התלבטות בין שני מאווררים לפנטיום 4 (זלמן vs AX478) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני מאווררים לפנטיום 4 (זלמן vs AX478)

ido

Recommended Posts

ZALMAN CNPS6500B-Cu שעולה 170 שקל

או AX-478 יחד עם vantec stealth שעולים יחד משהו כמו 250 שקל.

אם אפשר בבקשה לקבל בעד ונגד שני האופציות הללו..

טכנית גם עם (1.8@2.7 הוא לא עובר ת'40 מעלות עם המאוורר המקורי) אז לא יודע כמה אני צריך משהו חזק כלכך..

השאלה עם שווה להשקיע ב AX-478.

נב, יש לי זלמן CNPS6000-Cu ל XP2100 שלי, אז אני מהיכרות אישית עם הזלמנים האלה, זה פשוט דבר נפלא.

אבל בכל זאת אני מתעניין לדעת קצת יותר על שניהם לפני שאני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תקח את ה- AX478, ה-Zalman מיועד יותר לאלו שרוצים שקט מוחלט, לא שאפשר בכלל לשמוע

כאלו דברים, וההבדל במחיר ביניהם לא כזה גדול ככה שה- AX478 עדיף בהרבה.

ותגיד, איפה ראית שאפשר להביא P4 1.8 ל-2.7 רק עם אוויר? {תשתף אותי מהר}. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית ? אצלי בבית לדוגמא :P

קודם כל, השאיפה לשקט מוחלט בהחלט נכנסת כאן לשיקול..

ההבדל הוא 80 שקל, שהם בערך כ 30% יותר, וזה הרבה בשביל מאוורר והיטסינק.

ההבדל בביצועים לא יבוא כי אני מצליח להגיע לטמפ' האלה עם המאוורר המקורי שהגיע עם המעבד, לכן הזלמן יסתדר יופי (מן הסתם הוא גם יותר טוב מהמאוורר המקורי, ולא רק יותר שקט ממנו).

ועדיין, יש פה למישהו טענות מוצקות למה כדאי לי לקחת את ה AX478, או למה _לא_ לקחת את הזלמן (מנסיון אישי אולי של הדגם הזה אולי?) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית ? אצלי בבית לדוגמא :P

יש לך 4 1.8 עם אוויר שרץ ב-2.7? אתה תוכל לעלות מ-SisoftSandra? {נראה לי שככה קוראים לזה}.

אתה משתמש בקירור המקורי? מה הטמפרטורה? ואם המעבד שלך ה-1.8 רץ ב-2.7 בשביל מה לך אוויר אם הטמפרטורות

סבירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דינו, מה אתה רוצה ממנו?

הוא כבר אמר שה1.8 שלו רץ ב2.7, הוא אמר שהוא משתמש בקירור המקורי, הוא אמר שהטמפ' לא עולות מעל ל40 ואיזה אתה צריך?

בקיצור, לפניש אתה שואל תקרא שוב מה נכתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anti-Virus רק שאלתי אותו, אז מה קרה? אתה חייב להגיב ככה? דברתי אליו ולא אליך.

ויותר נכון שאלתי האם 4 1.8A מסוגל לרוץ ב-2.7 עם הקירור המקורי בפחות מ-40מעלות?

ועידו אתה יכול אולי לפרט יותר איזה מחשב יש לך? מעבד אני יודע, איזה לוח, , מארז, , כמה מאוררים?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.7 וולט כזה.

לא לקחתי סקריטשוטים בכל מהירות במהלך האוברקלוקינג כי לא היה לי כוח (האמת עם הייתי מתאמץ אולי גם הייתי עובר את ה 2.7, פשוט הפסקתי כי נמאס לי לעשות ריסט כל כמה דקות ולנסות הגדרות שונות),

אבל יש לי פה סקרינשוט ב 1648 מגה"צ איפשהו (יחד עם הטמפ' ומהירות זכרון), פשוט אין לי לאן להעלות אותם (ואני עצלן לפתוח חשבון חינם איפשהו) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב, משעמם לי ושמתי סקרינשוטים באורט, אז הנה, להנאתכם:

6298810.jpg

והנה מהירות הזכרון.. (סמסונג PC2700)

8980573.jpg

אגב, אני רוצה לציין שהמערכת לא יציבה לחלוטין, לא בדקתי עם , אבל ב prime95 הוא עובד קצת זמן ואז זורק שגיאה על טעות בעיגול מספרים או משהו כזה..

עם זאת, עבדתי על המחשב באפטיים של 7 יום, שכולל קצת משחקים, גלישה, עבודה, עריכת וידיאו, וכו' והוא לא נתקע אפילו פעם אחת :P

אז לא יודע מה להגיד.. בשבילי זה עובד יופי אלבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...