כמה חוקים מצחיקים (ואמיתיים) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה חוקים מצחיקים (ואמיתיים)

maverick

Recommended Posts

רוטווילר לא נולד כדי להרוג.

אם מאכילים אותם בשר חי ומלמדים אותם לתקוף, הם תוקפים.

אני אישית מכיר משפחה שהיו להם 2 רוטווילרים שלא היו פוגעים בזבוב.

לעומת זאת, יש כלבים שנוצרו ברוסיה ע"מ להשתתף במלחמות כלבים (ע"ע פיטבול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוקים האלה מסתובבים באינטרנט עוד מלפני שהיה ... ועדיין טוב לצחוק מדי פעם :)

היה קטע בבריטניה אם אני לא טועה לפני כמה שנים... סטודנט אחד קם באמצע בחינות הגמר שלו והכריז "אוקיי, אני מוכן עכשיו לעוף הצלוי". כמובן שאף אחד לא הבין מה הוא רוצה ובבירור קטן הסתבר שבחוקי האוניברסיטה שקיימת כבר די הרבה זמן, מגיע למי שנבחן במבחן ארוך או משהו בסגנון - עוף צלוי. התלמיד התעקש על העוף כי אלה הזכויות שלו ומה פתאום שלא נותנים לו את מה שמגיע לו...

בסופו של דבר הכשילו את התלמיד בבחינה - כי הסתבר שבחוקים מאותה תקופה כתוב גם שכל תלמיד חייב להגיע למבחן עם החרב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה קטע בבריטניה אם אני לא טועה לפני כמה שנים... סטודנט אחד קם באמצע בחינות הגמר שלו והכריז "אוקיי, אני מוכן עכשיו לעוף הצלוי". כמובן שאף אחד לא הבין מה הוא רוצה ובבירור קטן הסתבר שבחוקי האוניברסיטה שקיימת כבר די הרבה זמן, מגיע למי שנבחן במבחן ארוך או משהו בסגנון - עוף צלוי. התלמיד התעקש על העוף כי אלה הזכויות שלו ומה פתאום שלא נותנים לו את מה שמגיע לו...

בסופו של דבר הכשילו את התלמיד בבחינה - כי הסתבר שבחוקים מאותה תקופה כתוב גם שכל תלמיד חייב להגיע למבחן עם החרב שלו.

זה FUCKEN טוב !

ובקשר לחוקים הישראלים - אל תאשימו אותי, תאשימו את מעריב לנוער ! משום מה גם הוא השבוע העלה כתבה עם החוקים הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...