יש איזה משהו שאנלא מבין - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש איזה משהו שאנלא מבין

weissby

Recommended Posts

אני מסתכל לי בKSP על כ.מסך של nVidia וחלק מהדגמים שלהם כאילו חוזרים על עצמם כמה פעמים

יש שם כאילו חלוקה לקבוצות (asus שחשבתי שהיא חברה שבעיקר עוסקת בלוחות אם, ועוד כל מיני חברות שאנלא מכיר, כשאני ציפיתי שהחלוקה לקבוצות תהיה בין nVidia לATI..)

יש לדוגמה:

את ה7600GT למשל יש תחת הקטגוריות של ג'יגהבייט, point of view, eVGA, ואולי עוד כמה ששכחתי

מה ההבדל בין כולם?(אם יש..) בשביל מה זה טוב?

וד"א, מה זה אומר הנתון הזה:

כשלמשל אומרים לי 96 pipelines?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השמות של החברות GIGA BYTE כל אלה הן חברות שעוסקות בייצור חומרה כלומר ייצור : לוחות אם, כ. מסך, גופי קירור ועוד כל מיני דברים שונים ומגוונים לכל חברה יש כל מיני דברים שהיא מייצרת בדרך כלל....

NVIDIA ו - ATI הן היצרניות הראשיות כיום למעבדים גרפים... חברות כמו וGIGABYTE מייצרות כ. מסך ומשתמשות במעבדים של וATI... כלומר מייצרים כולה צ'יפ וכך גם ATI... ההבדלים ביניהם??? זה אינדיבידואלי... כלומר כל סדרת כרטיסים וההבדלים שלה... תלמד עוד בסטיקי... לגבי סוגי הכרטיסים.. בעיקרון כולם אותו הדבר חוץ מאלה שעושים להם מהמפעל כלומר OVER CLOCK שמגיע מהמפעל כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין כמה דברים,

דבר ראשון, ATI\NVIDIA לא נותנות הרבה חופש פעולה לחברות שמייצרות את ה PCB (הלוח הזה של בכ.מ) כלומר לא ייתכנו שינויים

קריטיים בין הכרטיסים ! (למעט יוצאים מן הכלל).

דבר שני, שחברות כן משנות דברים אז הן משנות:

קירור,פשוט שמות קירור צד ג'.

תדרים, עושה המהרה (OC) במעל כך שאם לכרטיס קורה משהו בעקבות זה הוא מבוטח.

זיכרון, פה החברות לא ממש קבועות אלא יצרן הצ'יפ יותר קבוע ( ATI \ ) אבל בכל זאת חשוב לשם לב לזה

מכיוון שלפעמים שמים כמות גבוהה ומוגזמת של שהכרטיס לא יכול להישתמש בו,עושים את זה ע"מ למשוך את עייני הלקוח.

בד"כ המפרט הטכני של הכרטיס לא אמור כל כך לעניין אותך מכיוון שכ.מ זה כמו עכבר לשמל שחייבים ליראות אותו \ ליקרוא ביקורות עליו

בשביל לדעת איך הוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תדוה על ההסברים

אתם יכולים בבקשה להגיד איזה חברה נחשבת ליותר מוצלחת בכ.מסך (נניח שnVidia, אז איזה מכל החברות eVGA וכל האחרות..)לדעתכם יותר טובות?

ואני יודע שהשאלה הבאה קצת לא קשורה לפורום אבל כבר העלתם תנושא אז.. אנלא כל כך מבין את נשוא האובקלוקינג

הבנתי שזה מאפשר למעבד או כ.מסך או אם שי עוד רכיב שאפש לעשות עליו OC אז זה מאפשר לו לעבוד יותר מהר

וניסיתי להבין יותר מזה מהכתבה פה בHWzone על OC אבל אל הבנתי כלום חוץ מזה שכדאי מאוד לשים מערכת וספק כוח חזק יותר..

איך עושים את הOC עצמו? או גורמים למעבד או הכ.מסך לעבוד מהר יותר? הרי אם אני סתם אתקין לי במחשב מע, טובה וספק כוח חזק יותר המעבד לי לא יתחיל פתאום מהר יותר נכון? אז מה צריך לעשות שהוא כן יתחיל לעבוד מהר יותר?

תודה וסליחה שאני חורג קצת מנושא הפורום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה חברה מומלצת !

לכל כרטיס זה משהו אחר למשל ל 7600GT הכי טוב זה של בגלל שהוא מומהר...

ו OC עושים או בעזרת תוכנה (לא כדאי) או דרך הביוס (מן תפריט כזה של ההגדרות של המחשב),לא מומלץ לעשות לפני שאתה קורא טוב טוב,

יודע שמערכת שלך מסוגלת מבחנת רכיבים מתאימים, והספק וגם כדאי לדעת את הסיכונים הכרוכים בזה כמו למשל שברגע שעושים OC

אין יותר אחרית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...