כרטיס מסך - ATI X300SE - אובר קלוק - עזרה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך - ATI X300SE - אובר קלוק - עזרה

Googleness

Recommended Posts

המחשב שלי די מספק אותי ומכיוון שהכרטיס מסך לשי (ATI X300SE) קצת צולע ואין לי כסף לכרטיס מסך חדש אז החלטתי לנסות שוב פעם לעשות לו אובר קלוק קטן בשביל לסחוט ממנו קצת ביצועים.

פתחתי את המארז ניקיתי אבק הוספתי מאווררים + שתמי 2 מאווררי 80 mm אחד מעל הכרטיס ואחד מתחת לכרטיס ששניהם זורקים עליו אוויר.

אז יש לידרייברים של אומגה אפשר להשתמש בהם יש להם AutoOverclock או שיש ATItool או תוגנות אחרות...

עם מה לעבוד ואם יש טיפים אני אשמח.

נ.ב.

בלי הערות מיותרות של "כרטיס עלוב לא מריץ שום דבר אל תתאמץ, תחליף" , וזה משום שאין ל יכסף מיותר לכרטיס חדש.

חוץ מזהי הכרטיס הזה הריץ יפה עד היום כל משחק שהבאתי לו (סדרת TW החדשים שבהם, HL2, DOOM3, ריפאבליק קומנדו, DOW:DC, NWN2) זה מריץ יפה מאוד עם קצת פילטרים אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי קצת אוברקלוקנינג, פעם קודמת שעשיתיהגעתי מ324 לליבה ל470 ולא זוכר כמה לזכרונות אבל אז לא שמתי עוד 2 מאווררים בכל מקרה בשביל הידיעה.. הרצתי בדיקות לארטיפקטים כל אחת חצי שעה על כל פעם שהעלתי את הליבה והזכרונות והוא כתב תמיד No Errors

אבל בשלבים כרגע חוץ מזה שאין שגיאות לטענתו הקובייה השעירה הזאתי בזמן הבדיקה מראה מלא כאלה צהובים, בזמן הבדיקת ארטיפקטים, אבל שאין בדיקה הוא מראה אותה ב40-50 FPS חלק חלק בלי שום בעיות..

הנה תמונה מהבדיקה:

untitled1ok8.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו חשבתי שNo Errors אומר שאין ארטיפקטים...

יאללה בדיקה מהתחלה.

הממ... בדקתי סתם עכשיו בלי אובר קלוק בכלל על הכרטיס את בדיקת הארטיפטקטים של ATI TOOL וזה מוציא מלא מלא מלא משבצות צהובות וקטנות אז מה זה אומר בעצם?

בדוגרי קודם עשיתי בדיקות על תדרים די גבוהים וזה היה מכבה לי את המסך או ריסטרט למחשב הגעתי לתדר עכשיו שהוציא צהובים בבדיקה נכון אבל הבדיקה רצה 89 דקות בלי לקרוס בלי לכבות מסך בלי כלום.

טוב מ:

ליבה - 324

זכרונות - 195

הגעתי לתוצאות יציבות של

ליבה - 422

זכרונות - 282

הרצתי בדיקה של ארטיפקטים זה הראה צהובים אבל שוב לא קרס המחשב לא התכבה המסךל במשך 90 דקות ואז כיביתי את הבדיקה.

לאחר מכן הרצתי את 3dmark05בגרסת PRO וקיבלתי שיפור של 400 נקודות בתוצאה הסופית (הרצתי בדיקה מלאה של כל המבחנים).

לאחר מכן נכנסתי למשחק Neverwinter Nights 2 , שלמרות שהוא לא כליל היופי הוא כבד בצורה מכוערת והיה שיפור בביצועים בהחלט וגם בFPS ואחרי שעה + של משחק גם במולטי וגם בסינגל אין קריסה.

הכרטיס בOC כבר מהבוקר (10 בערך) והכל תקין עובד יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...