אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אירן לקחה בשבי 15 חיילים בריטים

stone cold

Recommended Posts

תודה על המחמאה :)

אני מבין שהטפות לא מוצאות חן ביני רבים לכן אני נמנע בד"כ מהטפות

פשוט שאלו אותי שאלות ,אז עניתי ,וחשבתי לתומי שזה מעניין כמה אנשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יופי זה ממש מה שחסר בפורום הזה... שמאלני קיצוני שחי בעולם ורוד שכולו טוב ומאמין שאיראן בסך הכל רוצה שולום עולמי ופאנט דתי שבטוח שמלחמת גוג ומגוג עומדת לפרוץ בכל רגע :smile1:

וואי, זה אחלה משפט לתיאור של פורום אקטואליה ותרבות.. אולי נאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המחמאה :)

אני מבין שהטפות לא מוצאות חן ביני רבים לכן אני נמנע בד"כ מהטפות

פשוט שאלו אותי שאלות ,אז עניתי ,וחשבתי לתומי שזה מעניין כמה אנשים .

אותי זה עניין, אחרת לא הייתי שואל.

אבל אני יכול להבין את האנטגוניזם שמישהו שקובע עובדות על פי התנ"ך מעורר בהם, בגלל שיש באמת נודניקים שמטיפים (והרבה מהם) בערך כמו שיש נודניקים שמטיפים לאתאיזם...

לגבי בוש - אני כולי תקווה שהוא יעשה את הטעות הפוליטית האחרונה שלו ויסלק את האיום הזה מהעולם... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, זה אחלה משפט לתיאור של פורום אקטואליה ותרבות.. אולי נאמץ?

תאמץ... אחרי הכל כל פורום רציני חייב כמה סרוטים יצוגיים, כמו קרירין בפורום ,כמו תפוחים במעבדים... ועוד

מה שכן , הייתי ממליץ לפאנט הדתי לקחת את הכדורים שהשמאלני לוקח... למען האמת אפילו אני רוצה לנסות אותם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי זה ממש מה שחסר בפורום הזה... שמאלני קיצוני שחי בעולם ורוד שכולו טוב ומאמין שאיראן בסך הכל רוצה שלום עולמי ופאנט דתי שבטוח שמלחמת גוג ומגוג עומדת לפרוץ בכל רגע :smile1:

הוא לא שמולני הוא ימין מרכז :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, ממש בוגר. 15 אנשים כנראה הולכים לחלוק גורל עם חיילי צה"ל שנחטפו ע"י טרוריסטים איסלאמיים, על לא עוול בכפם, ואתם עושים מעצמכם צחוק. נהדר.

חלילה וחס :'(הצחוק הוא לא אליהם אלא על מישהוא אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תלכו למגרש המשחקים בגינה ותעשו את זה שם?

15 אנשים תקועים עכשיו במעצר במדינה שמוציאה קורבנות אונס להורג (אחרי שהשופט והסוהרים אונסים אותו/ה גם הם). דיי דומה למצב שבו חיילינו החטופים נמצאים בו עכשיו. עכשיו גם בריטניה יכולה להזדהות איתנו בנושא הזה... מדובר באקט חטיפה לכל דבר, תגובה ילדותית, עקשנית ומפגרת למעצר הקצינים האיראניים ע"י ארה"ב (בחשד במעורבות בפעולות טרור) והתנגדות העולם לתכנית הגרעין של איראן. פעולה כזאת מוכיחה לכל מי שעד עכשיו היה ספקן, שאיראן היא מעצמה מסוכנת וכוחנית שאין לסמוך עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תלכו למגרש המשחקים בגינה ותעשו את זה שם?

15 אנשים תקועים עכשיו במעצר במדינה שמוציאה קורבנות אונס להורג (אחרי שהשופט והסוהרים אונסים אותו/ה גם הם). דיי דומה למצב שבו חיילינו החטופים נמצאים בו עכשיו. עכשיו גם בריטניה יכולה להזדהות איתנו בנושא הזה... מדובר באקט חטיפה לכל דבר, תגובה ילדותית, עקשנית ומפגרת למעצר הקצינים האיראניים ע"י ארה"ב (בחשד במעורבות בפעולות טרור) והתנגדות העולם לתכנית הגרעין של איראן. פעולה כזאת מוכיחה לכל מי שעד עכשיו היה ספקן, שאיראן היא מעצמה מסוכנת וכוחנית שאין לסמוך עליה.

דוגמא קלאסית להשפעת התקשורת הישראלית על דעת הציבור.

את יודעת כמה ספקולציות ודברים לא מבוססים אמרת בהודעה הזו?

מכן מה שאמרת רק 15 איש זה הנתון היחיד שאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשורת ישראלית? זאת לא התקשורת הישראלית שכותבת על הפרות זכויות אדם באיראן, אלא סטודנטים איראניים שמדליפים חומר ומתחננים שתבוא מלחמה ותציל אותם מפונדמנטליזם איסלאמי חולני. תגיד, איפה אתה חיי? מה אתה חושב? שהם בסה"כ רוצים להזמין אותם לקפה עם חוואג' ושיפודים בטהרן ואחרי בירור קצר הם יחזירו אותם הביתה עם דרישת שלום לאמא? הם יאשימו אותם בריגול, יענו אותם (אם זה עדיין לא בוצע) ויהרגו אותם בכיכר העיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעולה כזאת מוכיחה לכל מי שעד עכשיו היה ספקן, שאיראן היא מעצמה מסוכנת וכוחנית שאין לסמוך עליה.

אל תמעיטי בכוחו של הטימטום...

וממה שהבנתי החיילים הבריטים נחטפו ממים בינלאומיים- אפילו לא עברו את הגבול של אירן... לא שזה ימנע מהאירנים מלהאשים אותם בריגול בכול מקרה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...