פאנל הכי טוב למשחקים - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאנל הכי טוב למשחקים

asafasaf29

איזה פאנל הכי טוב למשחקים?  

558 הצבעות

1. 1. איזה פאנל הכי טוב למשחקים?

Recommended Posts

אבל מסכי LCD של היום הם לא כמו של פעם, המסך ה-LCD הכי פשוט שתמצא יראה לך מצוין מזווית של 100 מעלות, ואף אחד, אבל אף אחד לא מסתכל על המסך מזווית גדולה יותר מזה, גם לא במסכי CRT, לפחות לא כי זה פשוט לא נוח להסתכל ככה על המסך לא משנה באיזה מסך! ואם אתה שם את המסך במיקום טוב, אין לך סיבה להסתכל מהצד.

אולי אתם לא קולטים את המשמעות של 160 מעלות, אבל זה ממש להסתכל מהצד, ובזווית כזאת אתה לא יכול להבין כלום מהמסך ( גם במסכי CRT ), מי מסתכל ככה???

כל מסתכלמזווית של מקסימום 50 מעלות, וזה רק במצב שכמה אנשים מסתכלים על אותו מסך.

ובגלל זה, כל העניין של הווית צפייה זה רק דבר לא שימושי שהחברות עושות ממנו רעש בשביל לגזול עוד כסף!

עדיף פאנלVA שמראה טוב יותר, אולם הבעיה שלו זה להסתכל מהמרכז :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל מסכי LCD של היום הם לא כמו של פעם, המסך ה-LCD הכי פשוט שתמצא יראה לך מצוין מזווית של 100 מעלות, ואף אחד, אבל אף אחד לא מסתכל על המסך מזווית גדולה יותר מזה, גם לא במסכי CRT, לפחות לא כי זה פשוט לא נוח להסתכל ככה על המסך לא משנה באיזה מסך! ואם אתה שם את המסך במיקום טוב, אין לך סיבה להסתכל מהצד.

אולי אתם לא קולטים את המשמעות של 160 מעלות, אבל זה ממש להסתכל מהצד, ובזווית כזאת אתה לא יכול להבין כלום מהמסך ( גם במסכי CRT ), מי מסתכל ככה???

כל מסתכלמזווית של מקסימום 50 מעלות, וזה רק במצב שכמה אנשים מסתכלים על אותו מסך.

ובגלל זה, כל העניין של הווית צפייה זה רק דבר לא שימושי שהחברות עושות ממנו רעש בשביל לגזול עוד כסף!

עדיף פאנלVA שמראה טוב יותר, אולם הבעיה שלו זה להסתכל מהמרכז :P

אני לא יודע מה איתך, אבל בפעם האחרונה שהסתכלתי מהצד

(פחות מ100 מעלות) על מסך TN הוא הראה לי צבעים כהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, קצת כהה, אבל עדין סביר, ואתה לא מתכוון לומר לי שאתה ככה משחק במשחקים מזווית כזאת, נכון?!

חוץ מזה, השאלה היא פאנל למשחקים, כשאתה משחק במשחקים אתה לא משחק בזווילת גדולה יותר מ-50-40 מעלות, ומזויית כזאת רואים אחלה! לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שאני לא אומר שה-TN עדיף, אלא שה-VA עדיף, בגלל יחס הניגודיות שלו שעולה על זה שלIPS.

אבל שוב, הסתכלות על מרכז המסך גורמת להעלמת גוונים אפורים די "דופקת" לו ואף יכולה להוציא אותו מהאפשרות בכלל, מישהוא פעם הלך ובדק עד כמה זה משפיע? כי כמו שזה נשמע זה יכול פשוט להוציא את ה-VA מאופציה, וחבל, כי חוץ מזה הוא נראה המסך העדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שאני לא אומר שה-TN עדיף, אלא שה-VA עדיף, בגלל יחס הניגודיות שלו שעולה על זה שלIPS.

אבל שוב, הסתכלות על מרכז המסך גורמת להעלמת גוונים אפורים די "דופקת" לו ואף יכולה להוציא אותו מהאפשרות בכלל, מישהוא פעם הלך ובדק עד כמה זה משפיע? כי כמו שזה נשמע זה יכול פשוט להוציא את ה-VA מאופציה, וחבל, כי חוץ מזה הוא נראה המסך העדיף.

מקודם אמרת שרואים מצויין מ100 מעלות במסך LCD הכי פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה, הגזמתי קצת, אבל התכוונתי שרואים מספיק טוב ב-100 מעלות בהתחשב בעובדה שאף אחד לא משחק בזווית כזאת, ואם מסתכלים בכזאת זווית אז זה רק לכמה שניות כשאתה הולך לרגע או משהו כזה.

אבל תפסיק לשים לב למעלות כאלה, כי לא משנה מה, אף אחד לא משחק כשהוא בזווית של מעל 50 מעלות נקודה!!! תרד מהענין כבר! אתה סתם הולך ראש בקיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה נכון בקשר לזווית צפיה האפקית אבל אל תשכח שבTN אתה רק זז למעלה\למטה מיד הצבעים משתנים. כ"כ בהרבה מסכי TN אפילו

כשמסתכלים ישר אפשר לראות הבדל בין החלק העליון של המסך לתחתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה נכון בקשר לזווית צפיה האפקית אבל אל תשכח שבTN אתה רק זז למעלה\למטה מיד הצבעים משתנים. כ"כ בהרבה מסכי TN אפילו

כשמסתכלים ישר אפשר לראות הבדל בין החלק העליון של המסך לתחתון.

גם ככה אני מתעצבן מהזווית האופקית,

אז האנכית בכלל מעלה לי את הסעיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים, זה לא הכי משמעותי אבל עדין צודקים.

אבל בפעם השלישית לפחות, אמרתי שהכי עדיף את ה-VA!

ומישהוא כאן פעם ראה משהו על פאנל VA?

יש כאלה פרפקציוניסטים שזה הדבר הכי משמעותי בשבילם.

כמוני :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא תקנה TN.

אבל אתה משגעים אותי :s07: בפעם האלף, אני לא אומר שהכי משתלם ועדיף את ה-TN!!! תרדו מזה כבר!!!

אני עכשיו מדבר על ה-VA? אתם מתעלמים ממנו כאילו אתם מנסים להתכחש לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...