פאנל הכי טוב למשחקים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאנל הכי טוב למשחקים

asafasaf29

איזה פאנל הכי טוב למשחקים?  

558 הצבעות

1. 1. איזה פאנל הכי טוב למשחקים?

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עניתי לך כבר, אם יש לך תקציב אז IPS

הוא מתאים להכל.

אם יש לך תקציב נמוך, קח TN.

אם אתה יכול להוסיף קצת, יופי, קח VA.

אם יש לך תקציב ממש גבוהה, קח .

הוא הכי טוב היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפאנל יש זמני תגובה גבוהים יחסית שמייעדים אותו פחות למשחקים. מכל שאר הבחינות הוא מספר 1.

טעות :|

ה16MS של 2007WFP נאמר, הוא BTW שזה אומר אם מודדים אותו כמו שמודדים מסכי TN זה יוצא 6MS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים.

יש גם את ה - NEC ה - 20WGX2 המצוין שעדיף למשחקים ויש את מסכי ה - 20 עם ה - P-MVA (האסוס והויוסוניק) שעדיפים לסרטים.

תשמע, התכוונתי לזה שהוא מתוקצב הכי טוב.

אז הוא מתאים לכל המגזרים, , משחקים, הכל.

לא אמרתי שהוא הכי טוב רק למשחקים,

או שהוא הכי טוב רק לסרטים,

אמרתי שהוא הכי טוב בשילוב של כולם.

זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל העניין של הזווית צפייה מוערך יותר מדי כשמדובר על מסך מחשב ( אני מדבר על פאנל ), כי במסכי מחשב תמיד יושבים מול המסך, ואף פעם לא מסתכלים מהצד, זה לא , לכן גם הזוויות של שאר הפאנלים הוא מצוין ולא שווה להוסיף עוד כסף בשביל זוויות שלא תגיע אליהן בכלל!

בגלל זה, לפאנל VA יש יתרון בגלל יחס הניגודיות הגבוה שלו, אומנם בגלל שהבתכלות על מרכז המסך גורמת להעלמת גוונים אפורים די "דופקת" לו ואף יכולה להוציא אותו מהאפשרות בכלל, השאלה עד כמה זה משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל העניין של הזווית צפייה מוערך יותר מדי כשמדובר על מסך מחשב ( אני מדבר על פאנל ), כי במסכי מחשב תמיד יושבים מול המסך, ואף פעם לא מסתכלים מהצד, זה לא , לכן גם הזוויות של שאר הפאנלים הוא מצוין ולא שווה להוסיף עוד כסף בשביל זוויות שלא תגיע אליהן בכלל!

בגלל זה, לפאנל VA יש יתרון בגלל יחס הניגודיות הגבוה שלו, אומנם בגלל שהבתכלות על מרכז המסך גורמת להעלמת גוונים אפורים די "דופקת" לו ואף יכולה להוציא אותו מהאפשרות בכלל, השאלה עד כמה זה משמעותי?

אני לא יודע מה איתך, אבל אני לא מקובע כל הזמן מול המסך,

יש לעיתים שאני יושב בזוויות או עושה דברים אחרים תוך כדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...