בעיות בכרטיס ג'יפורס 2 mx 400 . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בכרטיס ג'יפורס 2 mx 400 .

King Of Action

Recommended Posts

נראה לי שהכרטיס מסך שלי הלך. כשהתעסקתי עם הכרטיס בניסיון להסיר את ההיטסינק המרובע ולשים במקומו קריסטל אורב שרטתי את פני השטח האחוריים של הכרטיס וכמעט עקרתי טרנזיסטור ממקומו( כמו כן כל המשחה הטרמית נמרחה על הכרטיס ), ובסוף שמתי את הקריסטל אורב. הרכבתי את הכרטיס במחשב והפעלתי את המחשב והכל עובד חלק . אחרי כמה שעות שהמחשב עבד חלק לפתע כשאני מנסה להיכנס למשחקים הוא נתקע לי. אחרי כמה שניות מופיע מסך כחול עם הודעת שגיאה שבה כתוב שהכרטיס מסך נתקע ויש צורך לעשות רסטרט . בקיצר, המחשב עושה רסטרט אוטומטי ואז כשהמחשב עולה מחדש , הוא נותן לי הודעות שבהן כתוב אם אני רוצה לשלוח את השגיאה ( אתם מכירים את זה ). רצוי לציין שהמחשב נתקע רק בכל פעם שאני מנסה להיכנס למשחק כלשהו, וכאשר אני עובד בוינדוס עצמו המחשב עובד חלק ואין שום תקיעות.

עוד משהו ראוי לציון : כאשר חיברתי את הקריסטל אורב הכרטיס עדיין התחמם בצורה דרסטית ואולי אפילו אף יותר מאשר כאשר היה מחובר ההיטסינק המרובע ( צלעות שחורות ). אפילו כאשר חיברתי גם את ההיטסינק המרובע וגם את הקריסטל אורב יחדיו לכרטיס הוא מתחמם בצורה רצינית ביותר.

הכרטיס שלי הוא ג'יפורס 2 400 mx .

למישהו יש מושג מה אני צריך לעשות כדי שהכרטיס יעבוד שוב טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזרוק את הנוכחי לפח ולקנו אחד נורמלי ;D

אם נהיה קצת יותר רציניים כנראה שמרחת את המשחה לא נכון ככה שאין מגע בין הקריסטל אורב שלך לבין ליבת הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...