X - בוקס (או סיפורו של גור שלף) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X - בוקס (או סיפורו של גור שלף)

maverick

Recommended Posts

חבל שאנשים לא יודעים את העובדות.

כמה דברים:

1. אבא של גור נפטר בשנת '87 למיטב ידיעתי. לא שזה קשור אבל אל תמציאו שהוא נפטר לפני שבוע.

2. האוהד לא קילל אף אחד, לפני המשחק הוא אמר לו משהו כמו אבא היה אדום איפה אבא. הוא לא הזכיר את המילה קבר. גם אם הוא היה אומר לו אמן תצטרף לאבא שלך כדי שאני אוכל לאנוס את אמא שלך בשקט זה לא מצדיק גור שלף לזרוק על אוהד בן 17 כדור ואז לעלות ולהכניס לו אגרופים.

אני אצטט משהו שמישהו שאני מכיר כתב:

"

בשנים האחרונות יש נטייה להתיר את דמם של אוהדי הפועל ת"א.

כל פעם שפוגעים באוהדי הפועל ת"א פגיעה פיזית, קרי מכות, אבנים, קפטן נבחרת שמתנפל על ילד בגלל שלא נראה מה שאמר לו, מאשימים את אוהדי הקבוצה בשנאה, בהסתה, בשימוש במילים פוגעות. על משקל "אם היא לא היתה הולכת בבגדים חשופים, לא היו אונסים אותה".

יש נטייה להאשים את אוהדי הפועל בכל מה שקורה להם, רק במדינה הבזויה הזו הקורבן הוא האשם.

כן, אוהדי הפועל מעליבים, מעצבנים ואפילו מזעזעים בסגנון שלהם, אבל פה זה נפסק, אוהדי הקבוצות האחרות אינם רק מקללים, הם אלימים, אוהדי הפועל לא.

האם העובדה שיש לנו יכולת לחבר שירים קצת יותר מסובכים משתי הברות הופכת אותנו לאשמים? או שאנחנו פשוט אמורים לחטוף מכות ואבנים ולשתוק?

אומרים שאוהדי הפועל חיים על שנאה, ומה עם אוהדי שאר הקבוצות? הם אוהבים אותנו אהבת נפש? מקבלים אותנו בפרחים בכניסה לאיצטדיונים?

כולם מדברים על למצוא דרך להפסיק את האלימות במגרשים, אבל כשזה נוגע לאוהדי הפועל הכל מותר.

בושה למדינה בה אוהדי בני-יהודה זורקים אבנים ופוצעים ילדים אבל אוהדי הפועל אשמים "כי הם מחאו כפיים כל פעם שקיללו אותם".

בושה למדינה שקפטן הנבחרת שלה מכה ילד בן 17 וכולם מצדיקים אותו "כי הילד דיבר לא יפה".

בושה למדינה שמנסה למצוא דרך למניעת האלימות במגרשים אבל אינה מגנה באופן ברור את קפטן הנבחרת שתקף קטין בן 17 ומעדיפה להאשים את הקורבן.

בושה לאוהדי הפועל שמצדיקים את שלף ומגנים את י' - בפעם הבאה אל תתלוננו אם אוהדי בית"ר מכים אתכם אחרי משחק.

בושה למדינה שהצביעות הפכה בה לנורמה.

אבל כנראה שהמדינה הזו כבר מזמן איבדה את הבושה.

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גור שלף הוא אדם אינטיליגנטי ולא אלים לפי דעתי. אותו אוהד "תמים" שאותו הוא הכה ישב ביציעים וכל המשחק קילל אותו ואת אביו המנוח. דבר כזה יכול לעלות לכל אחד על העצבים. בהתחשב בזה שזה אירוע חד פעמי, אני לא הייתי עושה דבר בקשר לזה.

מזל שהמשטרה לא חושבת כמוך. אחרת הם היו משחררים את כל ה"אינטיליגנטיים" שהואשמו בעבירות אלימות. "בוא נשחרר אותו כי הוא פרופסור רם מעלה...". נו בחייך זה הרי לא טיעון רציני. אינטיליגנציה לא מעידה על שום דבר והיא בטח ובטח לא אינדיקציה להקלה בנסיבות.

אמרתי שהוא "אינטיליגנט ולא אלים". הכוונה שלי הייתה שהוא מספיק חכם כדי לדעת מה יהיו התוצאות של המעשים שלו ולכן לרסן את עצמו.

