מחשב עושה המון בעיות - Windows XP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עושה המון בעיות - Windows XP

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות חברי פורום HwZone.

המחשב של אחותי היקרה מפז, עושה המון בעיות בזמן האחרון.

תחילה, המפרט/דברים חשובים:

מעבד - 64 3000

לוח אם - משהו של , אני לא זוכר איזה בדיוק :bash:

זיכרונות - MDT 256Mb 400 * 2

הארד דיסק - W.D 80Gb 8Mb Buffer 7200RPM

מערכת הפעלה - SP2(מקורי וכשר למהדרין)

And Now, הבעיה עצמה:

לפני בערך שבוע התעסקתי קצת במחשב שלה(יש לה צורב , לי אין) ושמתי לב שהוא "חורק"... הוא היה איטי בצורה מפחידה, ופתיחה של שני Explorer במקביל(אקספלורר רגיל, לא האינטרנט) גרמו להופעת חלון "Explorer encountered a serious problem בלה בלה בלה Send, Don't Send"...

אז הרצתי avast! Antivirus והוא מצא ,אדוור וטרויאנים כבר בMemory Scan הראשוני שלו ולכן הוא ביקש "רשות" לעשות סריקה של כל המחשב לפני שהווינדוס בכלל עולה(אחרי ריסטרט, כמו chkdsk).

אישרתי את הסריקה והיא מצאה הררים על גבי הררים של "נגיעות" שונות, החל מאדוורס ועד לטרויאנים ווירוסים... על חלק ממה שהוא מצא עשיתי Delete ועל חלק Move to Chest...

כמו כן לאחר שהווינדוס עלה הרצתי את הCCleaner, גם לגבי Issues ברג'יסטרי וגם ניקיון קבצים זמניים, קוקיס וכד'...

בנוסף על כך, אף הרצתי את הChkdsk כאשר שתי האפשרויות מסומנות(שכחתי מה הן).

אני מניח שאין טעם לומר(לכתוב) כי הניקיון הכללי(הענק) לא באמת פתר את הבעיות.

המחשב איטי בצורה מפחידה, האינטרנט אקספלורר תוקע את המחשב(תוקע תוקע, העלאה של Task Mannager גורמת לו(לטסק מנג'ר עצמו) להיות Unresponsive, יפי!), אם פתוחים כמה ביחד המחשב נתקע, הוא נתקע בהדפסות ו(עדיין!) מראה הודעות שגיאה(send/don't send) כאשר מסתכלים בתיקיות...

כל אלה גורמים לכל המחשב להיות חסר שימוש לחלוטין... כל ניסיון לעשות משהו, נגיד הרצת סרטון בWindows Media Player מסתיים בכישלון וצצה לה עוד הודעת שגיאה של Send/Don't Send...

I'm Runing out of options Here, אין לי שמץ מה לעשות...

אנא עזרו לי ולאחותי המסכנה!

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפני חודש הוא עבד פרפקט... אז בטוח זאת לא בעיה של חוסר בזיכרון... אם 2 עובד יותר מהר מהמחשב הזה אז משהו לא בסדר...

והוא גם נתקע המון, אני לא יכול בכלל לגשת לאינטרנט, לרשת הביתית ובטח ובטח שלא להריץ דברים או/ו להוריד תוכנות!

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...