טרגדיה הלך ה HD, בבקשה עזרה (אני מדבר אחרי שעתיים של בכי) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טרגדיה הלך ה HD, בבקשה עזרה (אני מדבר אחרי שעתיים של בכי)

Sweet_Tooth

Recommended Posts

לפני כשעה ההארד דיסק שלי נשרף הוא קיבל מנה של 7V והוא נשרף (אל תשאלו אותי איך)

היו עליו דברים שמאוד חשובים לי פרקים של באפי, שירים, תוכנות, כל הדברים שאספתי ואהבתי אבל עכשיו הכל נעלם האם יש אפשרות להחזיר את כל זה?

את ה HD אני יכול להחליף הוא עדיין תחת אחריות אבל כל מה שעליו אני לא יכול!

בבקש עזרו לי בבקשה

בשבי לי זה עניין של חיים או מוות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א..מ..מ..ממ, גיבויים אין, אה? טוב ב-99.99% לא צריך אותם...

מזלך הרע שדווקא אתה נפלת על ה-0.001% שכן צריך.

בעיקרון, ניתן לשחזר דיסק שהמנוע/מכניקה שלו נפגעה (בתנאי שלא נפגעו הפלטות המגנטיות) ב-2 דרכים:

א. לתת לחברה שמתמחה בזה (המחיר מתחיל ב-300$). הם פותחים את הדיסק, מוציאים את המדיה המגנטית, מעבירים אותה למערכת שלהם שקוראת את הדיסק שלך ומעבירה לדיסק חדש/צורבת CD-ים. פעולה שאורכת ימבה זמן ולכן התשלום בהתאם.

ב. יש תוכנות שחזור ברשת, שלא יעזרו לך בהרבה אם נפגע החלק המכני של הדיסק. אם התחום לא מוכר לך, קח בחשבון שללמוד ולהתנסות בו יקח גם לא מעט זמן...

בקיצור, ההצעה הכי טובה:

קנה דיסק חדש והתקן הכל מחדש, יצא לך הכי זול והכי מהר...

אה, כן, אני מאד ממליץ לגבות אחרי כל העבודה שתשקיע עם GHOST מידי פעם... גם דיסקים חדשים מתקלקלים. :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לקנות HD מאותו סוג ולחליף את מה שצריך??

בוא נגיד שהייתי מנסה את זה רק if everything else fails...

בהנחה שמה שהלך זה החלק המכאני של ההרד דיסק, אתה יכול להחליף אותו עם החלק המכני של דיסק אחר.

תעשה את זה רק אחרי שהתייאשת מכל הפתרונות התוכנתיים ואם אתה בטוח שאתה לא רוצה לשלוח אותו לחברה לשחזור. ברגע שאתה פותח את הדיסק וחושף אותו לאבק אתה יכול להרוג אותו - אבל ראיתי מקרים שזה עבד.

ותשנה את הכותרת בבקשה... אני מבין אותך לחלוטין (אם הייתי מקבל שקל על כל דיסק שמת לי בחצי שנה האחרונה...), אבל רבאק... אתה לא חדש פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן פרטים על החברות האלו!!

אין הרבה חברות שעוסקות בזה בעולם, ולמעשה הראשונה בעולם היתה ישראלית. http://www.mitsy.com/mitsy/index.html

דע ששחזור אצל חברות כאלה יכול לעלות באמת הון... תלוי כמה הרוס הדיסק שלך ותלוי כמה אתה רוצה לשחזר ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק החלק האלקטרוני נדפק, אז אתה יכול להחליף רק את הלוח עם

הקונטרולר ושאר האלקטורונירה של הדיסק באחד זהה לחלוטין לזה שיש לך

מהרד דיסק זהה... לא ניסיתי את זה אף פעם אבל זה נשמע כאילו זה יכול להצליח...

אם זה מכני אז יש בעיה קצת יותר גדולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...