מה קורה עם השיגעון של המורדים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה עם השיגעון של המורדים?

imac

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחד לא אמר שאנימה זה לא איכותי אני אישית מת על אנימה ועוד יותר אוהב לצייר את זה.

ארוץ האופנה? כוסיות? אל תצחיק אותי שם יש רק עצמות עם אור ויותר מידי איפור שרק גורם להן לראות יותר רזות פשוט מחריד להסתקל על זה.

אגב אני עדיין לא נתקלתי במישהו שלוקח את זה ברצינות מידי וחלילה שאני יקח את זה ברצינות, זה סתם בשביל להסתקל לעביר את הזמן ולמאחורת לעשות את הסיבה השניה שבגללה אני מסתקל (once again weird just high school love)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר מה הבעיה עם התוכנית המטופשת הזאת..

אם היו רואים אותה, והיו אומרים טוב סידרה בסדר אבל ברור לי שזה לא ככה בחיים האמיתיים, מילא.

אבל אנשים לוקחים את זה ברצינות וחושבים שהדברים הם ככה באמת, ומתנהגים ככה! זה פשוט משגע ת'שכל הדבר הזה, וכל הבנים מתרצים שהם רואים את זה בגלל ה"כוסיות" רוצים כוסיות? בשביל זה יש לכם ערוץ אופנה ואתרים של חברות בגדים (הדוגמניות שם..), ואתרי סקס (למרות שהן אף פעם לא כוסיות:P]

ובכלל, כל הדברים שמסביב לזה - המדבקות והשירים, זה ממש עולה על העצבים לראות ילדים בכיתה ח' שרים את השירים המסכנים האלה שאין להם מושג מה המשמעות של המילים, או לראות אותם עם אלבומים מפוצצים במדבקות של כמה ילדות שהם טוענים שהן כוסיות. אז אם זאת לא סיבה שיהיה לי בעיה עם התוכנית - אני לא יודע מה כן.

ומי אמר שאת זה אני לא רואה (מה אתה חושב שזה מספיק? ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא רואה אחים לנשק?

זאת איכות! :)

זה בערך הדבר היחידי שאני רואה בטלויזיה, חוץ מתשדירי הבחירות וCNN ביום שישי בשתיים וחצי בלילה כדי לא להרגיש לבד :asthanos:

ולמה לעזאזל הסמל שלהם זה תמרור "פנה שמאלה"?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי אנשים קצת ( הרבה ) לוקחים את הסדרה יותר מדי ברצינות ולאט לאט כל הילדות שצופות בסדרה ישתמשו במיה , סופיה או איך שקוראים להם כמודל לחיקוי ויהיו סנוביות אמיתיות וממה שאני ראיתי , הבנים שם צפו בסרט כחול , הם שתו בפאב למרות שהם רק בני 16 , לקחו סמים משהו כזה ( וכל זה היה ב2 פרקים שצפיתי וסיפרו לי ) , ישנם 2-3 בנים בכיתתי שצופים בסדרה וממה שראיתי אין להם שמץ של מושג בסרטים , וכל הדברים שמעניינים בנים והדבר היחידי שהם יודעים זה "ויוה" וה"מורדים"....

הדבר היחידי שמדאיג אותי הוא שאח שלי רואה את הסדרה ואפילו אם יש לו מבחן , או משהו כזה הוא לא יוותר על הסידרה .

לכן אני קצת דואג שהוא רואה תוכן לא הולם בסדרה כזאת ( הוא בן 10 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...