תדר הבאס הגבוהה ביותר- 200@362 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תדר הבאס הגבוהה ביותר- 200@362

haviv822

Recommended Posts

סה"כ מבחינת תדר הHT או ה"באס" אם תרצה זה לא הישג מיוחד.. רוב לוחות הNF4 מצליחים לעבור את ה350 ללא בעיה עם מכפלת HTT נמוכה ולרוב אף עוברים את ה400...

לעומת זאת, מהירות המעבד שלך הינה מרשימה.. אני מאמין שאתה יכול יותר! ח"ח על האוברקלוק!

במקרה שלך אני עכשיו הייתי הולך על 290X10 עם מכפלת HT על 3X ומתח למעבד 1.65(אל תדאג, זה לא מזיק..)

משם תנסה להגיע גם ל295X10 ואף יותר.. תחזור לכאן עם תוצאות... את הזיכרון תשים על מחלק של 166 ותן לו 3.4 או 3.5V(תנסה קודם 3.4... רוב הBH5 דווקא עובדים יפה על המתח הזה...)

לפי דעתי בקונפיגורציה של 290X10+1.65V עם מחלק 166 לזיכרונות ו3.4V לזיכרונות המחשב שלך אמור לטוס.. ! כמובן זיכרונות תכוון על תיזמונים 5-2-2-2...

תעדכן אותנו אם מה שאמרתי עבד... מעניין לאן אפשר למשוך את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכפלת HT כרגע על 2.5 , כשהיא על 3 היא עוברת את ה ה1000

לגבי ההמשך ב OC .. לא חושב, כבר ניסיתי, העלתי מתחים גבוהים יותר והמעבד פשוט מגביל אותי, מרוב החום, הפריזר פשוט נחנק..

המחשב בדיוק מעלה את וינדוס ומפעיל את עצמו מחדש.

אני ינסה שוב, אם יהיו עדכונים אני יפרסם בהמשך..

^

לגבי הטמפ

הטמפ' במנוחה.

טמפ' הלוח נמוכה כי שמתי מאוורר חזק 120 מ"מ ממש על פריזר ומול הזכרונות , המאוורר הזה מוריד את הטמפ' ב 10-12 מעלות.

וגם שמתי מאוורר מול הציפסט שמוריד את הטמפ' ב 5 מעלות ~

שני המאווררים האלה זמניים אני צריך לדאוג למשהו קבוע.. איזה מאוורר בגג המארז..

untitled121vk1.jpg

תמוונה במאמץ אני יתן אח"כ.

ועוד תיקון ממיקודם:

המתחים הם 1.55v למעבד ולזכרונות 3.2 (TWINMOS SPEED PRIMIUMׂ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^תודה.

מצפה לעוד פידבקים.

שווה להעלות ל OCDB ?\[br]פורסם בתאריך: 2.04.2007 בשעה 16:09:33

במקרה שלך אני עכשיו הייתי הולך על 290X10 עם מכפלת HT על 3X ומתח למעבד 1.65(אל תדאג, זה לא מזיק..)

משם תנסה להגיע גם ל295X10 ואף יותר.. תחזור לכאן עם תוצאות... את הזיכרון תשים על מחלק של 166 ותן לו 3.4 או 3.5V(תנסה קודם 3.4... רוב הBH5 דווקא עובדים יפה על המתח הזה...)

לפי דעתי בקונפיגורציה של 290X10+1.65V עם מחלק 166 לזיכרונות ו3.4V לזיכרונות המחשב שלך אמור לטוס.. ! כמובן זיכרונות תכוון על תיזמונים 5-2-2-2...

תעדכן אותנו אם מה שאמרתי עבד... מעניין לאן אפשר למשוך את זה...

אני לא יכול לתת לזכרונות מתח כזה, במתח כזה אני חייב מאוורר קבוע מול המוספטים והזכרונות, ואין לי כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...