך להיות חלק ואז יש קטיעות בתפקוד העכבר.

הוא יצטרך לשייף את המשטח כל הזמן. אחרי כמה פעמיים התייאשתי כבר וזנחתי את המשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW! כל כך הרבה תגובות! ::)

תודה לכולם על הפידבק...

המשטח אכן שוייף,כאשר הצד המשוייף הוא הצד שעליו עובד העכבר. אם הייתי עובד על משטח לא משוייף,העכבר לא היה עובד כמו שצריך...

כלומר אם אתה מסתכל על המשטח מכיוון מעלה (כאשר הבחורה והנמר פונים לצד שמאל) - זה המשטח המשוייף.

לגבי עכבר ה"כביכול לייזר" - חברי הטעה אותי... יש לו אופטי של לוג'יטק,הוא חשב שזה ה-g5 . :s07:

מה שיצא ממש impressive (מרשים,עד שנזכרתי במילה בעברית) זה שהמשטח מואר ע"י האור שהעכבר מפיץ מהקורא האופטי שלו. יש תאורה של כל צלעות המשטח + תאורה של החריטה.

חבר שלי פשוט רץ להשוויץ לכולם,וזה מה שמשמח אותי... שהצלחתי לחרוט את מה שתכננתי.

לגבי הפרספקס - לצערי,לא הייתה לי נגישות לפרספקס איכותי ממש באזור רחובות. אם יש מישהו שיכול לרשום לי מאין אני מביא פרספקס איכותי באזור המרכז,אני אודה לו. כל אותם פאקים של שבבים שנותרו בפנים הוצאו ידנית עם פינצטה (אל תצחקו עליי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...