אינטרנט דרך החשמך... יש כזה דבר בכלל?!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט דרך החשמך... יש כזה דבר בכלל?!!

Gnome

Recommended Posts

עקרונית זה אפשרי.. שכן בסך הכל כל הנתונים שנשלחים בכבלי הטלפון הם נתונים חשמליים.

אך עם זאת אי אפשר יהיה להשתמש בשקעי החשמל הרגילים אלא בשקעים עם תשתית מיוחדת שכן אותו החשמל במערכת באינטרנט רגיש מאוד לתנודות מתח, שקיימות בשקעים הרגילים ללא הרף.

ולכן אני לא רואה שום הבדל בין זה לבין קווי הטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמצעות החשמל ניתן יהיה לחבר כל משתמש לשירות, ללא כל הגבלת מרחק שהיא... מה שקיים באמצעות טכ' ה xDSL על גבי קווי הטלפון והתלות בעומס השכונתי כשזה נוגע לטכ' הכבלים.

מה שבטוח, עם חברת החשמל של , החלום כבר התנפץ ממזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על ניסוי כזה בגרמניה לפני שנים... ומאז לא שמעתי על זה כלום. בכל מקרה, גם אם זה יוטמע בכל העולם ויאפשר מהירויות מטורפות והכל טוב ויפה, אנחנו נצטרך לחכות לזה בארץ כמו כלבים משהו כמו 5-10 שנים עד שזה יגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה תלוי בדרישה..

הכל שאלה של היצע וביקוש, ולחברת החשמל לא יהיה שווה להכניס אנטרנט במהיריות מטורפות (דרך החשמל) כאשר לא יהיו צרכנים לזה בארץ.

שזה נכנס בחקיקה, ולא כמו אצלנו, שלוקח למשרד תקשורת חצי שנה, כדי לאפשר שירות כמו כבלים, או ADSL, זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שב-97' כבר דיברנו על מהיר ועל זה שאו-טו-טו משרד התקשורת מאשר את זה וכולנו נגלוש במהירויות מטורפות... זה לקח כמה שנים טובות עד שזה הגיע אלינו, וכשזה כבר הגיע - זה לא באמת מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שב-97' כבר דיברנו על מהיר ועל זה שאו-טו-טו משרד התקשורת מאשר את זה וכולנו נגלוש במהירויות מטורפות... זה לקח כמה שנים טובות עד שזה הגיע אלינו, וכשזה כבר הגיע - זה לא באמת מהיר.

צודק הבחורצ'יק :-\

עוד דוגמא: בלויין מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...