אילן רמון ממריא היום - שיהיה בהצלחה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילן רמון ממריא היום - שיהיה בהצלחה

maverick

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא הישראלי הראשון בחלל.. תן להם להשתגע קצת.

הרי ממילא חודש הבא כבר אף אחד לא יזכור מי הוא בכלל. ::)

אגב... מפתיע אותי שחצי מהכנסת לא נסעו לשם , הם בד"כ מנצלים כל הזדמנות לנסוע לארה"ב. (כנראה בגלל הבחירות הם החליטו להשאר בארץ ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הישראלי הראשון בחלל.. תן להם להשתגע קצת.

הרי ממילא חודש הבא כבר אף אחד לא יזכור מי הוא בכלל. ::)

אגב... מפיא אותי שחצי מהכנסת לא נסעו לשם , הם בד"כ מנצלים כל הזדמנות לנסוע לארה"ב. (כנראה בגלל הבחירות הם החליטו להשאר בארץ ;D )

אם תחבר את כל הפוליטיקאים והעסקנים בישראל תוכל להקיף את כדוה"א 3 פעמים או שפשוט נחבר אותם בטור ותוכל להגיע לירח. אז פשוט חבל על השיגור אפשר לטפס עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרחק מכדה"א לירח הרבה יותר גדול מהיקף כדה"א * 3....

אגב... אם מדברים על אי דיוקים ... שמתם לב כמה אי דיוקים יש בכתבות בעיתונים ובטלוויזיה?

אחד האי דיוקים הכי מרגיזים לדוגמה.. ידיעות אחרונות כתבו שהמעבורת משוגרת מקייפ קנברל. זו שטות מוחלטת שכן קייפ קנברל זה אתר השיגורים הישן של נאס"א, משם משגרים רק את הטילים עם החלליות הבלתי מאויישות (ובזמנו גם את משימות אפולו), את מעבורות החלל משגרים מקייפ קנדי, המתקן החדש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרחק מכדה"א לירח הרבה יותר גדול מהיקף כדה"א * 3....

נכון. אתה צודק!

The Earth's circumference is 23,627 miles or about 24,000 miles and the average distance between the Earth and the Moon is 238,900 or about 240,000 miles. If the students are learning the metric system, the figures are 38,025 km or about 38,000 km for the Earth's circumference and 384,400 km for the average Earth-Luna distance

מחשבון פשוט (אפילו שהייתי בהקבצה ג' בחשבון) יוצא שזה בערך פי 10 ולא פי 3. אני מתנצל על הטעות הגסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי נותן הרבה בשביל להחליף אותו :)

אין שום בעיה

תמורת 20 מיליון אתה יכול (אבל אצל הרוסים)

אני אישית לא הייתי טס עם הרוסים.. ישנם סיפורים שבתחנת החלל (לשעבר) מיר, כל פעם שהיה חילוף צוותים הצוות הישן היה מחביא לצוות החדש את כל בקבוקי הוודקה בין הפאנלים. משהו בסגנון של משחק - חפש ת'וודקה

הם חשבו שזה מצחיק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...