מאיפה אני יכול להשיג USB ואודיו קדמים למארז? (כמו שיש במארזים מוכנים היום) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה אני יכול להשיג USB ואודיו קדמים למארז? (כמו שיש במארזים מוכנים היום)

ndv

Recommended Posts

ואיפה משיגים לאודיו כי גם אני צריך אני רוצה לעשות אודיו מקדימה?

tigery , למרות שזה התראד שלי.... אתה שואל את אותן שאלות כמוני (-:

יש לי חיבור על הלוח אני צריך רק כבל.

כנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאודיו

מהיציאה בכרטיס קול - מפצל MPL (כמו של אוזניות), אחת לרמקולים, ולשנייה אתה מחבר חוט מאריך לאוזניות( עדיף להכין, המוכנים די גרועים)

את החוט אתה מעביר בתוך המארז יפה, וממקם אותו יפה

אם בא לך להשקיע

תקנה מחבר מוזהב זכר שיתחבר למפצל, ממנו תמתח חוט עד לפנל שאתה רוצה למקם עליו את השקע

תקנה שקע MPL נקבה, שמתאים לקופסת פרוייטים, (קטן , כל שנשאר לך הוא לקדוח חור בקוטר הרצוי, לשים את הקונקטור, להדק בעזרת האום המצורף מאחורה, ולהלחים..)

כמו כן, תעשה או אותו הדבר לשקע הMIC\ LINE IN

בקשר לUSB, ניסית בחנויות מחשבים? אני בטוח שיש להם "עודפים", והם יתנו לך , במקרה הגרוע תמורת תשלום סמלי של כמה שקלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאודיו

מהיציאה בכרטיס קול - מפצל MPL (כמו של אוזניות), אחת לרמקולים, ולשנייה אתה מחבר חוט מאריך לאוזניות( עדיף להכין, המוכנים די גרועים)

את החוט אתה מעביר בתוך המארז יפה, וממקם אותו יפה

אם בא לך להשקיע

תקנה מחבר מוזהב זכר שיתחבר למפצל, ממנו תמתח חוט עד לפנל שאתה רוצה למקם עליו את השקע

תקנה שקע MPL נקבה, שמתאים לקופסת פרוייטים, (קטן , כל שנשאר לך הוא לקדוח חור בקוטר הרצוי, לשים את הקונקטור, להדק בעזרת האום המצורף מאחורה, ולהלחים..)

כמו כן, תעשה או אותו הדבר לשקע הMIC\ LINE IN

אני לא רוצה לעשות ככה, כי זה עדיין ישדר לרמקולים מאחורה גם כשאני מכניס אוזניות, אני מעדיף מוכן.

בקשר לUSB, ניסית בחנויות מחשבים? אני בטוח שיש להם "עודפים", והם יתנו לך , במקרה הגרוע תמורת תשלום סמלי של כמה שקלים..

אני אנסה לבקש גם וגם לאודיו.

יש למישהו עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...