איך זה שאין התייחסות ל JasJam? שוקל לרכוש. דעתכם... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך זה שאין התייחסות ל JasJam? שוקל לרכוש. דעתכם...

xena

Recommended Posts

אני מריץ חיפוש ל I-MATE JasJam (ולכל האחים התאומים שלו QTEK 9600 ו O2 XDA משהו) ואין כאן כלום. האם יש למישהו התנסות איתו? מוכרים אותו בסלקום במחיר נמוך משמעותית למה שנמכר בארץ (2200 ש"ח בערך). הביקורות עליו בעולם שנויות במחלוקות, בעיקר מצד המשתמשים. יש התלהבות עצומה או אכזבה מוחלטת.

בעיקרון, אני מחפש סלולארי שישמש אותי כ PDA, ומהסריקות השונות גיליתי הרבה אכזבה מכמה מכשירים (כמו ה MIO A701). ישנם כמה דגמים טובים מעל 3500-4000 ש"ח אבל אז נתקלתי ב JASJAM שעולה רק 2200 בסלקום. יש למישהו הצעה טובה יותר נאמר בטווח מחירים של 3500-4000 ש"ח, אשר באמת שווה את התוספת על ה JASJAM?

אנסה לסכם את הדרישות שלי:

חובה: סלולארי, מסך מגע, מסך גדול (לפחות 2.8')

כדאי שיהיה אך לא חובה: , WIFI, מקלדת QWERTY

לא משנה אם יש: מצלמה, .

שאלה נוספת: האם יש אפשרות כלשהי לעבוד עם במכשיר כמו הJASJAM שאינו מכיל מובנה?

ועוד שאלה: אם בעתיד ארכוש את MOBILE 6, האם אוכל להתקין אותה על מכשיר כגון JASJAM שמגיע עם גירסא 5?

תודה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא שלי קיבלה לא מזמן את הjasjam... פשוט מכשיר מדהים!

יש בו את כל מה שאתה דורש, וGPS אתה יכול לרכוש מסלקום. כך שתוכל להתחבר באמצעות מקלט חיצוני ותוכנת הnavigator שאתה מקבל עם המכשיר (זה מה שאנחנו עושים)... אין לי שום טענות לגבי המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל GPS אתה צריך מקלט GPS שנמכר ב 350 ש"ח בסלקום או זאפזפ בזאפ ותרכוש אחד, וכמובן תוכנה, כל תוכנת GPS מתאימה, ולא חייב את זו של סלקום שמגיעה עם המכשיר.

(או אורנג' כמובן)

אני רכשתי ב מקלט ב 320 ש"ח, טוב מזה שמוכרים בסלקום. אבל מה שיש בסלקום גם הוא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הJASJAM מכשיר יחסית מעולה ומצויין, עם זאת הוא מתחיל להתיישן. יש בו כל מה שצריך עקרונית אבל יותר עדיף לדעתי בתקציב של כ3500שח לקנות מכשיר תואם את הדרישות הבאות:

קישוריות: BT V.2 , WIFI,IR,GPRS.

מסך: VGA ולא QVGA, הVGA נותן לך רזולוציה של 640X480 לעומת QVGA שזה 240X320.

זיכרון פנימי: הכי גבוה שתוכל למצוא שכולל את הפריטים הנ"ל.

כרטיסים: בעיקרון מומלץ ה- SD כי כיום ניתן למצוא כרטיסים כאלו בנפחים של עד 4 ג'יגה (!!!) לעומת זאת הMICRO SD מגיעים לנפח מקסימלי של כ2 ג'יגה (למרות שיש חברה שהציגה באיזה תערוכה לפני איזה חצי שנה כרטיס של 4 ג'יגה אבל לא תמצא בארץ...) בקיצור אז או SD או CF שיש לו 16GB אבל מתיישן.

מעבד: מומלץ גם לבחור את המכשיר עם המעבד הכי חזק הרי ברור שיותר חזק = יותר טוב (אם אין לך בעיות עם הטענה וכו'...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...