שווה לחכות ל-X540? (מתכנן לקנות X530 ורציתי לדעת...) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לחכות ל-X540? (מתכנן לקנות X530 ורציתי לדעת...)

parker8

Recommended Posts

שלום

אני מתכנן לקנות רמקולים למחשב, והבנתי שבתקציב שלי, (500-600 ש"ח) הכי משתלם לקנות ה-X530 של LOGITECH...

עכשיו ראיתי שיצא דגם חדש שלהם ואני שואל האם שווה לחכות שהוא יגיע לארץ ויעלה כמו ה-X530,

או לקנות את ה-X530 עכשיו וזהו...

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

אם בתקציב שלי יש מערכת יותר טובה או משתלמת (של או משהו), אפילו אם היא צפויה לצאת ועוד לא יצאה, אשמח להמלצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה מערכות של קריאייטיב... תריץ חיפוש בזאפ...

ואאל"ט, יש כבר את הX540 בארץ... (נראה לי שראיתי אותם בזאפ איפשהו...)

בכול אופן, אל תקנה בלי לשמוע אותם קודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אותם גם בגולדטופ.

ד"א, באופיס דיפור הם עולים 800.

IG, מה אתה חושב שעדיף: ה X-540

ה Inspire T5400/5900

או Genius HF-5000?

tnx

אופיס דיפו עד מעט יתחילו לדרוש תשלום עבור אוויר שאתה נושם בחנויות שלהם...

ג'יניוס לא מתמחים באודיו, ולוג'יטק הזולים, לפי דעתי לפחות, הם ממש על הפנים... יכול להיות שהם עשו שינוי כלשהו בX540 שמשפר את הסאונד יחסית לX530, אבל אני באמת ממליץ לך לשמוע את הקריאייטיב לפני שאתה מחליט... לפי דעתי לקריאייטיב יש צליל מדוייק פתוח יותר

אם אתה רוצה להשוות בין הקריאייטיבים, אתה יכול לקרוא על המאפיינים של המערכות פה http://www.creative.com/products/welcome.asp?category=4

ואל תתייחס לנתונים הטכניים... פשוט תעבור על תאור של המערכת בעמוד הראשי של המערכת...

לגבי הX540, אני לא שמעתי אותן ואני לא יכול לתת עליהן דעה, אבל הX530 (או יותר נכון הX230...) לטעמי, פשוט גרועים... מצד שני, יש כאלה שהם מוצאים חן בעינייהם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי X530 והם אחלה, לא הייתי קונה שום דבר אחר במחיר הזה

לחברה שלי יש ATP3 ושומעים בהם פחות טוב לדעתי [בהתחשב בזה שהמחיר שלהם דומה ל-2.1 של לוגיטק X230]

אין לי מושג איך ה-X540, מה שינו שם בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפרו את הסאב וופר והוסיפו שלט חוטי.

דווקא שמעתי את ה T7900 שמעתי ואהבתי אותם (עקרונית ה 5400\5900 זהות לה).

הקטע הוא שדווקא את ה X-530 משבחים ואומרים שהם עולים על מערכות יקרות יותר וכו'.

את ה X-230 שמעתי אצל חבר שלי. אבל הוא שומע מעט מוזיקה, חלש וגם שירים מסריחים אז לא ממש הצלחתי להגיע לדעה על המערכת.

בקשר לג'יניוס- ראיתי ביקורת השוואתית מול מערכות אחרות ודווקא שיחבו אותה. מצד שני באתר הזה אמרו שה X-540 עולים על מערכות שעולות יותר וכו.

http://www.pcpro.co.uk/labs/102249/genius-swhf51-5000.html?searchString=genius+5000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ה-INSIPIRE P5800 של קרייאטיב?

הם עולים איזה 680 ש"ח בבאג, שזה קצת מעל לתקציב שלי, אז רק אם הם ממש טובים אני אוסיף...

אם לא אני כנראה אקח את ה-X530 מבאג (אין מע"מ ללוג'יטק החודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אמורים להיות סבירים, אבל עם צלילים גבוהים פחות טובים מהT5900...

אם אתה כבר בבאג, תשמע אותם ותחליט לבד אם שווה לך להשקיע את ה200 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם את הX-530 וגם את ה T7700.

שתיהן מעולות.

אישית אני מעדיף את הצליל הכללי של הCreative, כנראה בגלל טווח הצלילים המשופר ברמקולים הקדמיים (גם Mid וגם High) אבל אולי זה בגלל שהם מחוברים לAudigy2 (הX-530 מחובר לOnBoard).

לX-530 יש יתרון משמעותי בכך שיש לו Knob לשליטה על עוצמת הSub כאשר בCreative יש כפתור שליטה על הצלילים הנמוכים אך הוא תקף לכל הרמקולים (חסרון דיי רציני)

כמו כן החיווט של הX-530 טוב יותר(חוטים עבים יותר).

אם המטרה העיקרית שלך היא , לך על הלוג'יטק.

אם משחקים - ע"פ המחיר והעיצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...