בבקשה עזרה לגבי הגדרת דיסק קשיח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה עזרה לגבי הגדרת דיסק קשיח

aqwe

Recommended Posts

שלום

אני מנסה להתקין הארד דיסק של 500 ג"ב אבל בביוס ובוינדוס ההארד מזוהה רק כבעל 135 ג"ב?!

אני עדין יכול להחזיר אותו לחנות...אלה עם כן זה בעיה תכנית אצלי?

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי לכולם

ההארד דיסק הוא של סמסונג 501LJ SATA2

לוח אם abit ic7-g

מעבד פנטיום 4 2.8

קראתי באתר של ABIT ונירא שיש עדכון לגבי גדלים עד 300...השאלה האם זה תקף לגבי ה 500.

יש הסבר בלינק פה http://www.abit-usa.com/downloads/bioshelp.php

האם צריך לעשות גם את שלב 8?

ואם אין לי כונן דיסקטים,לצרוב על דיסק?

האם העדכון יצריך להגדיר מחדש את הביוס ויוכל לגרום לבעיות?

ההארד דיסק הוא SATA2 והלוח ניראה לי תומך רק לSATA1,האם זה בעיה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה קשור לזה שאולי אין לך SP2?

זה היה נכון אם הבעיה היתה רק בWINDOWS אבל גם הביוס לא מזהה. חוצמזה המספר המדויק הוא 128. ברגע שתראה מישהו מתלונן שיש לו

רק 128 ג"ב תדע שרוב הסיכויים שזה בגלל הSP.

לפותח התרד:

אם הם מבקשים איפוס ביוס, תאפס.

כל מה שאתה צריך זה דיסק איתחול את הקבצים של הFLASH אתה יכול להשאיר על הרדיסק (לדוגמא ב\:C)

תרשום לעצמך את ההגדרות הישנות של הביוס ותחזיר אותן לאחר העדכון

SATA2 תומך לאחור אין שום בעיה. מקסימום ברוב הדיסקים יש אפשרות לגמפר לSATA1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ בקשר לדיסק איתחול...איך אני עושה כזה על דיוידי...?יש לי רק דיסקים ריקים כאלה...

אפשר אולי להכניס דיסק התקנה של וינדוס ואז לצאת באמצע ההתקנה וכך להגיעה לשורת דוס ואז להפעיל את הקבצים של הביוס מהדיסק הקשיח?

תודה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה נכון אם הבעיה היתה רק בWINDOWS אבל גם הביוס לא מזהה. חוצמזה המספר המדויק הוא 128. ברגע שתראה מישהו מתלונן שיש לו

רק 128 ג"ב תדע שרוב הסיכויים שזה בגלל הSP.

:xyxthumbs:

aqwe תבדוק באתר של אולי יש להם תוכנת עידכון לביוס בווינדוס כמו שיש לג'יגהבייט למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזה שהוא לא מזהה את הדיסק הקשיח בדיוק במספר הנכון שאמור להיות זאת לא בעית חומרה אלא בעיית תוכנה מה זאת אומרת הביוס לא מתוכננן לזהות דיסקים קשיחים בגובה שכזה .[

זה לא אומר שאין מה לעשות כמו שאחרים אמרו תיגש לאתר של הלוח אם שלך תעשה עידכון לביוס אבל אך ורק אם אתה יודע מה אתה עושה זה לא בשביל מישהו חדש שאין לו מושג בתחום תשנה את הגרסה ואולי העדכונים החדשים של מערכת הביוס של הלוח שלך יזהוו את הדיסק הקשיח .

עוד פעם הוא מזהה את הדיסק הקשיח אבל לא את כולו בטוח במערכת ההפעלה עצמה ב DISK MANAGMENT הוא מזהה את הדיסק לפי כמות הגיגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...