מכאן אני מניח שהאוהד הזה עבר כל גבול, ולכן הגיע לו מה שקרה לו. צריך לנזוף בשלף, אבל רק כדי למנוע את הישנות המקרה איתו או עם שחקנים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא היה אומר לו אמן תצטרף לאבא שלך כדי שאני אוכל לאנוס את אמא שלך בשקט זה לא מצדיק גור שלף לזרוק על אוהד בן 17 כדור ואז לעלות ולהכניס לו אגרופים.

האמת שזה כן מצדיק :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מצדיק, אבל (ואני מלא בקלישאות היום) מי שישן בחרא, יקום מסריח.

האוהד לא צריך להתפלא.

וסוניק, אם אתה זוכר, אריק קנטונה הביא בעיטה לאוהד (של קריסטל פאלאס אם אני לא טועה), והועף מהליגה האנגלית (אני חושב, עכשיו הוא משחק כדורגל חופים)

kick.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאנשים לא יודעים את העובדות.

כמה דברים:

1. אבא של גור נפטר בשנת '87 למיטב ידיעתי. לא שזה קשור אבל אל תמציאו שהוא נפטר לפני שבוע.

2. האוהד לא קילל אף אחד, לפני המשחק הוא אמר לו משהו כמו אבא היה אדום איפה אבא. הוא לא הזכיר את המילה קבר.

1.נכון

2.זה מה שהוא אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזכרו שגור שלף הוא ק-פ-ט-ן נבחרת ישראל, שאמור להוות סמל ולייצג כל כדורסלן בארץ.

אם זה היה כדורסל במדינה אחרת שלף היה מושעה מכל פעילות עד סוף העונה נניח, פה בארץ, אחרי דיונים ארוכים במוסדות האיגוד שאחד מארבעת החברים בו הוא נשיאו ועורך דינו של שלף, דון שימון הוחלט ששלף יותר על סרט הקפטן למשחק אחד.

גם גור שלף לא טוען שמישהו הזכיר את המילה קבר, זה מעריב המתלהמים האלה שמו את זה בכותרת בלי לבדוק כלום אם אף אחד. פשוט כנראה נראה להם לא כל כך הגיוני שקפטן נבחרת ישראל יכה אוהד בגלל שהוא שאל מה עם אבא אבא היה יותר אדום מאדום או משהו כזה.

http://www.redordead.hagai.net/viewtopic.php?t=3721&f=1

לגרסתו של האוהד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא נקי אתה יכול לשגע אותי.

הוא אפילו לא קילל אותו, הוא סך הכל רצה לחמם אותו אולי קצת, ואני חוזר שוב אפילו אם הוא היה מקלל אותו אין לזה הצדקה לקפטן הנבחרת שלך להרביץ לאוהד.

ידוע שהקהל באצטדיון משתמש הרבה באלימות מילולית זה הרי לא חדש אז אתה מצדיק כל שחקן, אם זה כפיר אדרי שקוראים לו נרקומן או טועמה שקוראים לו מחבל ושהיד אלפי אנשים כל משחק ללכת להכות כל אוהד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד יש קו אדום.

גור שלף, מסתבר, איש קטן, שלא יכול לשלוט בעצמו.

בדיוק כמו שלא אהיה נקי אם אבוא לערס השכונתי, ואגיד לו שהמשפחה שלו כרגע ירדו מהעצים ואני לא מתפלא בכלל שאבא שלו מת בתאונת עבודה בתור פועל בניין ושזה כל מה שגם הוא יהיה בחיים שלו (דמיון מפותח, הא :P).

אמנם לא עברתי על שום חוק, אבל אני לא נקי כי 'ביקשתי את זה'.

גור שלף, רחוק מלהיות הערס השכונתי, אבל גם לא המתאים להיות קפטן הנבחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי את זה פעם באיזה שיעור משפטים בבית ספר בנושא של הגנה עצמית. שם אתה מכניס את עצמך למצב מסויים שאתה יודע שמשהו רע יכול לקרות אז אתה לא תצא תמים מסכן מבית המשפט בוא נגיד.

המורה שלנו נתן דוגמא קיצונית לזה: "זה כמו שתבוא לשכונת הארלם ביו יורק עם קסדה על הראש ותצעק: Sup my niggaz?!" ;D

קיצר, אם אני הייתי במקומו של גור שלף, ובואו נתעלם שנייה מהחוקיות של המעשה, הייתי בהחלט דופק בו. אבל מה לעשות במדינת יש חוקים. אפשר להבין את הסיבה אבל לא לשחרר מעונש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...