"AMD- נכה את אינטל שוק על ירך" (עדכונים ל K10 בעמוד 3 ) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"AMD- נכה את אינטל שוק על ירך" (עדכונים ל K10 בעמוד 3 )

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה רק אורי ??

יש כאן עוד כאלה !!!

ואת זה אהבתי :

"לדבריו, היתרון הטכנולוגי שבו מחזיקה היום הוא לא רק זמני אלא גם מלאכותי במידה רבה. "אינטל מראה רק את התוצאות שמחמיאות לה", טען, ועם K10 גם היתרונות האלו יימחקו."

ועוד איאיאי :

\לדברי אמטו, המעבדים הללו יהיו נוחים במיוחד ל-Overclocking.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על הדור הנוכחי של . כשה-K10 יגיע, יהיה גם ה-Penryn, שזה אומר:

1) זול יותר לייצור, בגלל 45 ננומטר.

2) עובד בתדרים גבוהים הרבה יותר בגלל קפיצת מדרגה בפתרון זליגת הזרם בטכנולוגיה הנ"ל (עד כמה שאני זוכר).

3) יותר Cache לכל (אין לי מושג כמה זה אמור להשפיע על הביצועים).

בקיצור, גם אם המעבדים של יביסו את הדור הנוכחי של (ובתקווה שכך :smile1: ) עדיין לאינטל יש קפיצת מדרגה של משהו כמו 50% בין המעבדים הנוכחיים ל-Penryn רק על בסיס התדר (אני מדבר על המעבד הבסיסי ביותר, 1.8 גיגה הרץ היום, לעומת 3 גיגה הרץ עד כמה שאני יודע עבור ה-Penryn הזול ביותר).

בקיצור, אני מאוד מקווה ש- תתן פייט טוב לאינטל, אבל התחרות לא תהיה קלה עבור , גם אם יש קפיצת מדרגה רצינית (של 50% מעבר ליכולות הנוכחיות של אינטל). ומעבר לזה, פחות משנה אחרי יציאת ה-Penryn מתוכנן לצאת ה-Nehalem, ואין לדעת מה הוא יביא עימו (וה-K10 יצטרך להתמודד גם איתו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ידועים כשתקנים, לך תדע, אולי יש להם משהו ככה לשלוף מהשרוול ולהפתיע.

אתה זוכר איך ה A64 יצאו ?

מישהו שמע עליהם לפני היציאתם ?

ואיזה זבנג עצבני זה היה לאינטל !

כמו כן בAMD אמרו באחת הכתבות, כי ה45NM לא ממש מושך אותם כאלטרנטיבה מול , והם יעברו מ65 ישר ל32 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שגם חשבו על העתיד ולא מתכננים לשבת בשקט ולתת לNehalem לעשות להם מה שעשה הC2D, אז אני מניח שיש איזה K12 בתכנון. בכלל, מאוד שאפתנית כרגע, וזה טוב, אני רק מקווה שAMD תוכל לתת פייט טוב. יותר תחרות יותר טוב לכולם :)

אגב BLA, מאיפה המידע שהPenryn יגיעו בתדרים כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברו על זה כאן בפורום. אני לא זוכר בדיוק איפה.

וכמובן, זאת השערה. אי אפשר לדעת לפני שיהיו פרטים קונקרטיים על המעבד (אני מניח שבעוד שלושה חודשים, או משהו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה כAMD הייתה בטוחה בניצחון שלה היא צדקה עם הATHLON 64 מעבדים שיש לי את הרספקט הכי גבוה מהם והפנטיום 4 הגוסס העלוב והמכוער של אינטל קיבל זין ענק מצד אז הפעם אני בטוח שיש להם כבר תוצאות מבוססות ולא הייתי דואג לגבי הPenryn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההתיחסות אחי, אבל היום חטפתי מגרנה כזאת שאפילו נורופן כפול לא עוזר איי... סעמק! :kopfpatsch:

היום אני פסיבי בפורום אולי בערב ארגיש טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח... לפי מה שהבנתי אורי הוא המ.. איך קוראים לזה .... נראלי Boyfriend

זה נכון?

לא חחחחח הוא פאןבוי....לא שזה רע רק לא טוב במידה מוגזמן ועיוורת...

נקווה שהדור החדש של יהיה באמת יוצא מן הכלל ויתמודד עם שני הדורות הבאים של היטב

דרך אגב: איך זה שאינטל מוציאה כול כך מהר דורות וAMD כבר תקועים עם K8 זמן רב?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...