מכירת ציוד משומש כחדש - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירת ציוד משומש כחדש

עמיר

Recommended Posts

כיצד לדעתכם יש להתמודד עם חנויות המוכרות ציוד משומש כחדש תוך הסתרת העובדה שמדובר בציוד משומש ומחירתו במחיר מלא ?

האם נתקלתם בתופעה זו, אם כן, באיזה חנות וכיצד התמודדתם עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדרך היחידה להתמודד עם זה, זה לא לקנות שם, לא?

אני מניח שאפשר לתבוע אותם, אבל זה דורש הרבה מאמץ (שגם לא שווה את הטירחה ברוב המקרים)

ולא לשכוח שגם צריך להוכיח את הטענה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל בן אדם יש זכות להחזיר את המוצר בתקופה של בין 14 ל30 יום.

לחנות יש זכות למכור את המוצר מחדש בתנאי שהיא נותנת את מלוא "החבילה" כלומר המוצר תקין והאחריות שאתה מקבל עליו היא מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל בן אדם יש זכות להחזיר את המוצר בתקופה של בין 14 ל30 יום.

לחנות יש זכות למכור את המוצר מחדש בתנאי שהיא נותנת את מלוא "החבילה" כלומר המוצר תקין והאחריות שאתה מקבל עליו היא מלאה.

אך המקרים בהם הלקוח מחזיר את המוצר בשל כך שהוא לא תקין גבהים הרבה יותר מאחוזי המקרים שהמוצרים תקינים והוא מחזיר אותם בגלל סיבה של קניה בטעות או משהו....

נ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לך הגיוני שאתה הולך לחנות, רוצה לקנות מוצר חדש במחיר מלא ורגיל ובמקום זה מקבל מוצר שהשתמשו בו יחסית די הרבה בלי שסיפרו לך על זה בזמן הקניה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לך הגיוני שאתה הולך לחנות, רוצה לקנות מוצר חדש במחיר מלא ורגיל ובמקום זה מקבל מוצר שהשתמשו בו יחסית די הרבה בלי שסיפרו לך על זה בזמן הקניה ?

מה אתה רוצה? עד 30 יום אתה יכול להחזיר מוצר תקין בחבילה המקורית. החוק הזה נועד להגן עליך, אבל הוא גם מגן על בעל החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, לכן צריך להימנע ממקומות כאלה ואם בכל זאת קונים אז בעת הרכישה שואלים אם זה מקורי ומבקשים התחייבות ואם מגלים אח"כ שלא אז נכנסים בא**אמא שלהם...

למרות שאין לי מושג איך אפשר לדעת...?

דובי זובי- איפה ראית 30 יום? לפי החוק זה 14. חוצמזה, בדקתי ובזיגזאג למשל אפשר להחזיר מוצר לאחר שימוש אבל תמורת זיכוי כספי לפי שיקול דעתם, בפנדה אי אפשר להחזיר לאחר שימוש. גם אי אפשר להחזיר מוצרים שהוזמנו במיוחד (ויש הרבה מקרים כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...