התקנת Windows XP בשני מחשבים (דיסק 1, 2 רישיונות+ תמונות) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת Windows XP בשני מחשבים (דיסק 1, 2 רישיונות+ תמונות)

stio

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברשותכם שאלה קצת מסובכת.

לפני כמה ימים קניתי עותק חוקי של xp בגרסת הום- אדישן בעברית. קיבלתי איתו דיסק התקנה מקורי (תמונה 1) ומס' רישיון.

התקנתי את התוכנה על המחשב הנוכחי בהצלחה (עד היום עבדתי עם 98).

בחודש ינואר 2007 קנתה אחותי מחשב נייד, איתו הגיעה כבר מותקנת מערכת ההפעלה בגרסת הום- אדישן אבל באנגלית.

על גב המחשב הנייד מודבקת מדבקה עם מס' רישיון שונה ממה שסיפקו לי לפני כמה ימים בחנות (תמונה 2).

השאלה שלי היא כזאת:

מערכת ההפעלה בנייד היא באנגלית. האם אני יכול לפרמט את כל ההרד דיסק בנייד, ולהתקין את מערכת ההפעלה מאותו דיסק מקורי שיש לי (בעברית), אך להקליד את מס' הרישיון שיש מאחורי המחשב הנייד, ולא את מס' הרישיון שהקלדתי בהתקנה במחשב הזה?

תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- MUI נועד לגרסת הפרופשיונל ולא להום אדישן, לפיכך נותרה רק את האפשרות הזאת. למה אני לא יכול לבצע זאת? דיסק מקורי, רישיון נפרד וחוקי, אני הריי לא מתקין על אותו הרישיון 2 פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון ניתן לעשות את זה

רק צריך לבדוק את הגירסה של הווינדוס

אני יודע שבפרו יש כמה גירסאות והסירייאלים לא מתאימים לגירסה שונה ממה שהם הותאמו לה

תבדוק עם זה קיים גם בגירסה של ההום

ואם לא אז בהצלחה ותהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. MUI לא נמכר ללקוחות פרטיים ובטח שלא ניתן להוריד אותו בחינם מהאתר של מיקרוסופט.

היחידים שיכולים להשיג MUI בצורה חוקית הם אירגונים בעלי רשיונות VLK בלבד.

2. טכנית, אתה לא יכול להתקין מערכת הפעלה עם מס' סידורי של מערכת בשפה שונה - המפתחות שלהם לא תואמים.

כמו כן קח בחשבון שהרישון שמגיע עם הנייד של אחותך הוא OEM בעוד שהמס' הסידורי שברשותך מתאים לגרסת RETAIL - עוד נושא לאי תאימות.

3. למרות זאת, אתה יכול לפנות למיקרוסופט ולבקש את עצתם - ייתכן מאוד שימצאו לך פיתרון שיסדר את העניין.

והכי חשוב - חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.MUI לא יעזור לך כי הוא לא פועל על HOME EDITION

2.המפתח הוא לגירסה, לא משנה באיזו שפה כך שאם יש לך מפתח לHOME EDITION אתה יכול להפעיל אותו על גם בגירסה האנגלית וגם בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הגרסה שמכרו לי היא OEM משום מה, כנראה התבלבלו.

אני לא חושב שהם התבלבלו. יש לא מעט חנויות שעושות את הדבר הזה למרות האיסור.

מבחינת - אסור היה למכור לך את זה ללא מחשב חדש.

לא שזה משנה - אם עמרי טוען שאתה יכול להחליף, שווה שתנסה.

ניסיון שלי בעבר לבצע התקנה דומה על גירסאות שפה שונות לא הצליח, אבל ייתכן שאני טועה והסיבה הייתה שונה. דווח לנו אם זה עבד בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

פרסמתי את השאלה בפורום windows של אתר , אני אמתין לתוצאות. כדי להיות בטוח, שלחתי לשירות הלקוחות שלהם גם שאלה במייל.

אם הם יאשרו- אבצע את ההחלפה. בכל מקרה אעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

בגלל שהדיסק ברשותי הוא OEM בגרסת HOME EDITION ובגלל שהמערכת הפעלה בנייד היא גם HOME EDITION בגרסת OEM אני יכול לפרמט ולהתקין את מערכת ההפעלה בעברית עם הקוד של הנייד והדיסק המקורי של המחשב הנייח, זה לא משנה איזה שפה. כך נאמר לי הרגע בשיחה טלפונית עם מוקד שירות הלקוחות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...