Windows Media Player 9 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows Media Player 9

Joe Blow

Recommended Posts

שלום לכולם

מישהו התקין את ה Media Player 9? האם הוא שווה משהו? שמעתי כל מיני שמועות שהוא מונע מהמשתמשים לעשות משהו בנוגע לתוכן (לא זוכר מה) ושאי אפשר להסיר אותו לאחר ההתקנה. האם זה נכון?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע למה הוציאו גרסא 9! שתי טיפות מיים גירסא 8 , כנראה הוציאו אותה בשביל שהיא תעבוד גם בגרסאות שונות של ווינדוס כי גירסא 8 נתמכת רק ב- , לכן אני אומר אין שום סיבה להתקין גירסא 9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע למה הוציאו גרסא 9! שתי טיפות מיים גירסא 8 , כנראה הוציאו אותה בשביל שהיא תעבוד גם בגרסאות שונות של ווינדוס כי גירסא 8 נתמכת רק ב- , לכן אני אומר אין שום סיבה להתקין גירסא 9

שטויות, הCORE שלה מהיר יותר ויש לה אפשרויות חדשות שלא היו בגירסה 8.

היא גם תומכת ביותר פורמטים וכוללת עוד אופציות כמו הורדה אוטמטית של מידע חסר לשיר.

היא גם מהירה יותר, בסה"כ- שיפור מבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, הCORE שלה מהיר יותר ויש לה אפשרויות חדשות שלא היו בגירסה 8.

היא גם תומכת ביותר פורמטים וכוללת עוד אופציות כמו הורדה אוטמטית של מידע חסר לשיר.

היא גם מהירה יותר, בסה"כ- שיפור מבורך.

כן... שיפור של צב לעומת חילזון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לא מזמן גם אני הכרתי רק את ה Media Player, אבל לא מזמן גיליתי שיש כמה תוכנות בשוק ה Freeware וה Shareware שהן טובות בהרבה מ Media Player.

השתיים הטובות ביותר שניסיתי הן Media Player Classic שמזכירה בממשק שלה את Media Player 6.4 הישן והטוב, לפני שהרסו אותו בגרסא 7 כך שהוא לוקח שנה לעלות, ויש בה עוד המון אפשרויות שאין ב Media Player הרגיל, החשובות מבינהן, הן האפשרות לכתוביות (subtitles), והאפשרות לבחור Renderer ו Filter באופן ידני, שכן קבצים מסויימים מופיעים בצורה מפוקסלת תחת Filters מסויימים.

התוכנה השניה שאני ממליץ עליה היא Radlight שגם כן עובדת בצורה מצויינת. התמיכה שלה ב Subtitles טובה יותר.

Give them a try, אני בטוח שלא תתאכזבו מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חלק מהווינדוס לא?

אבל כן, זה יכול להיות גם שם.

לא זוכר איזה פורמטים חדשים נתמכים אבל אני זוכר שיש כמה.

באמת המדיה פלייר 9 יותר מהיר אבל עם רוצים את הפורמטים החדשים

ניתן לעשות Update ולהוריד את ה Codecs של מדיה פלייר 9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מ-9... יש לו את המיני-מוד שמאפשר לשלוט עליו מה-taskbar, יש לו תמיכה מעולה בכתוביות (אני עדיין משתמש בתוכנה חיצונית... לפעמים חסרות לי אופציות), תמיכה ב-, הורדה אוטומטית של מידע ועדכון ה--ים שלך... והוא עובד נפלא, כמעט בלי באגים או תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בו כמה באגים אבל אחד הבאגים המעצבנים הוא שם בחרתם לעשות השמעה של שיר שחוזרת על עצמה, אז הוא מסיים את ההשמעה הנוכחית ואז כשהוא מתחיל לנגן מחדש את השיר הוא מנגן איזה 5-6 שניות ואז תוקע את המחשב ל-2 שניות של קיפאון כזה ואז מתחיל עוד פעם את השיר ואז מנגן אותו רגיל בלי בעיות, אבל זאת בעייה מעצבנת ואני מקווה שלא תהיה בגירסה הבאה של מדיה פלייר 9 הסופי.

דרך אגב, גם לכם יש את הבעייה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיה פלייר 9 קיים כבר כמה שבועות בגרסה סופית... לא יהיה יותר סופי מזה, אלא מקסימום patch-ים. התפקוד של התוכנה הזאת מושפע רבות מדברים אחרים שמותקנים לכם על המחשב, מגרסת ה- שיש לכם וכו'. אם אתה משתמש ב-, צור system restore point ותתקין. מקסימום אם לא יעבוד טוב, תחזור אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...